Mart 29, 2024, 12:43:26 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: [Suplementacija] Pitanje  (Pročitano 1800 puta)

Van mreže Marriner95

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
[Suplementacija] Pitanje
« poslato: Decembar 15, 2016, 05:18:03 posle podne »
Pozdrav svim članovima. Evo imam jedno pitanje, tačnije, želim čuti još mišljenja i iskustava pa odabrati šta mi odgovara. Naime, vec dugo idem u teretanu, dosta dobro se hranim, koristio sam i određenu suplementaciju i dobro mi ide taj sport. Međutim zbog iznenadne bolesti morao sam da mirujem 2 ipo mjeseca i naravno za toliko vremena bez ikakvog fizičkog napora a i malo drugačije ishrane izgubio sam na snazi a i na tezini. Prema tome, zanima me šta je bolje da koristim da bi što brže vratio snagu i težinu jer sam u nedoumici  izmedju proteina, creatina, gainera i pre-workouta. Koja je najbolja kombinacija po vama. Pozdrav

Van mreže AcoBB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 241
Odg: [Suplementacija] Pitanje
« Odgovor #1 poslato: Decembar 15, 2016, 06:17:25 posle podne »
Pozdrav, svakako preporuka Whey i kreatin. Gainer ne, uvijek mozes sam napraviti puno puno kvalitetniji... Sta se tice preworkouta, nisam zagovornik istih, ali mogu reći da me je The Beast odusevio, ako imaš malo veci budzet, svakako preporuka, imas ga kod Pedje u shopu. Uvijek prvo pare uloži u hranu,ako je to sve u redu i mozes jos odvojiti,svakako ovo sta sam naveo.
http://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/
Instagram: Aco_1007

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: [Suplementacija] Pitanje
« Odgovor #2 poslato: Decembar 15, 2016, 07:46:29 posle podne »
Prot i kreatin da isprate dobar trening i pre svega ishranu... :)