April 28, 2024, 01:18:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Viscelarna mast  (Pročitano 5895 puta)

Van mreže Prime

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Odg: Viscelarna mast
« Odgovor #15 poslato: Januar 20, 2017, 10:00:03 pre podne »
Od suplemenata unosim kreatin 5 prije, 5 poslije, glutamin 10 prije i 10 poslije treninga, bcaa 10 prije, 10 tokom treninga, 10 poslije treninga. Zanima me u danima odmora kako da unosim bcaa i glutamin (glutamin mozda ujutro na prazan stomak i pred spavanje) i da li mi kada unosim poslije treninga i prije treninga glutamin treba i navecer 10g glutamina?

Ako mozes finansijski da ispratis,sto da ne..
Ok, a ovaj bcaa kada ne treniram kako da unosim? I da li je npr glutamin potrebniji prije spavanja ili prije trening, da li to igra veliku ulogu? Hvala ti na pomoci.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Viscelarna mast
« Odgovor #16 poslato: Januar 20, 2017, 10:13:50 pre podne »
Ok, a ovaj bcaa kada ne treniram kako da unosim? I da li je npr glutamin potrebniji prije spavanja ili prije trening, da li to igra veliku ulogu? Hvala ti na pomoci.

BCAA je gradivna materija,mozes je unositi kad zelis neces pogresiti,ali preporuka moja je da odradis 10tak grama ujutru kad ustanes..

A sto se tice glm-a,pa ja bi ga radije pio posle treninga i uvece,ali opet je na tebi.. :)

Van mreže Prime

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
Odg: Viscelarna mast
« Odgovor #17 poslato: Januar 20, 2017, 10:19:37 pre podne »
Ok, a ovaj bcaa kada ne treniram kako da unosim? I da li je npr glutamin potrebniji prije spavanja ili prije trening, da li to igra veliku ulogu? Hvala ti na pomoci.

BCAA je gradivna materija,mozes je unositi kad zelis neces pogresiti,ali preporuka moja je da odradis 10tak grama ujutru kad ustanes..

A sto se tice glm-a,pa ja bi ga radije pio posle treninga i uvece,ali opet je na tebi.. :)
Ma tako cu onda, necu izmisljati toplu vodu. A bcaa cu ici prije, tokom, i poslije po 10gr

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Viscelarna mast
« Odgovor #18 poslato: Januar 20, 2017, 10:25:54 pre podne »
Ok, a ovaj bcaa kada ne treniram kako da unosim? I da li je npr glutamin potrebniji prije spavanja ili prije trening, da li to igra veliku ulogu? Hvala ti na pomoci.

BCAA je gradivna materija,mozes je unositi kad zelis neces pogresiti,ali preporuka moja je da odradis 10tak grama ujutru kad ustanes..

A sto se tice glm-a,pa ja bi ga radije pio posle treninga i uvece,ali opet je na tebi.. :)
Ma tako cu onda, necu izmisljati toplu vodu. A bcaa cu ici prije, tokom, i poslije po 10gr

To je okej..