April 25, 2024, 03:57:33 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: kofein ili guarana  (Pročitano 2220 puta)

Van mreže Marko Grobar

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
kofein ili guarana
« poslato: Decembar 25, 2016, 09:10:36 posle podne »
Treba  mi nesto da mi drzi budnost kod ucenja. Krece mentalno silovanje zbog januarskog roka, a od kako sam poceo da ucim, cim uzmem knjigu, meni se spava. Takodje mi je uzasna i koncentracija.

To mi se posle odrazava i na trening, jer me ubije u pojam, i onda mi nije ni do cega...

Pa ako moze neka preporuka, sta je bolje za uzeti?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kofein ili guarana
« Odgovor #1 poslato: Decembar 26, 2016, 06:12:56 pre podne »
Treba  mi nesto da mi drzi budnost kod ucenja. Krece mentalno silovanje zbog januarskog roka, a od kako sam poceo da ucim, cim uzmem knjigu, meni se spava. Takodje mi je uzasna i koncentracija.

To mi se posle odrazava i na trening, jer me ubije u pojam, i onda mi nije ni do cega...

Pa ako moze neka preporuka, sta je bolje za uzeti?

pa sigurno da te gurana nece drzati budnim,posto su kolcine coff smesne
jedino kombo koff/taurin...

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/coffein/205-amix-caffeine-200mg-with-taurine-90kapsula.html

Van mreže Marko Grobar

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: kofein ili guarana
« Odgovor #2 poslato: Decembar 26, 2016, 02:02:33 posle podne »
Treba  mi nesto da mi drzi budnost kod ucenja. Krece mentalno silovanje zbog januarskog roka, a od kako sam poceo da ucim, cim uzmem knjigu, meni se spava. Takodje mi je uzasna i koncentracija.

To mi se posle odrazava i na trening, jer me ubije u pojam, i onda mi nije ni do cega...

Pa ako moze neka preporuka, sta je bolje za uzeti?

pa sigurno da te gurana nece drzati budnim,posto su kolcine coff smesne
jedino kombo koff/taurin...

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/coffein/205-amix-caffeine-200mg-with-taurine-90kapsula.html


Hvala :D