April 18, 2024, 02:02:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Suplementi u kombinaciji sa lekom  (Pročitano 1888 puta)

Van mreže Books

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Suplementi u kombinaciji sa lekom
« poslato: Februar 21, 2017, 01:40:22 posle podne »
Igrom slucaja sam imao povredu koja je dovela do tromba. Vise o tome sam napisao na drugoj temi
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,32760.0.html

Bio sam na kontroli i receno mi je da mogu za neke dve nedelje da krenem sa laganim treninzima,dakle sobni bajs i tezine polako da se povecavaju,da se vrati i kondicija i sve.
Pijem lek Pradaxa za razredjivanje krvi i pitao sam doktora da li u kombinaciji sa njim smem da pijem protein i glutamin i on je rekao da mogu.
Hteo bi da cujem i misljenje jos nekoga ko je imao slicna iskustva ili poznavao nekoga ko je kombinovao lek i suplemente? Naravno znam da nisu svi lekovi isti.

Pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Suplementi u kombinaciji sa lekom
« Odgovor #1 poslato: Februar 21, 2017, 01:44:29 posle podne »
Igrom slucaja sam imao povredu koja je dovela do tromba. Vise o tome sam napisao na drugoj temi
http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,32760.0.html

Bio sam na kontroli i receno mi je da mogu za neke dve nedelje da krenem sa laganim treninzima,dakle sobni bajs i tezine polako da se povecavaju,da se vrati i kondicija i sve.
Pijem lek Pradaxa za razredjivanje krvi i pitao sam doktora da li u kombinaciji sa njim smem da pijem protein i glutamin i on je rekao da mogu.
Hteo bi da cujem i misljenje jos nekoga ko je imao slicna iskustva ili poznavao nekoga ko je kombinovao lek i suplemente? Naravno znam da nisu svi lekovi isti.

Pozdrav

Lekovi i suplementi ma koje god da su vrste nemaju nikakve veze jedno sa drugim