April 26, 2024, 05:25:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pocetnik sam, pomozite savetima?  (Pročitano 33060 puta)

Van mreže probaby

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: Pocetnik sam, pomozite savetima?
« Odgovor #75 poslato: Februar 16, 2017, 03:07:55 posle podne »
o.O auh ok

Nista, onda cu probati svake nedelje da smanjim za parce dnevno dok ih skroz ne izbacim, rauzamem, hvala

Van mreže AcMilan91

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
  • Everything is beastmode
Odg: Pocetnik sam, pomozite savetima?
« Odgovor #76 poslato: Februar 16, 2017, 04:19:50 posle podne »
o.O auh ok

Nista, onda cu probati svake nedelje da smanjim za parce dnevno dok ih skroz ne izbacim, rauzamem, hvala
sve je do glave i volje, ili radis nesto kako treba do kraja ili ne, to je bar moje razmisljanje, jer sam bio u slicnom problemu kao ti, isto sam sve kretao kretao pa stajao i sve tako tapkao u mestu, dok skroz ne odlucis nece biti rezultata, jednostavno je tako, dobijes koliko ulazes

Van mreže -=Deki=-

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Pocetnik sam, pomozite savetima?
« Odgovor #77 poslato: Februar 16, 2017, 11:41:47 posle podne »
Prijatelju, stvarno ne znam u cemu je tvoj problem.

Osnovna sustina foruma jeste diskusija.

Ok, hocu da napredujem i da naucim, ali necu da se odreknem svega da bih napredovao. Ne planiram da se bavim profesionalno ovim. Pokusavam da naucim sta treba da radim da bih napredovao korektno, nista pretrano, a da u isto vreme zadrzim neke male radosti kao sto je koje parce hleba ujutru.

To sto ljudi pricaju razlicito ne znaci da je samo jedno tacno, obicno je spoj razlicitih misljenja najtacniji.

JA da hocu da trolujem, kako ti kazes, trolovao bih po fejsu ili tviteru ili isntagramu gde ima siroka publika, a ne ovde gde sa par ljudi pricam krajnje konstruktivno i stosta sam vec naucio.

Da si malo pazljivije citao, tipa rekao sam da sam cuo i procitao na vise mesta da se moze i rasti i skidati salo u isto vreme, i ljudi su mi objasnili kroz par poruka da to nije moguce, gde sam na kraju sam zakljucio da treba prvo skinuti salo pa posle zdravo i pazljivo rasti. TO SE ZOVE UCENJE, treba mu vremena.

A ti ako nisi voljan da pomognes meni, zaista te ne primoravam na isto.


I pored najbolje volje ovih momaka koji ti sugerisu sta i kako ti konstantno pravis budale od svih..Verovatno si jedan razmazeni balavac kojem je dunulo da skida slaninu i slucajno naleteo na ovaj forum gde ce da pametuje kao mnogi i teoretise kako bi bilo bolje to uraditi od proverenih dijeta i treninga..Sasvim sam pazljivo pratio temu koju si otvorio,i ne samo ovu temu vec i u drugim temama gde si pisao i teoretisao sa glupostima i raspravljao a sto ne bi mogao ovako a ovi momci ti kazu kako treba da radis,kao i nas Peki..Ako hoces poslusaj sta ti se prica ako neces nema mestu tvojim glupim teorijama jer ne znas nista oko ovoga,ili poslusaj sta ti kazu ili zderi slaninu i hleba za svaki obrok)Ne moze biti spoj razlicitih misljenja najtacniji posebno ako uzmemo u obzir da konverzaciju vode ljudi poput tebe,tvog profesora koji kaze tako pametne stvari i slicnih ljudi,nikako ne mogu doci do dobrog i najtacnijeg resenja..Gledas ko ti sta prica,dali je merodavan za te stvari i onda to uvazis..Mada,nisi usamljen slucaj,ima takvih pametnjakovica i mladih egoista svuda..I jos nesto,nismo prijatelji,razumes?Ja sa tako bezobraznim i nekulturnim,drskim osobama ne sklapam poznanstva a posebno prijateljstva..Shvatices kroz tvoje odrastanje kako budes sazrevao da moras uloziti mnogo vise sebe u cilj koji postavis sebi,nije to tako lako kao sto si ti zamislio..Prosto ne funkcionisu tako stvari u zivotu..Velika su odricanja da bi ostvario neki cilj..Ali opet,mozda TI mozes dovesti svoje telo da bude sasvim pristojno i izvajano iako jedes hleba i uzleba,pa malo pretaces salo u misic,i eto,nisi kao profesionalac ali nije ni tako lose,po koji salcic sto visi nema veze,jer boze moj,zasto da se odreknes svih radosti koje hleb donosi.. ;) :)
Limit in the sky!

Van mreže probaby

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: Pocetnik sam, pomozite savetima?
« Odgovor #78 poslato: Februar 17, 2017, 03:55:42 posle podne »
RAzumeoo! Tako cu i da uradim. :)

Znate sta me zanima, zasto se gotovo nikome u teretani, od ljudi koji imaju masu ne vide vene osim pod naporom/u treningu, ovako u stanju mirovanja koliko god da su lepo rasirili masu gotovo nikome se ne vide vene, bar one na bicepsu?

