April 18, 2024, 07:33:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Povreda  (Pročitano 1898 puta)

Van mreže tomke999

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Povreda
« poslato: Mart 19, 2017, 07:07:05 posle podne »
E ovako, imam bol u bicepsu i ramenu, citao sam malo o tome, ja mislim da je to biceps tendonitis, za koji dan idem na pregled kod lijekara, ali me zanima da li iko imao slican problem, kako da ga rijesim i da li smijem nastaviti da vjezbam?
LP

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Povreda
« Odgovor #1 poslato: Mart 19, 2017, 07:36:49 posle podne »
Pozdrav i dobrodosao ☺
Najbolje bi bilo.da sacekas da odes na pregled kod doktora pa kada utvrde dijagnozu ti se javi.Ukoliko bude u pitanju to sto si naveo verujem da ce ti se javiti neko ko je imao slican problem.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Povreda
« Odgovor #2 poslato: Mart 19, 2017, 07:40:18 posle podne »
Kod doktora i do tada nemoj trenirati,ko zna sta je u pitanju a treniranje na silu svakako nece pomoci...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Povreda
« Odgovor #3 poslato: Mart 20, 2017, 10:45:36 pre podne »
E ovako, imam bol u bicepsu i ramenu, citao sam malo o tome, ja mislim da je to biceps tendonitis, za koji dan idem na pregled kod lijekara, ali me zanima da li iko imao slican problem, kako da ga rijesim i da li smijem nastaviti da vjezbam?
LP

poslusaj momke , ali mogu da ti kazem iz licnog iskustva sta sam ja radio pa sam se resio tog problema, imao sam tendonitis te duge tetive bicepsa , taj bol ide gore u ramenu i najvise se oseca kada si na kosom benchu nekada i ravnom... postoje neki polozaji koji iritiraju tu tetivu, a to je uinutrasnja rotacija znaci palac na dole... tako da bi vebze sa tom internom rotacijom trebao da izbegavas kada saniras pre svega bol... ja sam radio krioterapiju u pocetku tri put dnevno (masaza ledom pa zagrevanje peskirom) , i mazao liotonom, i mora odmor da ne predje u hronicno , onda si najebao... inace osetljiva je ta tetiva ima ovde nekome na forumu je i pucala, tako treba posvetiti paznju oporavku