April 25, 2024, 06:51:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Jasmin  (Pročitano 2502 puta)

Van mreže Jala Brat1337

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Jasmin
« poslato: Oktobar 04, 2016, 12:28:59 posle podne »
Pozdrav svim članovima ovog foruma, zovem se Jasmin imam 16 godina i novi sam na ovom forumu. Dolazim iz Goražda i bavim se bbom 1 godinu 3 mjeseca, zadovoljan sam svojom formom visok sam 1,85 kila 80, benc 100 kila 4,5 ponavljanja zavisi kakve sam volje, čučanj i mrtva ne radim da ne opteretim kičmu još sam u razvoju eh sad, trebam savjet od vas stručnijih kako da smršam, da mi se trbušnjaci vide, prije mi je prehrana bila bulk, svega pomalo znači, nisam uvijek u mogućnosti da jedem dovoljno proteina itd.. jer zavisim od roditelja, sad sam odlučio na neku djetu što manje ugljeni hidrata, bez slatka, i ostalih sranja što mi šteti organizmu, pa ako ima neko savjet neki kako da šmršavim a da ne izgubim nešto puno mišične mase, do sada nikad nisam koristio nikakav suplement, pa ne znam jel uopće potrebno.

Van mreže Conetebrax

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Jasmin
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 04, 2016, 01:37:14 posle podne »
Pozdrav svim članovima ovog foruma, zovem se Jasmin imam 16 godina i novi sam na ovom forumu. Dolazim iz Goražda i bavim se bbom 1 godinu 3 mjeseca, zadovoljan sam svojom formom visok sam 1,85 kila 80, benc 100 kila 4,5 ponavljanja zavisi kakve sam volje, čučanj i mrtva ne radim da ne opteretim kičmu još sam u razvoju eh sad, trebam savjet od vas stručnijih kako da smršam, da mi se trbušnjaci vide, prije mi je prehrana bila bulk, svega pomalo znači, nisam uvijek u mogućnosti da jedem dovoljno proteina itd.. jer zavisim od roditelja, sad sam odlučio na neku djetu što manje ugljeni hidrata, bez slatka, i ostalih sranja što mi šteti organizmu, pa ako ima neko savjet neki kako da šmršavim a da ne izgubim nešto puno mišične mase, do sada nikad nisam koristio nikakav suplement, pa ne znam jel uopće potrebno.


Procitaj malo forum ... iMas sve o tome .
Moj savet , izracunaj koliko ti kalorija treba imas calorie calculator. I idi deficit , a stgo se tice uh idi rotacija itd itd ...

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Jasmin
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 04, 2016, 05:05:42 posle podne »
visok sam 1,85 kila 80, benc 100 kila 4,5 ponavljanja zavisi kakve sam volje, čučanj i mrtva ne radim da ne opteretim kičmu još sam u razvoju eh sad, trebam sav
  Zasto.mislis da ces radeci cucanj i bench u pravilnoj formi naskoditi svom razvoju?

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Jasmin
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 04, 2016, 06:42:06 posle podne »
  Zasto.mislis da ces radeci cucanj i bench u pravilnoj formi naskoditi svom razvoju?

Zabluda koja je u narodu vec dugo dugo...

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Jasmin
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 04, 2016, 09:33:25 posle podne »
  Zasto.mislis da ces radeci cucanj i bench u pravilnoj formi naskoditi svom razvoju?

Zabluda koja je u narodu vec dugo dugo...
Napisah bench umesto mrtvo..
Pa red je da se iskoreni ta zabluda majka mu stara..

Van mreže adoni549

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: Jasmin
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 05, 2016, 12:04:19 pre podne »
Pozdrav :D Neces sjebat sa pravilnom formom nista ;) Kao sto se kaze, ego se ispred teretane ostavi :D samo uzivaj i doci ce rezultati ... da ti se trbusni vide , bf oko 12% , sad dok je zima pucaj bulk a onda lean ostavi za ljeta , pocni se tesati oko marta :D pa polako, ali ako nisi u mogucnosti dovoljno proteina obezbjediti, onda radi manje treninge, manje upale, da mozes dovoljno "Podrzati" svoje tijelo . pozz
“The best activities for your health are pumping and humping.”