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Pocetnik sam, pomozite savetima?
« Odgovor #79 poslato: Februar 17, 2017, 05:20:17 posle podne »
Body fat procenat..

Van mreže probaby

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: Pocetnik sam, pomozite savetima?
« Odgovor #80 poslato: Februar 18, 2017, 01:38:20 pre podne »
Pretpostavvio sam da je to :)

I sad, naadam se da nije glupo pitanje, posto vidjao sam ljude sa masom tj lepo razvijene a da imaju vene na sve strane, da li je moguce rasiriti se a onda smanjiti bdoy fat procent? ili bismo smanjenjem tok procenta onda gubili i  na masi? da li sam poceo dobro da povezujem? :)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Pocetnik sam, pomozite savetima?
« Odgovor #81 poslato: Februar 18, 2017, 11:26:56 pre podne »
Pa ako radis pametno gubis salo a ne misic....

Van mreže probaby

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: Pocetnik sam, pomozite savetima?
« Odgovor #82 poslato: Februar 23, 2017, 03:22:24 posle podne »
cao ljudi :)
danas sam uzeo protein i dekstrozu , receno mi je da rokam mericu proteina i mericu dekstroze posle treninga.

protein koji sam uzeo je: maxler whey protein ultrafiltration, da li sam izabrao pristojan protein?

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Pocetnik sam, pomozite savetima?
« Odgovor #83 poslato: Februar 23, 2017, 07:34:00 posle podne »
cao ljudi :)
danas sam uzeo protein i dekstrozu , receno mi je da rokam mericu proteina i mericu dekstroze posle treninga.

protein koji sam uzeo je: maxler whey protein ultrafiltration, da li sam izabrao pristojan protein?

Nisi se bog zna kako usrecio ali ajde...

Pij supenu dekstroze uz protein,merica je mnogo...

Van mreže probaby

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: Pocetnik sam, pomozite savetima?
« Odgovor #84 poslato: Februar 23, 2017, 08:48:04 posle podne »
Kako nisam ovo ranije video, stavio sam dve merice protina i dve merice dekstroze, zamolo ne umreh od slatkog o.O

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Pocetnik sam, pomozite savetima?
« Odgovor #85 poslato: Februar 23, 2017, 08:53:00 posle podne »
Kako nisam ovo ranije video, stavio sam dve merice protina i dve merice dekstroze, zamolo ne umreh od slatkog o.O

Dekstroza je mnogo sitnija od proteina,odnosno prasak,tako da u mericu gde stane 20tak gr proteina stane mnogo vise dekstroze,koristi supenu kasiku jednu...

Van mreže probaby

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: Pocetnik sam, pomozite savetima?
« Odgovor #86 poslato: Februar 28, 2017, 10:38:52 posle podne »
Hvala Bogu neke promene se desavaju :)
Al da se ne ureknem :)
samo jedna kratka provera -  ujutru je bolje jesti zdrave masti i proteine nego uh i proteine? uh baziramo samo pre treninga i eventualno posle?

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Pocetnik sam, pomozite savetima?
« Odgovor #87 poslato: Februar 28, 2017, 10:58:06 posle podne »
samo jedna kratka provera -  ujutru je bolje jesti zdrave masti i proteine nego uh i proteine? uh baziramo samo pre treninga i eventualno posle?

Nebitno,radi onako kako ti vise prija...

Neke "uspavljuje" i slicno pa ih ne jedu ujutru,nekima odgovara,to je vec individualno,ali ako si na dijeti ili jedes manje kolicine hidrata posle treninga je mozda najbolja varijanta,ali i to je opet individualno,tako da nemoj tim da se zamaras,osim sto izbegavaj u vecernjim satima jer ti tad hidrat ne treba...

Van mreže probaby

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 121
Odg: Pocetnik sam, pomozite savetima?
« Odgovor #88 poslato: Februar 28, 2017, 11:02:05 posle podne »
Treniram uvece, tako da onda def ne valja da uzmem uh. Uzimam dekstrozu i protein posle treninga.
Probacu ujutru sa sporovarecim uh i proteinima, pa ako me uspavljuje i slicno (a desava mi se to), zamenicu ih za vise masti, a uh da unesem pre treninga cisto da mi daju malo vvise energije.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Pocetnik sam, pomozite savetima?
« Odgovor #89 poslato: Februar 28, 2017, 11:09:20 posle podne »
Treniram uvece, tako da onda def ne valja da uzmem uh. Uzimam dekstrozu i protein posle treninga.
Probacu ujutru sa sporovarecim uh i proteinima, pa ako me uspavljuje i slicno (a desava mi se to), zamenicu ih za vise masti, a uh da unesem pre treninga cisto da mi daju malo vvise energije.

Onda jedi hidrate ujutru ili kroz dan,a posle treninga dobar shake i P+M obrok i nemas brige :)