April 23, 2024, 05:50:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Nebudi ljenivac glasaj :)  (Pročitano 9291 puta)

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Nebudi ljenivac glasaj :)
« poslato: Januar 17, 2007, 10:18:50 pre podne »
Mislim da bih poprilicno bilo citano i da bih dosta ljudi moglo uciti na tudjim greskama kad bih po uzoru na neke druge forum otvorili dnevnik ciklusa  (cycle logs) naravno pod uslovom da ima neko zainteresovan.Zato i ovo glasanje!!!
Dnevnik bih trebao sadrzavati prvo opis te osobe tipa visina tezina i sl. po mogucnosti slike prije ciklusa,sam ciklus i ostale dodatke prehrani trening i samu ishranu + razne nebuloze koje su se desile taj dan tipa jedva sam ugurao injekciju u gluteus,djevojka me ostavila i sl. Naravno ovo sve nebih bilo obavezno ali je pozeljno sto vise podataka.U tom dnevniku samo autor bih postavljao pitanja dok bih ostali odgovarali ili davali sugestije.Znaci bez licnih pitanja tipa a sta mislite da ja koristim to i to ili kako djeluje to i to.Mislim da bih ovako nesto pomoglo i samom korisniku,a i ostalim koji bih citali!!!
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #1 poslato: Januar 17, 2007, 10:23:10 pre podne »
JA SAM ZA

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #2 poslato: Januar 17, 2007, 10:45:21 pre podne »
Ja nisam za to ,iz jednog prostog razloga-ZAKON POSTOJI za sve pa i za nas..Jedno  je navodjenje nekoga kako bi trebalo to da izgleda,a drugo javno pisanje upotrebe istih.Znamo da ima krtica  :lol: pa mozda nas zove neko iz neke agencije..Ipak je ovo Srbija.

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #3 poslato: Januar 17, 2007, 11:22:02 pre podne »


Nekontam te jer koliko ja vidim svakako pisemo sta uzimamo koliko i dajemo savjete sta da se uzima ili neuzima.I kao sto sam rekao svakom moze sacuvati svoju privatnost onoliko koliko on hoce znaci nemora pisati sve licne podatke.Misljenja sam da bih bilo bolje da ovdje ljudi vide rezultate od nekih ciklusa hronoloski da bih mogli u buducnosti koristiti steroide pametno jer ako recimo vide napredak nekoga od 500 mg testa nece se odluciti odmah za 1000mg,vidjece mozda svoj greske u ciklusu,ishrani,treningu i sl. i uciti iz tih gresaka.
Ali naravno ovo je demokracija tako da uvazavam i tvoj stav :D
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #4 poslato: Januar 17, 2007, 11:23:57 pre podne »
Dopada mi se ideja, takodje mislim da bi za mnoge bilo motivirajuce da redovno postavljaju info o sebi kako bi oni sami imali uvid u svoj napredak, i da eventualne greske koje prave budu na vrijeme ispravljene, to postoji na mnogim velikim forumima, tako da mislim da je bas dobra ideja... Naravno govorim o kompletnom paketu, ishrana, trening, suplemenati i aas, ko ga koristi i ko naravno zeli da o tome javno pise.

Ovo sto se tice "agencije" ne znam, u CG jos nema jurnjave za tim, tako da necu komentarisati kakva je situacija povodom toga... U svakom slucaju mislim da je svaciji privatni izbor da li da govori javno o svojoj upotrebi aas... ali svakako svi mogu pisati o treningu, ishrani, suplementaciji etc etc...

