April 29, 2024, 05:19:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: dali je ovo OK  (Pročitano 19887 puta)

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: dali je ovo OK
« Odgovor #60 poslato: Mart 05, 2007, 06:09:24 posle podne »
Brate ovo sam ja koristio doduse 100 tabs po 10mg  i bio je ok gear nisam navukao vodurinu dobio sam dosta snage i ne toliko mase znaci to bi bilo to!!! Ne znam odakle ti to su svi BD tabs wins fake!!! Mislim i drveni sporet mozes da podlozis jednom!!! Mislim da sam imao ok robu, zato sto sam imao sve pojave koje su opisane uzimanjem winstrola!!!
I ja sam pio isti taj, identican(da ne saljem sad iste slike). Dobio si "dosta snage" od winsa???

Van mreže Baltazar

  • Član
  • *
  • Poruke: 37
Odg: dali je ovo OK
« Odgovor #61 poslato: Mart 05, 2007, 09:01:19 posle podne »
Da, dobio sam dosta snage i malo mase, uzimao sam 40mg winstrola dnevno (2x20mg zbog dugog poluzivota raszlaganja u organizmu - oko 9h) bio sam zadovoljan. Od nuspojava sam imao blage bolove u zglobovima, listovima i podlakticama (ne znam da li je zbog samog preparata ili zbog povecanja snage).

I to bi sve bilo OK da ja 3 dana posle zavrsetka tog ciklusa nisam imao tesku saobracajnu nesrecu i jbg. jos ne mogu da pocnem da vezbam kako treba... ali se nadam da cu se uskoro vratiti u formu...

Pozz
Baltazar
Sto u kucu treba u crkvu se ne prilaze!!!

Van mreže Nikola_M

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 156
Odg: dali je ovo OK
« Odgovor #62 poslato: Mart 10, 2007, 04:13:03 pre podne »
Ako zamene winstrol d-bol-om , da li to znaci da umesto npr. 40mg winstrola unosis dnevno 40mg dianabola? Ili je pored d-bola i "prasak za pecivo" u toj tableti?
Be yourself no matter what they say.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: dali je ovo OK
« Odgovor #63 poslato: Mart 10, 2007, 10:56:55 pre podne »
Ako zamene winstrol d-bol-om , da li to znaci da umesto npr. 40mg winstrola unosis dnevno 40mg dianabola? Ili je pored d-bola i "prasak za pecivo" u toj tableti?
sve to zavisi od plagijatora do plagijatora ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije