April 27, 2024, 04:08:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Monoxidil iskustva  (Pročitano 13526 puta)

Van mreže nemanjazw

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
  • POWERLIFTING <3 !!!!!!!!!!!!!
Monoxidil iskustva
« poslato: Mart 06, 2017, 04:36:56 posle podne »
Da li je iko ikada koristio monoxidil ?
Inace monoxidil je droga koja se koristi za rast brade , kose itd...
POWERLIFTING <3 !!!!!!!!!!!!!

Van mreže medjoni

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
Odg: Monoxidil iskustva
« Odgovor #1 poslato: Mart 07, 2017, 08:56:33 pre podne »
minoksidil valjda

Van mreže Smart-Alex

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 421
  • X3M
Odg: Monoxidil iskustva
« Odgovor #2 poslato: Mart 07, 2017, 07:08:22 posle podne »
Minoksidil inace,evo ti korisne informacije koristio je moj matori i to onaj od 5% msm da je bilo u tecnom stanju,3 meseca je koristio jer je imao retku kosu.Nakon par meseci ponovo mu se kosa razredila na istom mestu,jebiga ne mozes protiv majke prirode,posle toga nije ni koristio.Ne znam za sta koristis ali ako je "celavost" prouzrokovana zacepljenjem folikula, dlaka ne moze da izraste na tom mestu cisto da znas.

I ova tema nema veze sa androgeno anabolickim steroidima tako da si ovu temu trebao da postavis na neki dermatoloski forum ha ha  ;D ;D
Shut the f*ck up and squat

Van mreže nebojsaprotic

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 165
Odg: Monoxidil iskustva
« Odgovor #3 poslato: Mart 07, 2017, 07:49:42 posle podne »
koristio sam u periodu or 2015 do kraja 2016, odlične rezultate, pošto mi se kosa proredila nakon nekog stresnog perioda koji sam prežiiveo, a i inače imam u porodici ćelavost, odlučio sam da probam. za nekih 3-4 meseca mi se lepo popunila glava kosom, uveče sam uprskavao po 1,5mg minoksidila 5%. inače prestao sam jer me mrzi da stalno prskam ko neka žena i bole me patak svakako ću oćelavaiti tako da je to bežanje od neizbežnog. e sad kakve ćeš ti imati rezultate to niko ne zna možda ti i ne pomogne ništa a možda ti bukne prašuma...probaj pa ćeš videti sam

Van mreže Alpha

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Monoxidil iskustva
« Odgovor #4 poslato: Mart 15, 2017, 10:38:49 pre podne »
malo pomaze ako nanosis redovno ujutro i uvece ali ništa spektakularno  cim prestanes kao da nisi ni koristio

Van mreže Blahblah95

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Monoxidil iskustva
« Odgovor #5 poslato: April 08, 2017, 02:08:57 posle podne »
Moras da koristis najmanje jedno 5 meseci, po mogucnosti i duze, sve dok one bele dlacice ne postanu crne i jace, tj dok ne predju u terminal dlaku... Posle toga i ako prestanes ostace ti brada

Van mreže denza025

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 176
Odg: Monoxidil iskustva
« Odgovor #6 poslato: April 09, 2017, 01:01:06 pre podne »
Pomaze 100% ali cim batalis kosa (koja je pomocu minoxidila narasla) opadne i to veoma brzo.. Sve u svemu ako te ne mrzi prskati svako jutro i vece onda je ok. Nije skup kada kupujes u drzavnoj (oni ga naprave). Ako mislis koristiti tipa 5-6 meseci, odustani.. Efekta ima na duze staze..
Registruj se i pomozi svojoj virtuelnoj drzavi. Preko 30 000 registrovanih korisnika!
http://secura.e-sim.org/lan.29443/

Van mreže Brakec87

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 103
Odg: Monoxidil iskustva
« Odgovor #7 poslato: April 09, 2017, 05:54:49 posle podne »
nema ako ti otpadne kosa mozes je mazat cime hoces nemoze narast meni je u 19 god pocela otpadat sad imam 24 skroz mi se prorijedila na tijemenu fakticki ni ne raster vise sad samo na 0 sisanje

Van mreže NekaDevojkaSaNBG

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
  • na ketogenoj dijeti dok ne sevnu trbusnjaci :D
Odg: Monoxidil iskustva
« Odgovor #8 poslato: April 28, 2017, 01:52:43 pre podne »
za rast i gustinu kose dobar je allin losion na bazi belog luka, drzi se 8 sati na glavi i posle operete samponom....meni kosa brze raste kad ga koristim...
na ketogenoj dijeti dok ne sevnu trbusnjaci :D

Van mreže brankovich

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 62
Odg: Monoxidil iskustva
« Odgovor #9 poslato: Maj 01, 2017, 04:50:50 pre podne »
Ja sam ga koristio da pojacam bradu i imao odlicne rezultate. Barem jedno 30% mi je gusca brada i deblje su vlasi. Popunile su mi se i rupe na obrazima.