U svakom slucaju svaka cast Sele za ideju!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #5 poslato: Januar 17, 2007, 12:04:46 posle podne »
Iskreno sele ja nigde nisam napisao sta sam uzimam ili da sam uzimao,mozda kako bi uzimao..Neko od nas je imao poziv sto je pomenuo ime steroida u svom clanku da ga je koristio.Zamisli kakva bi se dzeva digla da se pisu celi ciklusi,kao i doze.
Jesam da se otvoreno prica o tome,ali da neko misli da zato sto sam uzimao ovo ili ono kopira moj ili neciji ciklus da ce biti isto i njemu tako,
veoma zajebano,drugo je da navodis nekoga sa nekim dozama kao sto radimo do sada.Bar sam ja tako radio.
Drugo nalazim se ovde  srbiji i imam kao nik svoje prezime,vecna zna ko sam ja ,tj koji trebaju da znaju,sto da me sutra ucenjuje neki mudonja ako resim da se ponovo takmicim i da me istresa iz gaca,zbog toga.
Mislim  to je moje misljenje,pitao si me odgovorio sam,mislim da ce u ovoj zemlji da funkcionise tako.
Drugacije je ,da je ova sekcija vidljiva za samo neke clanove i da mi mozemo medjusobno da razmenjujemo nasa iskustva.
Ovako ovo vidi svaki gost,bas i nije primereno..
Nadam se da necete da zamerite na ovakvom stavu,ipak ja planiram kasnije i da se vratim na scenu,na mom avatru je moja slika spreda,osim pedje i ostalih taklicara  svi ostali koriste nickove i neke avatre..
Ako se izdvoji ova sekcija kao posebna ,ja sam za,ako ostane ovako javna nikako..

Probajte ako uspe super ja cu da to komentarisem kao i do sada ,navodjenjem  :lol:


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #6 poslato: Januar 17, 2007, 12:51:41 posle podne »
hmmmmm..mozda je ipak lazic u pravu jbt!!!

s obirom da ovde pouzdano znam ima onih koji prate svaki korak odrejdenih persona....hmmmmm

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #7 poslato: Januar 17, 2007, 01:11:12 posle podne »
Nisam ni mislio da ti ili lazic postavljate svoje cikluse to se odnosilo na one koji neznaju puno o steroidima i one koji svakako postavljaju pitanja u vezi koristenja steroida, ishrani, treningu isl..
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #8 poslato: Januar 17, 2007, 01:50:49 posle podne »
Nisam ni mislio da ti ili lazic postavljate svoje cikluse to se odnosilo na one koji neznaju puno o steroidima i one koji svakako postavljaju pitanja u vezi koristenja steroida, ishrani, treningu isl..
....HEHEHHEHEHEH....JA SAM NATURAL..

Van mreže upre

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #9 poslato: Januar 17, 2007, 02:02:55 posle podne »
dobra ideja!za mene ber bi to bilo od velike pomoci!pozz

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #10 poslato: Januar 17, 2007, 11:13:35 posle podne »
Ja mogu sve da postavim o ovom svom prvom ciklusu ali znam unapred da bi neki sa foruma jedva docekali da me iskritikuju i "spuste".

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #11 poslato: Januar 17, 2007, 11:14:40 posle podne »
Ja mogu sve da postavim o ovom svom prvom ciklusu ali znam unapred da bi neki sa foruma jedva docekali da me iskritikuju i "spuste".
A to nije dobro za psihu  :lol:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #12 poslato: Januar 17, 2007, 11:31:09 posle podne »
Tu smo valjda da ukazemo na greske kako ih drugi ne bi ponavljali...Niko te nece napasti ili popljuvati ako si napravio gresku :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #13 poslato: Januar 17, 2007, 11:35:41 posle podne »
Ja mogu sve da postavim o ovom svom prvom ciklusu ali znam unapred da bi neki sa foruma jedva docekali da me iskritikuju i "spuste".
zamjerio si se mnogima jbg

ja svaki put otvorim topic prije nego sto krenem sa cyclingom da se to prvo fino isplanira i ako sto ne daj boze zapne normalno da cu se odje obratit za pomoc itd. al i nisam bas za neko opsirnije iznosenje raznoraznih zgoda i nezgoda, privatnost jbg, da je ogranicen pristup onda ok a ovako svaki mufljuz moze gledat sta se pise.
uglavnom odlicna stvar za pocetnike
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nebudi ljenivac glasaj :)
« Odgovor #14 poslato: Januar 18, 2007, 07:59:01 pre podne »
Ja mogu sve da postavim o ovom svom prvom ciklusu ali znam unapred da bi neki sa foruma jedva docekali da me iskritikuju i "spuste".
..

nemoj neki..kazi konkretno ja!!..

a ti si vec svoj ciklus ovde stavio i dobio si odgovre od mnogih momaka koji se razyumjeu u materiju..ali jbg...opet tebi to sve nije dovoljno...nego mislis da neko nesto od tebe stalno krije i da nece nista da ti akze....