April 25, 2024, 05:39:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Clanovi  (Pročitano 3372 puta)

Van mreže cane91

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Clanovi
« poslato: Novembar 21, 2016, 10:36:06 pre podne »
Pozdrav Pedja i ostali  :). Poslat sam ovde da vam se obratim jer sam prethodno pisao vasem ogistra timu za savet, pa su me uputili ovde. Ukratko, treba mi savet oko ishrane i treninga kako bih skinuo masne naslage sto imam i nabacio misicne mase. Treniram u teretani 5 puta nedeljno, nekad i 6. Objasnili su mi da je prvo potrebno da skinem masne naslage, pa tek onda da krenem sa nabacivanjem misicne mase. Takodje, smatram da velika vecina nas koji ne znamo gde cemo pre upravo ovako izgleda :).

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Clanovi
« Odgovor #1 poslato: Novembar 21, 2016, 10:42:59 pre podne »
Pozz,pa napisi nam nesto vise o sebi,kako se sada hranis,kako rasporedjujes treninge itditd..?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Clanovi
« Odgovor #2 poslato: Novembar 21, 2016, 10:47:48 pre podne »
Drugar
kao i sto su ti objasnili tamo na sajtu (sada sam pogledao) ,a napisati cu ovde,da drugi ne misle da se nesto krije i taji.

masne naslage,kao i dobijanje kvalitetne misicne mase je uslovljeno sa pravilno koncipiranom ishranom i to je broj 1.Ne postoji preparati na ovom svetu,koji mogu da urade zeljeni cilj,a da se ne hrani adkevatno.Ishrana ovisno od cilja (mrsavljenje ili dobjanje misicne mase) je naravno razlicita i nije moguce u isto vreme dobijati misicnu masu i skidati kg.To bi isto bilo kao kada bi ste seli u kola,ubacili u prvu i zelite da idete u rikverc.Da bi se skidali kg,mora postojati kalorijski DEFICIT,a kada zelite da dobijete kg,onda mora posojati kalorijski suficit i stvar je tu jasna.

-Sto se tice treninga,ishrane i ostalog,to je najbolje da se obratite Pedji na forum : www.realx3mforum.com.

-Masne naslage nisu genetske i to Vam mora biti jasno,vec su uslovljenje nepravlnom ishranom,sa kojom telo nije u stanju da se bori,vec visak kalorija talozi kao masnoce.To nema veze sa genetikom,a i Pedja ce Vam do tacnije objasniti.

-Gledajuci Vasu fotografiju,Vama je potrebno pre svega da prvih 6-8 ned skinete visak kg koje mate ,aNEMATE IH MNOGO,pa da onda se krene sa pakovanjem ciste misicne mase.

Za pocetak od suplementacije svakako je potreban kvalitetan whey protein ,a evo i link:
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/proteini/12-the-amino-whey-hidro.html

i neki blagi oblik sagorevaca (nikako najjaci)
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/sagorevaci-tablete-capsule/216-the-fat-burner-60-kapsula.html

srdacan pozdrav

ps da druge ne buni
ovo je  odgovor admina sa sajta,kojeg naravno smatram odlicnim kao i Slobodanovo pitanje koje je postavio

Van mreže cane91

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Clanovi
« Odgovor #3 poslato: Novembar 21, 2016, 10:54:13 pre podne »
Treninge rasporedjujem po sistemu Grudi i triceps, ledja i biceps, rame, noge. Onda ili napravim pauzu jedan dan ili nastavim sve ispocetka. Nedeljom ne treniram. Takodje, posto su mi noge slabije, list pogotovo, gledam da bas list radim kad kod me prodje upala od proslog treninga, ne vezano za same noge. I na treningu uvek dajem maksimum. Sto se ne moze reci za moju ishranu jer bas ne vodim racuna o tome. U principu jedem mesa, jaja, sira i trudim se da jedem dobre hidrate, ali moze to i bolje. Zato sam ovde  :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Clanovi
« Odgovor #4 poslato: Novembar 21, 2016, 11:11:01 pre podne »
Treninge rasporedjujem po sistemu Grudi i triceps, ledja i biceps, rame, noge. Onda ili napravim pauzu jedan dan ili nastavim sve ispocetka. Nedeljom ne treniram. Takodje, posto su mi noge slabije, list pogotovo, gledam da bas list radim kad kod me prodje upala od proslog treninga, ne vezano za same noge. I na treningu uvek dajem maksimum. Sto se ne moze reci za moju ishranu jer bas ne vodim racuna o tome. U principu jedem mesa, jaja, sira i trudim se da jedem dobre hidrate, ali moze to i bolje. Zato sam ovde  :)

pa sigurno da trening jednog misica,a dva puta ned je posledica klasicnog razmisljanja VISE je BOLJE,sto se pokazalo i sada predtavlja problem
-radio si treninge koji su ajde da kazem napredna vaijranta
-harnio si se nikako i
zakljucak
ispucao si poene koje je trebalo da cuvas za kasnije
bolje da si trenirao DUPLO losije,ali se hranio duplo kvalitetnije,i rezulat bi sigurno bio bolji,a mesta za dalje napredovanje mnogo vise

ovako
sada moras da menjas trening -sto nije problem i sta god da uradis,biti ce ok
-ono sto moras je da koncipiraas ishranu koja ce se zasnivati na rotacijma UH kroz dane u nedelji i kao takvu je primenjujes narednih 4-6 ned
Recenica,jeo sam dosta mesa,jaja,sira i trudio se da jedem dobre hidrate -NE ZNACI NISTA

Van mreže cane91

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Clanovi
« Odgovor #5 poslato: Novembar 21, 2016, 11:20:41 pre podne »
Razumem. Onda cu istraziti malo o rotaciji UH. Zanima me jos kada, koliko i koji kardio trening da radim uz sve ovo.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Clanovi
« Odgovor #6 poslato: Novembar 21, 2016, 02:31:29 posle podne »
Razumem. Onda cu istraziti malo o rotaciji UH. Zanima me jos kada, koliko i koji kardio trening da radim uz sve ovo.

pusti sada kardio