Mart 28, 2024, 11:24:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Primjer ishrane  (Pročitano 11500 puta)

Van mreže Lefty

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Primjer ishrane
« Odgovor #15 poslato: Februar 28, 2017, 11:34:34 pre podne »
Da napomenem da je body fat 24% izracunat kalkulatorom na stranici calculator.net.

Ne znam kakva je to stranica ali vecina tih stranica je glupost.A osim toga brojevi nisu bitni,najvaznike sto vidis u ogledalu.

Edit sad sam pogleda stranicu,ono veze s vezom nema,niti priblizno nije tocan
« Poslednja izmena: Februar 28, 2017, 11:37:51 pre podne Lefty »

Van mreže Sarajevowinter

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Primjer ishrane
« Odgovor #16 poslato: Mart 17, 2017, 05:23:05 posle podne »
Ljudi molim vas za korekciju. Da li je u redu rotacija 270(noge)-210(ledja)-100(odmor)-70(odmor)-250(grudi,rame)-200(ruke)-100(odmor) ako je normalan unos oko 210uh dnevno?

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Primjer ishrane
« Odgovor #17 poslato: Mart 17, 2017, 08:41:04 posle podne »
Ljudi molim vas za korekciju. Da li je u redu rotacija 270(noge)-210(ledja)-100(odmor)-70(odmor)-250(grudi,rame)-200(ruke)-100(odmor) ako je normalan unos oko 210uh dnevno?

Ne vidim kakve veze ima sta radis u teretani na dan kad je 270,200 itditd..?

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Primjer ishrane
« Odgovor #18 poslato: Mart 17, 2017, 08:43:58 posle podne »
Ljudi molim vas za korekciju. Da li je u redu rotacija 270(noge)-210(ledja)-100(odmor)-70(odmor)-250(grudi,rame)-200(ruke)-100(odmor) ako je normalan unos oko 210uh dnevno?

Ne vidim kakve veze ima sta radis u teretani na dan kad je 270,200 itditd..?
x2 Slobo.To je neki trend da se ide proporcionalno kolicina uh i velicina misicne grupe ( tezine treninga), ne kapiram.

Van mreže Sarajevowinter

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Primjer ishrane
« Odgovor #19 poslato: Mart 17, 2017, 09:07:57 posle podne »
Izvinjavam se ako sam toliko pogresio, uglavnom po netu u tekstovima o rotaciji navodi se da povecan unos ide u dane jacih treninga mada je i pozeljno nekad iznenaditi telo pa promeiti, trenirati sa niskim unosom UH?! Nadam seda je ovo sada ok? Nego odgovara li ovakva rotacija ili da zavrtimo rulet :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Primjer ishrane
« Odgovor #20 poslato: Mart 17, 2017, 10:31:45 posle podne »
Ma drugar, nemoj pogresno da me shvatis, ono gore nije bilo upuceno samo tebi vec sam govorio generalno, nema potrebe da se izvinjavas.Jel si primenio savet koji ti te je Steva dao par odgovora pre ovoga, kako si dosao do ovih rotacija?

Van mreže Sarajevowinter

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Primjer ishrane
« Odgovor #21 poslato: Mart 18, 2017, 08:11:30 pre podne »
Voja hvala na odgovoru. Primenio sam Stevino, i na nedeljnom nivou smanjio unos uh za 200 sa rotacijama u odnosu na normalan unos. Mozda sam samo pogresio sto sam rotirao u odnosu na ciklus treninga a ne u pdnosu na nedelju :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Primjer ishrane
« Odgovor #22 poslato: Mart 18, 2017, 09:37:22 pre podne »
Ljudi molim vas za korekciju. Da li je u redu rotacija 270(noge)-210(ledja)-100(odmor)-70(odmor)-250(grudi,rame)-200(ruke)-100(odmor) ako je normalan unos oko 210uh dnevno?

Ne vidim kakve veze ima sta radis u teretani na dan kad je 270,200 itditd..?
x2 Slobo.To je neki trend da se ide proporcionalno kolicina uh i velicina misicne grupe ( tezine treninga), ne kapiram.

od kuda taj trend i kakve veze ima unos UH npr (visok,ma koliko god to zvucalo glupo) ako treniras ujutro npr ili ako treniras u 11 ujutro ili ako treniras u 23 h?
ne kapiram ja?
znaci
ako treniram u 7 ujutro i za taj dan imam 250 gr Uh,ja tu noc ne smem da spavam kako bi sabio te uh pred trening nogu?
ili
ako treniram u 23 moram ceo dan da se nazidrem sa UH,kako bi u tolikoj meri sjebao sekerciju inuslina, da onda kada dodjemna trening,jedino sto trazim je krevet i visak VO2 ???

