Mart 29, 2024, 12:26:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Povreda.  (Pročitano 1717 puta)

Van mreže Čuturić.

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Povreda.
« poslato: Mart 02, 2017, 11:07:10 posle podne »
Pozdrav opet, ne vidim podforum Povrede pa ću ovde. Imao sam pre problema sa tetivom na levoj ruci i leva strana ledja i grudi, smanjena pokretljivost, zackanje na pokrete, i više lakta. Bio sam.na fizikalnu i doktor mi je rekao da moram da vežbam ledja što mi je čudno e sada, sve se to ponovilo na desnoj strani osim što je ruka sad u redu i manji intezitet bolova. Da li bi trebao malo da stopiram sa treningom ili da vežbam ledja sad naravno sa manjim intezitetom?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Povreda.
« Odgovor #1 poslato: Mart 03, 2017, 05:56:12 pre podne »
Pozdrav opet, ne vidim podforum Povrede pa ću ovde. Imao sam pre problema sa tetivom na levoj ruci i leva strana ledja i grudi, smanjena pokretljivost, zackanje na pokrete, i više lakta. Bio sam.na fizikalnu i doktor mi je rekao da moram da vežbam ledja što mi je čudno e sada, sve se to ponovilo na desnoj strani osim što je ruka sad u redu i manji intezitet bolova. Da li bi trebao malo da stopiram sa treningom ili da vežbam ledja sad naravno sa manjim intezitetom?

pa postupi onako kako ti je rekao dr....

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Povreda.
« Odgovor #2 poslato: Mart 07, 2017, 11:16:42 posle podne »
dosta face pullsa i letenja za zadnje rame u kombinaciji sa veslanjima obicno resava probleme tog tipa :)
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym