Mart 29, 2024, 07:00:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Sagorevac masti... koji da kupim?  (Pročitano 16312 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Sagorevac masti... koji da kupim?
« Odgovor #30 poslato: Januar 04, 2018, 07:47:51 posle podne »
znaci obrni, okreni, boban u svakom slucaju...

Van mreže zagor52

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Sagorevac masti... koji da kupim?
« Odgovor #31 poslato: Januar 04, 2018, 08:06:12 posle podne »
Hvala puno na tako konkretnom odgovoru i savetu. Bio sam u nekoj neduoumici jer zadnji put kad sam ga kupio tad je bio i aktivan tj. dozvoljen u slobodnoj maloprodaji kod nas, zato sam i zeleo malo da se informisem oko svega toga jer ako su ga zabranili to sigurno ima svoje kako i zasto. A to sto moze da se nadje ovako negde na crno ili kako to vec funkcionise u tim radnjama bolje da zanemarim.


Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Sagorevac masti... koji da kupim?
« Odgovor #32 poslato: Januar 04, 2018, 08:25:10 posle podne »
Ako je skidanje sala u pitanju ok je da uvek imas sagorevac pri sebi, tacnije sve je to super, ali bez dobre ishrane dzaba, tako nemoj se mnogo zamarati stim da li ima animal cut ili ne, uzmi neki drugi sagorevac u ovlascenoj prodavnici i zapocni posao bez mnogo opterecivanja... kao sto ti rekao Pedja ima dosta dobrih drugih sag. S kojima ces imati odlicne rez...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sagorevac masti... koji da kupim?
« Odgovor #33 poslato: Januar 05, 2018, 05:57:03 pre podne »
Hvala puno na tako konkretnom odgovoru i savetu. Bio sam u nekoj neduoumici jer zadnji put kad sam ga kupio tad je bio i aktivan tj. dozvoljen u slobodnoj maloprodaji kod nas, zato sam i zeleo malo da se informisem oko svega toga jer ako su ga zabranili to sigurno ima svoje kako i zasto. A to sto moze da se nadje ovako negde na crno ili kako to vec funkcionise u tim radnjama bolje da zanemarim.



evo
piratski odgovorio
ISHRANA No1!