April 19, 2024, 03:54:45 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Peptidi/sarms  (Pročitano 12333 puta)

Van mreže hamster

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Peptidi/sarms
« Odgovor #15 poslato: Februar 07, 2017, 05:40:50 posle podne »
Nisam ni prvi ni zadnji koji je sjebao u startu sa AAS-doduse 2 tjedna je trajalo...
Vidio sam dosta tvojih slika,pogledao videa o primingu i skoro sve sto se moze naci.Nisam ovdje procitao 2 clanka i 3 posta necija nego dosta toga.
Nije da prvi puta citam tvoje savjete ali mislim da ti pristup pogotovo novijim forumasima nije uvijek najbolji.

Poslusat cu uvijek savjet iskusnijih pogotovo od tebe,Stevana...
Kako da saznam ista o peptidima na nasim forumima kad ocito nitko nije ni spreman dati neki savjet sto se vidi iz mog pitanja o markerima koje stoji 9 mjeseci bez odgovora a smatram da pitanje nije glupo.Kod nas jednostavno nema gotovo nista o peptidima.
Ja sam samo decku odgovorio na njegovo pitanje i rekao moje iskustvo za cega forum i sluzi.Nisam davao nikakve savjete,doduse mozda nisam trebao spominjati izvor gdje sam kupovao(iako to ne postoji vise).

Ne zelim vrsit nikakav otpor niti mi je to cilj/ samo sam odgovorio na tvoje prozivke sta da napravim od nalaza itd...
Znam da nemam ni 2% tvog znanja o bb,aas,prehrani.
Pozdrav.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Peptidi/sarms
« Odgovor #16 poslato: Februar 07, 2017, 06:20:48 posle podne »
Nisam ni prvi ni zadnji koji je sjebao u startu sa AAS-doduse 2 tjedna je trajalo...
Vidio sam dosta tvojih slika,pogledao videa o primingu i skoro sve sto se moze naci.Nisam ovdje procitao 2 clanka i 3 posta necija nego dosta toga.
Nije da prvi puta citam tvoje savjete ali mislim da ti pristup pogotovo novijim forumasima nije uvijek najbolji.

Poslusat cu uvijek savjet iskusnijih pogotovo od tebe,Stevana...
Kako da saznam ista o peptidima na nasim forumima kad ocito nitko nije ni spreman dati neki savjet sto se vidi iz mog pitanja o markerima koje stoji 9 mjeseci bez odgovora a smatram da pitanje nije glupo.Kod nas jednostavno nema gotovo nista o peptidima.
Ja sam samo decku odgovorio na njegovo pitanje i rekao moje iskustvo za cega forum i sluzi.Nisam davao nikakve savjete,doduse mozda nisam trebao spominjati izvor gdje sam kupovao(iako to ne postoji vise).

Ne zelim vrsit nikakav otpor niti mi je to cilj/ samo sam odgovorio na tvoje prozivke sta da napravim od nalaza itd...
Znam da nemam ni 2% tvog znanja o bb,aas,prehrani.
Pozdrav.

I dalje...

ja nisam rekao nista u vezi tebi i tvog izleta sa aas ,niti si sta sjebao (verovatno) ali je to pokazatelj na koji nacin pristupas necemu NEPOZNATOM i odgiravas na prvu ;)

-tvoje misljenje o mom  pristupu prema bilo kome,me intersuje isto kao kvalitet snega od prosle godine ( bez uvrede sada niti vredjam ali to je toliko smesno i mizerno na taj nacin ,a bez argumenata nastavljati bilo kakvu polemiku )

-sto se tice tumor marekra.Postavio si APSRAKTNO pitanje,posto se tumor marekri mogu da rade na vise uzoraka.
Ali na apsrtaktno pitanje,evo i apsrktan odgovor. Mozes da ih radis kada god smatras da treba,a relevantnost ovisi od toga koliko si na hormonima. AKO SI na hormonu rasta 6 meseci,svakako da unutar tih 6 meseci i nije bas pametno raditi bilo kakve nalaze,jer svakako vrednosti mogu da odsuptaj. Sto se tice markera i petida ,to je porpilac  nonsens,ali eto,decki naUK forumu to ne pricaju,posto govorimo o RAZBIJENIM AK na razlicite fragmente ,a kako ce koji ne dao Bog da utice na potencijalno zariste je ludilo i razmisljati.Prevedeno.GHRP moze da izazove reakaciju celije, dok npr ACE ne mora (banalan primeri aposlutno nebitan) ali samo pkusaj da ti priblizm -MADA NE VERUJEM da sam uspeo jer ti ovo ces naravno da odbacis posto bas i ne prija usima

-kkod nas NEMA nista o peptidima i bas iz tog razloga sam rekao da mi ide na ganglije poimanje i zakljcuvianje kao sto je tvoje,a bez bilo kakvih adekvatnih dokaza ili bilo cega drugog osim sto kazes OVO ME RADI a ovo NE,a ja ti kazem da je LOGICNO da te ne radi i LOGICNO je da te nece raditi i da ponovo nades...JA NE MOGU DA VERUJEM DA PONOVO PISEM OVO JBT!!!!!!??!??!?!?

Nije problem u izvoru kojega si naveo,posto mene llicno zabole ona stvar,niti se bavim prodajom niti me intdsuje prodaja,tako da meni ni iz dzepa ni u dzep- da se i to zna

-nisu PROZIVKE vec ti govorim ono sto je TACNO,a otpor je i dalje neverovatan

-nije stvar u znanju,posto se ni ja nisam rodio naucen,vec sam ucio,ali svakako nisam onima od kojih sam ucio na ovaj nacin replicirao bez bilo kakvih argumenta osim NE RADI ME ;)

pozdrav jos jednom i andam se da sam sada uspeo bar 1% da odgovroim  i zaista dalnja rasprava gubi smisao

Van mreže hamster

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: Peptidi/sarms
« Odgovor #17 poslato: Februar 07, 2017, 06:46:30 posle podne »
@GHRP moze da izazove reakaciju celije, dok npr ACE ne mora (banalan primeri aposlutno nebitan) ali samo pkusaj da ti priblizm -MADA NE VERUJEM da sam uspeo jer ti ovo ces naravno da odbacis posto bas i ne prija usima

Naravno da necu odbaciti savjet od covjeka sa takvim iskustvom/znanjem i zao mi je sto sam ostavio takav dojam ali to naprosto nije i nece biti tako.
Mislim da bi bilo bolje da je ovo vrijeme utroseno na jos malo poblize upoznavanje djelovanja peptida iz prve ruke (ili iskustva poznanika) nego na raspravu ali sta je tu je.
Pozdrav.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Peptidi/sarms
« Odgovor #18 poslato: Februar 07, 2017, 07:12:38 posle podne »
@GHRP moze da izazove reakaciju celije, dok npr ACE ne mora (banalan primeri aposlutno nebitan) ali samo pkusaj da ti priblizm -MADA NE VERUJEM da sam uspeo jer ti ovo ces naravno da odbacis posto bas i ne prija usima

Naravno da necu odbaciti savjet od covjeka sa takvim iskustvom/znanjem i zao mi je sto sam ostavio takav dojam ali to naprosto nije i nece biti tako.
Mislim da bi bilo bolje da je ovo vrijeme utroseno na jos malo poblize upoznavanje djelovanja peptida iz prve ruke (ili iskustva poznanika) nego na raspravu ali sta je tu je.
Pozdrav.

e u ovome se zadnjem slazem ALI DEFITINO I 1 mil % !!