April 25, 2024, 01:08:50 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Stomacni problemi  (Pročitano 2981 puta)

Van mreže whip

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Stomacni problemi
« poslato: Mart 30, 2017, 08:49:32 posle podne »
Pozdrav, imam problema sa stomakom vec duze vrijeme, jedem samo clean (ovsene, jaja, piletina, pirinac, salate, povrce, orascasto, maslinovo) i sada kada god konzumiram nesto od junk fooda, stomak poblesavi, imam gasove, cak i dijareju, naduti stomak i kombinacije odredjenih cak i zdravih namirnica mi prouzroukuju gasove, a stolica mi nije uvijek ista i vise sam zaboravio kako izgleda zdrava prava stolica. Bio sam kod doktora i zakazao sam pregled kod specijaliste, ali moram da sacekam par nedelja dok dodjem na red, interesuje me da li je neko imao slican problem?

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Stomacni problemi
« Odgovor #1 poslato: Mart 30, 2017, 10:43:01 posle podne »
jedna od opcija je da si u prevelikom suficitu ili da si u suficitu jako dugo.

ako gore navedeno nije slucaj moguce je da takom vremena razvijes intoleranciju na neku hranu i da ti zasmeta probaj bez ovsenih ili jaja i probaj da zamenis vrstu orasastih plodova koju jedes i da ne preterujes sa istim nebi bilo lose da okacis kako se hranis i par slika
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže whip

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Stomacni problemi
« Odgovor #2 poslato: Mart 31, 2017, 12:18:32 pre podne »
jedna od opcija je da si u prevelikom suficitu ili da si u suficitu jako dugo.

ako gore navedeno nije slucaj moguce je da takom vremena razvijes intoleranciju na neku hranu i da ti zasmeta probaj bez ovsenih ili jaja i probaj da zamenis vrstu orasastih plodova koju jedes i da ne preterujes sa istim nebi bilo lose da okacis kako se hranis i par slika

ova hrana koju sam naveo mi ne pravi problem, zapravo, to kada jedem nemam problema, ali mlijecni proizvodi, secer (voce ukoliko je malo veca porcija, npr. suvo grozdje- sacica ok, cim pojedem malo vise odmah imam gasove), trenutno sam u deficitu sa kalorijama i to traje nekih skoro 2 mjeseca, ali stomacni problemi su poceli dosta prije toga (jos od jos od septembra negdje, sjecam se da nisam mogao da pojedem pljeskavicu bez grceva u stomaku), samo sto sam postao svjestan da imam problem skoro... Pivo takodje, alkohol ne pijem uopste vise.. Trenutno unosim oko 1800 kcal, ~200 iz uh, ~50 masti i ~160 bjelancevine. Postavicu i slike
« Poslednja izmena: Mart 31, 2017, 12:21:05 pre podne whip »

Van mreže whip

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Stomacni problemi
« Odgovor #3 poslato: Mart 31, 2017, 12:19:15 pre podne »
jedna od opcija je da si u prevelikom suficitu ili da si u suficitu jako dugo.

ako gore navedeno nije slucaj moguce je da takom vremena razvijes intoleranciju na neku hranu i da ti zasmeta probaj bez ovsenih ili jaja i probaj da zamenis vrstu orasastih plodova koju jedes i da ne preterujes sa istim nebi bilo lose da okacis kako se hranis i par slika

ova hrana koju sam naveo mi ne pravi problem, zapravo, to kada jedem nemam problema, ali mlijecni proizvodi, secer (voce ukoliko je malo veca porcija, npr. suvo grozdje- sacica ok, cim pojedem malo vise odmah imam gasove), trenutno sam u deficitu sa kalorijama i to traje nekih skoro 2 mjeseca, ali stomacni problemi su poceli dosta prije toga (jos od jos od septembra negdje, sjecam se da nisam mogao da pojedem pljeskavicu bez grceva u stomaku), samo sto sam postao svjestan da imam problem skoro... Pivo takodje, alkohol ne pijem uopste vise.. Trenutno unosim oko 1800 kcal, ~200 iz uh, ~50 masti i ~160 bjelancevine. Postavicu i slike
« Poslednja izmena: Mart 31, 2017, 12:21:32 pre podne whip »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Stomacni problemi
« Odgovor #4 poslato: Mart 31, 2017, 05:42:57 pre podne »
Pozdrav, imam problema sa stomakom vec duze vrijeme, jedem samo clean (ovsene, jaja, piletina, pirinac, salate, povrce, orascasto, maslinovo) i sada kada god konzumiram nesto od junk fooda, stomak poblesavi, imam gasove, cak i dijareju, naduti stomak i kombinacije odredjenih cak i zdravih namirnica mi prouzroukuju gasove, a stolica mi nije uvijek ista i vise sam zaboravio kako izgleda zdrava prava stolica. Bio sam kod doktora i zakazao sam pregled kod specijaliste, ali moram da sacekam par nedelja dok dodjem na red, interesuje me da li je neko imao slican problem?

nista cudno kada unedes gomilu smeca posle odredjenog perioda normalne, i lagane hrane

Van mreže LemiX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
Odg: Stomacni problemi
« Odgovor #5 poslato: Mart 31, 2017, 10:56:09 pre podne »
nista cudno kada unedes gomilu smeca posle odredjenog perioda normalne, i lagane hrane

Ziva istina,ja praktikujem jednom u 15 dana cheat meal,u stomaku ja prava igranka taj dan,umjesto jednom stolica 3 puta dnevno, prdim ko konj,al' realno nemam bolove u stomaku,samo pomalo "žigne" ponekad.

Van mreže radovicmiladin86

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 207
Odg: Stomacni problemi
« Odgovor #6 poslato: April 03, 2017, 05:32:35 pre podne »
JA imam problem kompletno druge prirode..muku mucim sa stolicom i kad nisam na dijeti a kad jesam recimo kada sam bio na keto dijeti nema sanse na wc otici...a kad odem to je naprezanje do bola da ispadne malo parce ko kamen... :(