April 23, 2018, 07:28:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
390.802 poruka u 16.997 tema - 18.793 članova - Poslednji član: Kratos666
X3MShop banner

Autor Tema: Marko rezultati  (Pročitano 8279 puta)

Van mreže Shane O Mac

• Minimumweight Member
  • **
Odg: Marko rezultati
« Odgovor #90 poslato: April 15, 2018, 02:35:00 pre podne »
Dok nisam imao posao dobijao sam od roditelja samo jaja i mleko, ne vredi im govoriti da im je meso jeftinije nego sve to ali dobro. Mogu sad sam ali jedna merica wheya vise mi skroz pravi problem oko novca. Jedva da imam para za ellu ali ajde to ni ne kupujem ja. Krofna je 40din pa reko ajde, otkud znam uzecu to, mogu i bez tog obroka ako je toliko lose ali onda ce proci 5-6 sati od kad sam poslednji put jeo.
Kontam da je whey bolji ali brate, 6500din mesecno mi se ne daje nikako. Da ja imam platu 500e pa ajde i da razumemo, hrana ne izadje vise od 100e ali opet 300e je malo za to, racunajmo i odlaganje novca za neke planove itd.
Nemojte krivo da me shvatite ali to mleko i banane ne kupujem ja vec uzimam iz frizidera jer se kupi 2l mleka svaki dan pa uzimam za whey na poslu, ellu ili ovsene.

Evo vam ovako: 7-8.000 din ode na meso mesecno, 3k mesecno na whey posto uzimam svaka 2 meseca 3.5kg, ella 4500, kikiriki puter 3-4.000din.
Mislim da je sve jasno, ne mogu priustiti tu jednu mericu wheya.

Van mreže Rade Merdovic

• Middleweight Member
« Odgovor #91 poslato: April 15, 2018, 09:24:11 pre podne »
Onda fino uzmes jaja vodu ovsene banana izblendas isprzis palacinke i nosis na posao,iskreno ako hoces ponijeces kvalitetan obrok i za 40centi tj 50 dinara a a ko neces kupices tu krofnu ali opet kazem ciljevi zelje motivacija itd nisu svakom isti

Na mreži SlobodanS

• Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • Free Fighters Gym NS
« Odgovor #92 poslato: April 15, 2018, 12:19:59 posle podne »
Brate dacu ti ja primer jedan banalan...

BASIC suplement whey protein,koji je kod Pedje sad na akciji za 3200 dinara(kog ja licno pijem vec duze vreme i vrlo sam zadovoljan) ima u sebi 60 merica.

Sto znaci kad odradis prostu matematiku merica izadje aprox 50 dinara... Eto,kad smo se vec uhvatili matematike i racunanja troskova...

Nisi ti jedini koji ima finansijske probleme,kome je ovakav stil zivota "skup",tako je nama svima,samo malo fleksibilnosti i velike stvari se mogu odraditi :)

Van mreže Sniper 74

• Middleweight Member
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
« Odgovor #93 poslato: April 15, 2018, 12:31:16 posle podne »
Upravo, umesto gomile elle ubaci bolje mericu wheya sa bademom....
Sniper 74 - Dejan