Mart 28, 2024, 09:36:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko suplementacije The nutrition  (Pročitano 3211 puta)

Van mreže CG-SR-86

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Pomoc oko suplementacije The nutrition
« poslato: Januar 18, 2017, 04:43:42 posle podne »
Pozdrav za sve clanove, imam pitanje vezano za konzumiranje odredjenih suplemenata.
Prezadovoljan sam suplementima The nutrition i time sto je Podgorica konacno dobila prodavnicu ove firme.
Eee sad, kupio sam The beta alanine 500 gr, The arginine 400gr, kreatin, The cofein, omegu i zma 200 caps, standardno protein whey amino i glutamin i prezadovoljan sam ukusima navedenih  proizvoda. Zanima me sledece, da li je ok da ujutro sa ovsenima pomijesam 30gr proteina, prije treninga sat vremena uzmem 200mg kofeina, pa pola sata prije treninga pomijesam 7 gr arginina i 7 gr BA, 10gr kreatina? Posle treninga u pwm ide 60 gr wheya 30 gr dekstroze, 5 gr kreatina, 15 gr glutamina. Prije spavanja 10 gr glutamina sa argininom 7gr, ZMA 3 caps. Eee da, 185cm sam visok i 85 kg tezak :D. Molim vas da mi sugerisete oko gramaza uzimanja :). Omega ide 4caps dnevno. Hvala dobri ljudi :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc oko suplementacije The nutrition
« Odgovor #1 poslato: Januar 18, 2017, 05:08:09 posle podne »
Cao
evo da cika Peki nesto kaze

odlican raspored uzimanja
sa tim sto bh ovih 10 gr kreatina,raspoedlio na 5 pre i 5 posle
Ne birni OKO efekta coffein/kreatin posto su to price

ostalo sve TIP TOP

Van mreže CG-SR-86

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Pomoc oko suplementacije The nutrition
« Odgovor #2 poslato: Januar 18, 2017, 05:24:15 posle podne »
Suuuper Peki, imali smo akciju odje kod nas amino whey za 39 eur, vrhunska cijena, sve pohvale stvarno, cika Tomo radi sjajan posao :D.
Peki, danima kad ne treniram koliko i kako uzimati arginin i BA i ovo ostalo od navedenog, sem omege, zma i kofeina koji ne koristim sem u danima treninga.
Hvala sampione na odgovoru jako brzom.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc oko suplementacije The nutrition
« Odgovor #3 poslato: Januar 18, 2017, 06:33:47 posle podne »
Suuuper Peki, imali smo akciju odje kod nas amino whey za 39 eur, vrhunska cijena, sve pohvale stvarno, cika Tomo radi sjajan posao :D.
Peki, danima kad ne treniram koliko i kako uzimati arginin i BA i ovo ostalo od navedenog, sem omege, zma i kofeina koji ne koristim sem u danima treninga.
Hvala sampione na odgovoru jako brzom.

Pozdravi mi gazda Tomu obavezno,koliko vec sjutra ;)

a sto se tice BA kada ne treniras-i nemoj ni da uzimas

a arginin rokni 10 gr pred spvanje i vozdra

Van mreže CG-SR-86

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Pomoc oko suplementacije The nutrition
« Odgovor #4 poslato: Januar 18, 2017, 06:55:15 posle podne »
Hocu hocu, posjeticu ga za koji dan planiram da dopunim od podstojeceg nesto... super, zahvaljujem pa ako mi nesto bude trebalo pitacu u vec postavljenim temama, da ne otvaram nove :D.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc oko suplementacije The nutrition
« Odgovor #5 poslato: Januar 18, 2017, 07:04:40 posle podne »
Hocu hocu, posjeticu ga za koji dan planiram da dopunim od podstojeceg nesto... super, zahvaljujem pa ako mi nesto bude trebalo pitacu u vec postavljenim temama, da ne otvaram nove :D.

