April 26, 2024, 04:42:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: srce  (Pročitano 1798 puta)

Van mreže pedjacx

  • Član
  • *
  • Poruke: 21
srce
« poslato: Januar 08, 2017, 06:54:44 posle podne »
imam jedno pitanje ako se neko razume ovde... bio kod kardiologa na pregled i dijagnoza je prolaps mitralne valvule sa blagom regirgutacijom mr1+ ejekciona frakcija 70% jedan srcani zalistak izduzen malo i on valjda vraca.krv.u levu pretkomoru..pitao sam ga sta to znaci na.sta mi je on reko samo nista strasno ali sa obzirom da je nase zdravstvo.katastrofa treba mi misljenje nekoga.ko se razume jer nemam novca sad da idem privatno..

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: srce
« Odgovor #1 poslato: Januar 08, 2017, 07:27:48 posle podne »
Iako verujem da ima na forumu clanova a pre svega Pedja,  koji mozda znaju o cemu se radi savetovao bih da ipak pomoc potrazis kod nekog strucnog. Niko ne zeli da preuzme odgovornost iako se mozda ne radi ni o cemu ozbiljnom ipak je srce u pitanju. Nadam se da si razumeo sta sam hteo da kazem.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: srce
« Odgovor #2 poslato: Januar 09, 2017, 06:02:18 pre podne »
svakako ne bih da pisem ja o tome,posto nisam lekar,ali publikaciju koju pratim (adekvatne recenzije) i kao sto Vojkan rece,ipak bi trebalo da se posavetujes sa nekim dobrim kardilogom o nacinu kako dalje,a POGTOVO KADA JE SPORT i ova dijagnoza u pitanju

evo

http://www.vita-maxima.org/saznajte-vise/prolaps-mitralne-vavule/