April 27, 2024, 04:58:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: alkalni kreatin!  (Pročitano 2765 puta)

Van mreže Milan A.

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
alkalni kreatin!
« poslato: Januar 15, 2007, 10:20:50 posle podne »
pomoc-da li je bolje uzimati alkalni kreatin u kapsulama,ili monohidrat?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: alkalni kreatin!
« Odgovor #1 poslato: Januar 15, 2007, 11:14:11 posle podne »
Valjda mislis na  Kre-Alkalyn???

Nisam ga koristo ali citam da kao ima neke prednosti u odnosu na monohidrat tipa da se ne pretvara u creatinin,da nema onog creatine bloat-a i sta ti ja znam...
Uglavnom,malo skuplja zajebancija i mislim da ako ti regularni creatin odradjuje posao,nema razloga da experimentises
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Milan A.

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
Odg: alkalni kreatin!
« Odgovor #2 poslato: Januar 15, 2007, 11:22:27 posle podne »
vec ga koristim 2 nedelje,mislim da radi dobro.ali nisam siguran da li je od njega

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: alkalni kreatin!
« Odgovor #3 poslato: Januar 16, 2007, 12:54:22 pre podne »
Alaklni Kreatin (Kre-alkalyn) - koliko ja citam jos nisu uradjene studije koje bi testirale ovaj proizvod, ali neki ljudi koji su ga probali otprilike su tvrdili da su efekti bili slicni kao kod regularnog creatina s tim da je potrebna navodno nesto manja doza i da se nisu desavali stomacni problemi koji su nekad prisutni...

Generalno sve te nove verzije creatina mozda i donesu nesto bolje, pogotovo za ljude koji su osjetljivi na regularni creatin monohidrat a koji je vec visestruko dokazan kao sjajan, koristan i vrlo efikasan dodatak kod sportista koji se bave sportovima u kojima je snaga bitna.....

Ovi novi oblici navodno imaju bolju i poboljsanu apsorciju i transport u misicnim celijama, tj to bi trebalo da znaci da sa nesto manje creatina i dexa mozete postici iste rezultate, mada prvenstveno mi se cini da generalno ljudi koji losije reaguju na creatin, da li kao sto vec rekoh zbog problema sa stomakom, ili oni rijetki koji ne reaguju na creatin (recimo koliko se sjecam da je Binais to pominjao za sebe) treba da uzmu u obzir upotrebu nekog od ovih alternativa...

Licno koristim creapure od UN, potpuno je ok, tako da mnogo i neeksperimentisem sa preparatima niti bacam novac na nesto sto mnogi prije mene nisu uspjesno koristili, tako da su whey isolat, crea, glm, multivitamin moj arsenal sve od UN sto je po meni vrlo ok firma, daju mi fer cijene i uvijek sam zadovoljan a mozda i zbog toga sto sam svjestan da me niti jedan preparat nece uciniti ne znam kako dobrim ako neke druge stvari koje unosim u svoj organizam nisu kako treba, a to je naravno stara dobra HRANA ;-)

Vladar OUT
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže princo

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 626
Odg: alkalni kreatin!
« Odgovor #4 poslato: Januar 16, 2007, 01:46:55 pre podne »
To je u kapsulama?

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: alkalni kreatin!
« Odgovor #5 poslato: Januar 16, 2007, 02:00:35 pre podne »
Kre-alkalyn od UN u kapsulama...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me