;)

Van mreže CG-SR-86

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Pomoc oko suplementacije The nutrition
« Odgovor #6 poslato: Januar 18, 2017, 07:19:24 posle podne »
BA pitam Pedja jer sam procitao nedje da se mora svaki dan piti jer posle par nedelja se od njega ocekuje ono pravo itd. Eee pa super, hvala na savjetima :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc oko suplementacije The nutrition
« Odgovor #7 poslato: Januar 18, 2017, 08:15:40 posle podne »
BA pitam Pedja jer sam procitao nedje da se mora svaki dan piti jer posle par nedelja se od njega ocekuje ono pravo itd. Eee pa super, hvala na savjetima :)

ne birni nista
cak sta vise...nije mi u prilogu da govorim da ga ne pijes,vec obratno,,pa razmisli da li imam potrebe da poisem vako il nako :D :D

Van mreže CG-SR-86

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Pomoc oko suplementacije The nutrition
« Odgovor #8 poslato: Januar 30, 2017, 04:00:50 posle podne »
Pedja, upravo sam svom asortimanu dodao The Vitamin Strong  i dopunio The Omegu, na svojih 85 kg, koja je preporuka sto se tice konzumiranja?. Da li je ok uzeti 3x2 omegu ili je to puno, a strong 2x2, posle dorucka 2 i rucka 2 tablete ili ipak da se drzim upustva ? Hvala.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc oko suplementacije The nutrition
« Odgovor #9 poslato: Januar 30, 2017, 04:14:52 posle podne »
Pedja, upravo sam svom asortimanu dodao The Vitamin Strong  i dopunio The Omegu, na svojih 85 kg, koja je preporuka sto se tice konzumiranja?. Da li je ok uzeti 3x2 omegu ili je to puno, a strong 2x2, posle dorucka 2 i rucka 2 tablete ili ipak da se drzim upustva ? Hvala.

omege NIKADA dovoljno,tako da 3 x 2 bez problema
strong
3 x 1 je vise nego ok

Van mreže CG-SR-86

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Pomoc oko suplementacije The nutrition
« Odgovor #10 poslato: Januar 30, 2017, 04:44:33 posle podne »
Odlicno, nego me bunilo negde sam procitao da ne uzimam uvece Strong posle vecere pa zato.
Sta mi jos preporucujes od vitamina, u radnji je ostala jedna kutija B complexa, da li je ok strong za sad ili jos po nesto da ubacim, ali The nutrition samo, prezadovoljan sam koliko su ljubazni odje kod nas, posebno jedna Ivana koja je nevjerovatno komunikativna i sposobna. Zahvalan sam ti sampione za sav trud a posebno vrijeme koje izdvajas da mi das savjet.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc oko suplementacije The nutrition
« Odgovor #11 poslato: Januar 30, 2017, 04:50:59 posle podne »
Odlicno, nego me bunilo negde sam procitao da ne uzimam uvece Strong posle vecere pa zato.
Sta mi jos preporucujes od vitamina, u radnji je ostala jedna kutija B complexa, da li je ok strong za sad ili jos po nesto da ubacim, ali The nutrition samo, prezadovoljan sam koliko su ljubazni odje kod nas, posebno jedna Ivana koja je nevjerovatno komunikativna i sposobna. Zahvalan sam ti sampione za sav trud a posebno vrijeme koje izdvajas da mi das savjet.

sto se tice multi/vit kompleksa,nikakvu potrebu nemas ni za cim,posto je strong fantasticna formula
C vitamin,UVEK moes da pojacas,jer nije moguce napraviti multi kompleks sa npr 700-800 mg C vit...tako da njega uvek mozes da dodas

Van mreže CG-SR-86

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Pomoc oko suplementacije The nutrition
« Odgovor #12 poslato: Januar 30, 2017, 07:56:07 posle podne »
Sto znaci da bih na ovu kombinaciju samo trebao dodati The vitamic C 1x dnevno ili 2, nije na odmetu :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc oko suplementacije The nutrition
« Odgovor #13 poslato: Januar 30, 2017, 08:00:46 posle podne »
Sto znaci da bih na ovu kombinaciju samo trebao dodati The vitamic C 1x dnevno ili 2, nije na odmetu :)

da