Mart 29, 2024, 07:05:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Kako do tanjih butina?  (Pročitano 30600 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Kako do tanjih butina?
« Odgovor #15 poslato: April 29, 2017, 03:53:19 posle podne »
imas ljudi koji zarade 20e po h pa im je mnogo jednostavnije platiti treneru 50e nego citati 1000 stranica :) i potrosice vise vremena

ne treba ti uopste da procitas 1000 stranica... al ajde da ne zalazimo u to ,personalni treneri sigurno nece pricati drugacije, stoga je prica suvisna i ostaje na licnom izboru. Da se nauce vezbe ok i pracenje ciklusa mogu da razumem , ali za ostalo... to je stvar licne motivacije.

Van mreže NekaDevojkaSaNBG

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
  • na ketogenoj dijeti dok ne sevnu trbusnjaci :D
Odg: Kako do tanjih butina?
« Odgovor #16 poslato: April 29, 2017, 03:58:27 posle podne »
Zvuci to lepo kad se napise ali je praksa ipak malo drugacija. Retko koje teretane imaju personalne trenere koje placa teretana a i te sto imaju bolje da ih nemaju.
Ovo je kljucna stvar :(

A posto sam imao u porodici anoreksicnu osobu - ove cifre koje devojka pominje su na granici anoreksije. Presle su neuhranjenost itekako, pitanje je koliko daleko.

pa to i ja kazem :) njoj sigurno fali misica pa je to mlitavoi onda i to malo salca sto ima joj deluje ruzno...ne moze nikako imati debele butine sa tom kilazom i visinom,teorije nema :)
na ketogenoj dijeti dok ne sevnu trbusnjaci :D

Van mreže Kicazzz

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Kako do tanjih butina?
« Odgovor #17 poslato: Maj 21, 2017, 09:38:52 posle podne »
ono sto je meni pomoglo da smanjim obim butina je svakako teretana! bez tegova nista :) ali i kik-boks udarci dzaku i poneka vjezba pilatesa :) sve ovo mozda zvuci kao da se sam se ubijala od treninga ali ne, sve se rasporedi po danima, ili radim dzak posle tegova i tako :)