April 27, 2024, 03:04:36 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: SARMS za prvu kuru  (Pročitano 39569 puta)

Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
SARMS za prvu kuru
« poslato: Februar 09, 2017, 11:00:18 pre podne »
Listajuci blog naisao sam na jedan zanimljiv tekst

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2016/11/sarms-ultimativni-vodic.html

U tekstu se navodi kako su SARMS odlicna zamena za ASS u smislu da nemaju nezeljene efekte koji se ispoljavaju upotrebom istih, a rezultati koje dobijamo upotrebnom su kako sam ja shvatio isti.
Npr. Ostarin i Ligandrol su navedeni kao najbolji za bulking tj. za jednu kuru od 6-8 nedelja moze da se "nabaci" 3-5 kg lean mase, ako se u fulu ispostuje ishrana i suplementacija.

Meni iskreno ovo zvuci previse dobro da bi bilo istinito, pogotovo deo koji kaze da se uzima oralno a nema nikakvih nus pojava. Sigurno negde "lezi zec" :) :) :)

Zamolio bih Pedju i ostale da daju svoje misljenje i opisu svoje iskustvo ukoliko su ga imali, i isto tako me interesuje sta mislite o SARMS kao "bezbednoj" varijanti za prvu kuru.

Hvala


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: SARMS za prvu kuru
« Odgovor #1 poslato: Februar 09, 2017, 11:53:00 pre podne »
Listajuci blog naisao sam na jedan zanimljiv tekst

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2016/11/sarms-ultimativni-vodic.html

U tekstu se navodi kako su SARMS odlicna zamena za ASS u smislu da nemaju nezeljene efekte koji se ispoljavaju upotrebom istih, a rezultati koje dobijamo upotrebnom su kako sam ja shvatio isti.
Npr. Ostarin i Ligandrol su navedeni kao najbolji za bulking tj. za jednu kuru od 6-8 nedelja moze da se "nabaci" 3-5 kg lean mase, ako se u fulu ispostuje ishrana i suplementacija.

Meni iskreno ovo zvuci previse dobro da bi bilo istinito, pogotovo deo koji kaze da se uzima oralno a nema nikakvih nus pojava. Sigurno negde "lezi zec" :) :) :)

Zamolio bih Pedju i ostale da daju svoje misljenje i opisu svoje iskustvo ukoliko su ga imali, i isto tako me interesuje sta mislite o SARMS kao "bezbednoj" varijanti za prvu kuru.

Hvala



zec ne lezi nigde
vrhunska stvar sa naravno i kao i kod suplementacije sto treba znati oko savete za koristenje,doze,tajming,piramida ;)...ali to vec znas kako ide ;)

Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: SARMS za prvu kuru
« Odgovor #2 poslato: Februar 09, 2017, 12:26:53 posle podne »
Listajuci blog naisao sam na jedan zanimljiv tekst

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2016/11/sarms-ultimativni-vodic.html

U tekstu se navodi kako su SARMS odlicna zamena za ASS u smislu da nemaju nezeljene efekte koji se ispoljavaju upotrebom istih, a rezultati koje dobijamo upotrebnom su kako sam ja shvatio isti.
Npr. Ostarin i Ligandrol su navedeni kao najbolji za bulking tj. za jednu kuru od 6-8 nedelja moze da se "nabaci" 3-5 kg lean mase, ako se u fulu ispostuje ishrana i suplementacija.

Meni iskreno ovo zvuci previse dobro da bi bilo istinito, pogotovo deo koji kaze da se uzima oralno a nema nikakvih nus pojava. Sigurno negde "lezi zec" :) :) :)

Zamolio bih Pedju i ostale da daju svoje misljenje i opisu svoje iskustvo ukoliko su ga imali, i isto tako me interesuje sta mislite o SARMS kao "bezbednoj" varijanti za prvu kuru.

Hvala



zec ne lezi nigde
vrhunska stvar sa naravno i kao i kod suplementacije sto treba znati oko savete za koristenje,doze,tajming,piramida ;)...ali to vec znas kako ide ;)

Da naravno to se podrazumeva... ;)
Kontam da je cela prica oko SARMS relativno nova i jako malo informacija ima o svemu, ljudi su nepoverljivi.. itd ali isto tako ako to tako dobro radi zasto bi onda ljudi sebe izlagali riziku i stetnom dejstvu koristeci klasicne ASS, a nisu odma svi potrcali i masovno presli na SARMS i postigli ispo sve negativno lepo izbegli...?

