April 20, 2024, 01:54:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Fat burneri iz inostranstva  (Pročitano 1931 puta)

Van mreže vedadme

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Fat burneri iz inostranstva
« poslato: Decembar 30, 2016, 04:06:34 pre podne »
Pozdrav,

Zainteresovan sam da naručim fat burner "LeanMode" od EvlutionNutritiona (naručio bih iz Beograda). Predao sam narudžbu putem Bodybuilding.com sajta i poslali su mi e-mail da nisu u mogućnosti da ga šalju u Srbiju.

Sastojci istog su: Chromium (as Chromium Picolinate), CLA (Conjugated Linoleic Acid Triglyceride Powder) (std.min 60% CLA), Green Coffee Bean Extract, Acetyl-L-Carnitine i African Mango (Aqueous Extract).

Poslao sam e-mail proizvođaću i rekli su da mogu poslati i šalju u Srbiju, ali ne garantuju dostavu zbog carine. Da li neko zna da li je dozvoljeno naručivati fat burnere iz inostranstva i da li ih carina u Beogradu pušta?

Hvala na informaciji i sretni praznici!  :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Fat burneri iz inostranstva
« Odgovor #1 poslato: Decembar 30, 2016, 06:15:02 pre podne »
Pozdrav,

Zainteresovan sam da naručim fat burner "LeanMode" od EvlutionNutritiona (naručio bih iz Beograda). Predao sam narudžbu putem Bodybuilding.com sajta i poslali su mi e-mail da nisu u mogućnosti da ga šalju u Srbiju.

Sastojci istog su: Chromium (as Chromium Picolinate), CLA (Conjugated Linoleic Acid Triglyceride Powder) (std.min 60% CLA), Green Coffee Bean Extract, Acetyl-L-Carnitine i African Mango (Aqueous Extract).

Poslao sam e-mail proizvođaću i rekli su da mogu poslati i šalju u Srbiju, ali ne garantuju dostavu zbog carine. Da li neko zna da li je dozvoljeno naručivati fat burnere iz inostranstva i da li ih carina u Beogradu pušta?

Hvala na informaciji i sretni praznici!  :)

Nije moguce porucivati na taj nacin
a ne vidim koji je razlog sve i da jeste,posto bi shiping kostao vise nego sam proizvod pod 1,a pod dva ne vidim sta je to npr spektaklutrano u tom sagorevacu sto nema u sagorevcima koji se nude kod nas? Cak sta VISE. Ovaj "sagorevac" po sastavu je prilicno SMESAN u odnosu na sagorevace koji mogue da se nadju kod nas.

Ali kapiram da si ti procitao bombasticne stvari o sastavu (na samom sajtu) gde se garatuje 10ak kg sa 10 dana,kao i verovatno magicna svojstva pojedinih sastojaka ovog sagorevaca koji su sve, samo magija nisu posto spadaju u red davno prevazdijenih termogenica.
Da su ti cak napisali,cega ima tacno u sasavu (posto oni zadrzavaju to pravo i pisu samo ukupnu kolicnu necega) ni tada ti to vervoatno nista ne bi govorilo.

prevedeno
nemoj da padas na maektinske fore bb coma....najbolji,najjaci,najlepsi, najbrazi itd itd....