Inace, taj trend je za...bolje da cutim,a ono sto mogu da kazem je da bolje da promene sport
pokusaj da zamislis te ljude onda na treningu sa 0 Uh kroz 6 i vise dana...?

smesno
« Poslednja izmena: Mart 18, 2017, 09:39:09 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Primjer ishrane
« Odgovor #23 poslato: Mart 18, 2017, 09:37:43 pre podne »
Izvinjavam se ako sam toliko pogresio, uglavnom po netu u tekstovima o rotaciji navodi se da povecan unos ide u dane jacih treninga mada je i pozeljno nekad iznenaditi telo pa promeiti, trenirati sa niskim unosom UH?! Nadam seda je ovo sada ok? Nego odgovara li ovakva rotacija ili da zavrtimo rulet :)

nevidjena glupost

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Primjer ishrane
« Odgovor #24 poslato: Mart 18, 2017, 10:06:43 pre podne »
Ljudi molim vas za korekciju. Da li je u redu rotacija 270(noge)-210(ledja)-100(odmor)-70(odmor)-250(grudi,rame)-200(ruke)-100(odmor) ako je normalan unos oko 210uh dnevno?

Ne vidim kakve veze ima sta radis u teretani na dan kad je 270,200 itditd..?
x2 Slobo.To je neki trend da se ide proporcionalno kolicina uh i velicina misicne grupe ( tezine treninga), ne kapiram.

od kuda taj trend i kakve veze ima unos UH npr (visok,ma koliko god to zvucalo glupo) ako treniras ujutro npr ili ako treniras u 11 ujutro ili ako treniras u 23 h?
ne kapiram ja?
znaci
ako treniram u 7 ujutro i za taj dan imam 250 gr Uh,ja tu noc ne smem da spavam kako bi sabio te uh pred trening nogu?
ili
ako treniram u 23 moram ceo dan da se nazidrem sa UH,kako bi u tolikoj meri sjebao sekerciju inuslina, da onda kada dodjemna trening,jedino sto trazim je krevet i visak VO2 ???

Inace, taj trend je za...bolje da cutim,a ono sto mogu da kazem je da bolje da promene sport
pokusaj da zamislis te ljude onda na treningu sa 0 Uh kroz 6 i vise dana...?

smesno
Kao sto ti rekoh nesporazum Peksone, lose sam se izrazio a mislimo na istu stvar, slazemo se.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Primjer ishrane
« Odgovor #25 poslato: Mart 18, 2017, 10:19:32 pre podne »
Citat
Kao sto ti rekoh nesporazum Peksone, lose sam se izrazio a mislimo na istu stvar, slazemo se

ja se tebi izivnjvam,posto ki se ucinilo da je momak odusevljen sa odgovorom oko UH kada mu je tesko i bez uh kada je bez brige :D -sta god to da znaci
krivo sam ja interpretirao......jbg...

posebno sam  emtiovno vezan za takve teme, pa ono   ;D ;D ;D

Van mreže Sarajevowinter

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Primjer ishrane
« Odgovor #26 poslato: Mart 18, 2017, 11:11:48 pre podne »
Generale mozda se nismo razumeli. Shvatio sam sta su momci pisali, da ne treba vezati dane sa visokim uh i treninge, da to nije pravilo. Nikako nisam mislio da se svi uh unose pre ili posle treninga.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Primjer ishrane
« Odgovor #27 poslato: Mart 19, 2017, 07:26:14 pre podne »
Generale mozda se nismo razumeli. Shvatio sam sta su momci pisali, da ne treba vezati dane sa visokim uh i treninge, da to nije pravilo. Nikako nisam mislio da se svi uh unose pre ili posle treninga.

meni se ucinilo da nisi, s obzirom kako si napravio raspored ;)

Van mreže Sarajevowinter

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Primjer ishrane
« Odgovor #28 poslato: Mart 19, 2017, 09:35:08 pre podne »
To je napisano pre nego sam dobio sugestije sta treba ispraviti. ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Primjer ishrane
« Odgovor #29 poslato: Mart 19, 2017, 10:43:44 pre podne »
To je napisano pre nego sam dobio sugestije sta treba ispraviti. ;)

:D ;) :)