Opet cu ja o zecu... ali da li je neinformisanost o SARMSu jedini razlog?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: SARMS za prvu kuru
« Odgovor #3 poslato: Februar 09, 2017, 12:35:31 posle podne »
Citat
itd ali isto tako ako to tako dobro radi zasto bi onda ljudi sebe izlagali riziku i stetnom dejstvu koristeci klasicne ASS, a nisu odma svi potrcali i masovno presli na SARMS i postigli ispo sve negativno lepo izbegli...?

Opet cu ja o zecu... ali da li je neinformisanost o SARMSu jedini razlog?

hahahahhaha
ovo sada nije zec vec je ovo LISICA
a lisica je poznata mo mudrovanju ili mudrolijama ili....hahahahahhaha  ;D ;D ;D

Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: SARMS za prvu kuru
« Odgovor #4 poslato: Februar 09, 2017, 12:46:21 posle podne »
Kao coveku koji jako malo (citaj nista) zna o tome, i sad procita neki tekst o SARMS tog tipa i malo se promuva po netu (gde btw svuda pise da je SARMS ludilo svi odusevljeni itd)... a mislim da imam zdravu logiku, i sta da radim nego se zapitam sto bre ljudi rizikuju kad postoji idealno resenje... medjutim niko ne ostavlja ASS  :) ... tako da ipak mislim da je zec u pitanju :):):)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: SARMS za prvu kuru
« Odgovor #5 poslato: Februar 09, 2017, 06:39:32 posle podne »
Kao coveku koji jako malo (citaj nista) zna o tome, i sad procita neki tekst o SARMS tog tipa i malo se promuva po netu (gde btw svuda pise da je SARMS ludilo svi odusevljeni itd)... a mislim da imam zdravu logiku, i sta da radim nego se zapitam sto bre ljudi rizikuju kad postoji idealno resenje... medjutim niko ne ostavlja ASS  :) ... tako da ipak mislim da je zec u pitanju :):):)

lose mislis,kao i u dosta slucjeva ;)
jbg...nije bas sve (rekao bih vecina) kako ti presudis u svojoj glavi :D

stvar je jednostavna
kada si siguran u to sve sto radis,znas,govoris,onda nema razloga ni da pitas nista -logicno ;) ;)
« Poslednja izmena: Februar 09, 2017, 07:36:18 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: SARMS za prvu kuru
« Odgovor #6 poslato: Februar 09, 2017, 07:40:34 posle podne »
Sarmsi su dobra stvar, samo da izvuces korist od njih moras da znas sta i kako. Ako ih gledas kao "nesteroidne steroid", zamjenu sa steroide, bojim se da ces biti razocaran. Ozbiljna i dobra stvar

Van mreže hamster

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 105
Odg: SARMS za prvu kuru
« Odgovor #7 poslato: Februar 10, 2017, 07:35:53 pre podne »
Citao sam ovu temu i sad ne znam sto bi mislio -bit ce da je neka sredina??!! http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?topic=32054.0

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: SARMS za prvu kuru
« Odgovor #8 poslato: Februar 10, 2017, 09:29:30 pre podne »
Citao sam ovu temu i sad ne znam sto bi mislio -bit ce da je neka sredina??!! http://www.realx3mforum.com/smf/index.php?topic=32054.0

nema sredine
odavno se zna SVE i tacno kako jeste
ali MUDROVANJU nema mesta
a to je najveci problem. Ne govorim licno tebi, vec uopsteno,ali s obzriom na neku od proslih tema u kojoj rasprava je bila sve samo ne ono sto treba da bude, jednostavno mi je tesko da shvatim da neki ljudi smatraju da znaju SVE,ali sa druge strane su svesni da nemaju pjma i naravno drsko su cinicni (da ne koristim teze termine) smatrajuci da bas njima i samo njima je neko duzan da kaze SVEEEEEEEE, a bez obzira sto se pravila igre ZNAJU
Jbg..pa kada covek zna sve,nema razloga da bpita bilo sta..

Van mreže djuka44

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: SARMS za prvu kuru
« Odgovor #9 poslato: Mart 13, 2017, 08:34:30 posle podne »
Zdravo. Vidim da ljudi mozda i nisu previse raspolozeni da pricaju o ovoj temi, ali ajde da probam )) Posto u zemlji gde zivim SARM je dostupan skoro kao svaki drugi suplement (sto me malo cudi jer sam procitao i ogistra clanak o njima) zanima me da li je moguce da su to sto oni nude neke prevare ili je to prava stvar. Inace ima ih raznih, od proizvodjaca kao sto su Sparta nutrition, Focused nutrition, Centurion Labz... Cena oko 100 eura. 

