April 23, 2024, 06:09:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: No i amino?  (Pročitano 1827 puta)

Van mreže Dark

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
No i amino?
« poslato: Novembar 27, 2016, 12:19:05 pre podne »
Ovako trenutno koristim No,amino kiseline i protein pa me zanima  da mi neko napise kakva su vasa iskustva sa datim suplementima.
No koji koristim je Mr.hyde.Ja koliko znam o njemu je da dize raspolozenje u toku treninga zbog 400mg kofeina po dozi.
Amino su dimatize super amino(tablete).Popio pola kutije a verujte mi ne znam koje dejstvo imaju.Voleo bi neko na jednostavan nacin da mi objasni kako zapravo deluju,jer ja znam na primer za protein kada pijem minimum 2 puta dnevno imam promene.Tada rastem i bas se primecuje.
Zeleo bi da cujem vasa misljenja ko je koristio ove suplemente,da li su dobri ? Posebno me zanima za mr hyde ako je neko koristio.



Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: No i amino?
« Odgovor #1 poslato: Novembar 27, 2016, 01:13:37 pre podne »
Zasto si kupio suplement za koji ne znas cemu sluzi?
Odnosno zasto nisi pitao na prodajnom mestu da ti se objasni?  ??? ??? ???

Van mreže Dark

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: No i amino?
« Odgovor #2 poslato: Novembar 27, 2016, 02:13:28 pre podne »
Amino nisam kupio(dobio),samo sam cuo da su dobre za razvoj misica.
Za ovaj No mi je receno da je veoma dobar,mada nikako ne mogu na netu da nadjem neka iskustva ko je imao s njim pa zato ovde pitam...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: No i amino?
« Odgovor #3 poslato: Novembar 28, 2016, 06:17:07 pre podne »
Amino nisam kupio(dobio),samo sam cuo da su dobre za razvoj misica.
Za ovaj No mi je receno da je veoma dobar,mada nikako ne mogu na netu da nadjem neka iskustva ko je imao s njim pa zato ovde pitam...

pa sve AK su dobre,samo je pitanje opravadanosti TEBI kao pocetniku da ih uzimas,to NEMA je i tebi su bacanje novca,i umeto toga je trebalo nesto drugo,ali kada si ih vec dobio :D ,onda steta da se bace.

ali slobodan ti je gore sve i vise nego dobro rekao

Van mreže Dark

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: No i amino?
« Odgovor #4 poslato: Novembar 28, 2016, 11:07:45 posle podne »
Hvala na odgovoru,sacekacu da vidim da li neko ima iskustvo sa ovim NO,bas me zanimaju iskustva drugih ljudi..pozz