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: SARMS za prvu kuru
« Odgovor #10 poslato: Mart 14, 2017, 05:48:02 pre podne »
Zdravo. Vidim da ljudi mozda i nisu previse raspolozeni da pricaju o ovoj temi, ali ajde da probam )) Posto u zemlji gde zivim SARM je dostupan skoro kao svaki drugi suplement (sto me malo cudi jer sam procitao i ogistra clanak o njima) zanima me da li je moguce da su to sto oni nude neke prevare ili je to prava stvar. Inace ima ih raznih, od proizvodjaca kao sto su Sparta nutrition, Focused nutrition, Centurion Labz... Cena oko 100 eura. 

pa dostupni su oni SVUDA,ali svakako ne u legalnoj prodaji i da su izlozeni u nekom suplement storu
to sto pise focused nutrtion itd...pa jbg...

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: SARMS za prvu kuru
« Odgovor #11 poslato: Mart 14, 2017, 08:06:43 pre podne »
Što se tice SARMSa, bio sam se baš zainteresovao pošto sam vidio da ih preporučuju i imaju pohvalne riječi i neki ljudi kojima "vjerujem" i koji sigurno dobro poznaju materiju (nebi sad da imenujem pošto nisu članovi forumu, osim možda eto dva posta gore VeljaP takođe kaže da su dobra stvar), pa sam poslje jedne neprespavane noći i "istraživanja" došao do sledećeg.

SARMS se mogu naći u slobodnoj prodaju u USA (amazon, ebay...), bolje reci POLULEGALNO jer niti su ODOBRENI za stavljanje u promet i prodaju, niti za LJUDSKI PRIJMJENU, niti jedna firma koja ih prodaje u kontakt informacijama NEMA navedenu adresu.

Neka nezavisna istraživanja koja sam našao pričaju o POD DOZIRANOSTI supstance, a u nekim slučajevimima i totalno drugoj supsanci (zamisli dobiješ dbol i voziš ga solo). Ovo ne čudi s obzirom da SVE firme koje ga prodaju nemaju adresu itd.

Mene je začudilo kao što rekoh da ga neki dobri poznavaoci materije preporučuju i ZAISTA po svemu sudeći oni RADE, samo je veliko pitanje u kojoj mjeri (nebi o postotku, ali nije ni blizu AAS, niti kao što mnogi pomisle mogu biti zamjena za AAS).

U teoriji, kao i obično sve zvuči odlično, nema nikakvih nuspojava, što je opet misterija, s obzirom da nema konkretnih studija na zdravim atletama sa ciljem upotrebe u svrhe na koje su nama interesantne i u tim dozama koje bi bile dostoje za naše ciljeve, neki su prijavili negativne sporedne efekte, ali i to je upitno dali je kokretno od SARMSa, činjenica je jedino da neki dovode do supresije testosterona, mada oni navode mnogo manju mjeru od nekih 5%...

Vjerovatno se mogu "pametno" koristiti uz AAS ili kao neki bridge izmedju ciklusa, ali opet treba paziti na izvor dobavljača.

Na mreži Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: SARMS za prvu kuru
« Odgovor #12 poslato: Mart 14, 2017, 11:05:57 pre podne »
Pa dobro koji je koncept toga , mislim sta su po hemijskoj strukturi onda?  Zasto bi se koristili uz aas ako mogu da ga zamene potpuno?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: SARMS za prvu kuru
« Odgovor #13 poslato: Mart 14, 2017, 11:09:49 pre podne »
Pa dobro koji je koncept toga , mislim sta su po hemijskoj strukturi onda?  Zasto bi se koristili uz aas ako mogu da ga zamene potpuno?

ko je rekao da moze da zameni aas
vec uvek trazenje i izmisaljenje tople vode..

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: SARMS za prvu kuru
« Odgovor #14 poslato: Mart 14, 2017, 11:21:36 pre podne »
Pa dobro koji je koncept toga , mislim sta su po hemijskoj strukturi onda?  Zasto bi se koristili uz aas ako mogu da ga zamene potpuno?

Za PCT se preporucuje GW501516 zbog NAVODNOG suzbijanja kortizola, MK 677 za stimulaciju GH tokom čitave godine... itd, moguće da imaju neke benefite uz AAS, ali da budu dostojna zamjena, nema šanse...

vec uvek trazenje i izmisaljenje tople vode..

Pedja, znaš da izuzetno cijenim tvoje mišljene, naravno da nema govoro o tome da zamjenu AAS, ali kokretno dali misliš da nemaju baš nikakav učinak (pod predpostavimo da se nadje prava supstanca) ?
« Poslednja izmena: Mart 14, 2017, 11:25:40 pre podne vlado0550 »