April 29, 2024, 07:21:42 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko bf  (Pročitano 4747 puta)

Van mreže Lemii

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Pomoc oko bf
« poslato: April 24, 2017, 08:21:26 pre podne »
Pozdrav svima, nov sam na forumu pa bih voleo da dobijem malu pomoc vezanu za trening. Treniram malo vise od godinu dana uzimajuci u obzir da sam do skoro dosta stvari radio pogresno od ishrane pa do izvodjenja vezbi. Medjutim poceo sam jako da se informisem i stvari su dosle na svoje mesto. E sad me muci jedna stvar. Imam 76 kg 180cm i imam masri u donjem delu stomaka usred lose ishrane pa bih voleo da to skinem low carb dijetom koju je Pedja detaljno objasnio u jednom postu ali kao sto rekoh posto sam relativno skoro promenio ishranu i trening i sada nastavio da napredujem da li je bolje da se prvo izrezem sa ovom dijetom pa da nastavim sa kvalitetnom masom ili da iskoristim to sto napredujem pa da se kasnije secem duzi period posto definitivno moram jos da radtem. Nadam se da sam bio jadan i hvala ba pomoci okacicu i sliku kasnije.

Van mreže Lemii

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Pomoc oko bf
« Odgovor #1 poslato: April 24, 2017, 08:24:20 pre podne »
Izvinjavam se na greskama pri pisanju :)

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Pomoc oko bf
« Odgovor #2 poslato: April 24, 2017, 09:20:24 pre podne »
Pozdrav i dobrodosao.
Ja sam uvek za to da se skine koliko moze pa da ss radi kvalitetna masa.Okaci slike da vidimo o cemu se radi.

Van mreže Lefty

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Odg: Pomoc oko bf
« Odgovor #3 poslato: April 24, 2017, 03:02:34 posle podne »
Pa ne vjerujem da imas bas puno sala na 76.Mozda ti se ne vide plocice ali tesko da je preko 20% bf

Van mreže Lazar S

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 491
Odg: Pomoc oko bf
« Odgovor #4 poslato: April 24, 2017, 03:53:05 posle podne »
Najbolje da postavis sliku trenutnog stanja pa tek onda da se utvrdi sta dalje.

Van mreže Lemii

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Pomoc oko bf
« Odgovor #5 poslato: April 25, 2017, 11:07:52 posle podne »
https://www.photobox.co.uk/my/photo?album_id=4826338641&photo_id=21666950529
https://www.photobox.co.uk/my/photo?album_id=4826338641&photo_id=9742769771
https://www.photobox.co.uk/my/photo?album_id=4826338641&photo_id=9742770615

Evo su slike i samo da napomenem da sam trenutno skroz prazan (6.5 kg u minusu) . Znaci nema vode u misicima uopste. Zeleo sam da se ispraznim zbog insulinske osetljivosti pre dijete. Sada sam na 50g hidrata iskljucivo u obroku posle treninga.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Pomoc oko bf
« Odgovor #6 poslato: April 25, 2017, 11:10:01 posle podne »
https://www.photobox.co.uk/my/photo?album_id=4826338641&photo_id=21666950529
https://www.photobox.co.uk/my/photo?album_id=4826338641&photo_id=9742769771
https://www.photobox.co.uk/my/photo?album_id=4826338641&photo_id=9742770615

Evo su slike i samo da napomenem da sam trenutno skroz prazan (6.5 kg u minusu) . Znaci nema vode u misicima uopste. Zeleo sam da se ispraznim zbog insulinske osetljivosti pre dijete. Sada sam na 50g hidrata iskljucivo u obroku posle treninga.

Ne moze da se pristupi slikama..


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc oko bf
« Odgovor #8 poslato: April 26, 2017, 07:25:42 posle podne »
https://www.photobox.co.uk/my/photo?album_id=4826338641&photo_id=21666950529
https://www.photobox.co.uk/my/photo?album_id=4826338641&photo_id=9742769771
https://www.photobox.co.uk/my/photo?album_id=4826338641&photo_id=9742770615

Evo su slike i samo da napomenem da sam trenutno skroz prazan (6.5 kg u minusu) . Znaci nema vode u misicima uopste. Zeleo sam da se ispraznim zbog insulinske osetljivosti pre dijete. Sada sam na 50g hidrata iskljucivo u obroku posle treninga.

-na slikama daleko od toga da si "prazan"
- vode u misicma HVALA BOGU da imas, posto bi u protivnom ne daoBog ni da ti kazem..
- ako unosis 50 gr uh nadan, iz kog razloga je bitno da ih unosis posle treninga, pre treninga ili pre tusiranja ili pre kenjanja?

Van mreže Lazar S

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 491
Odg: Pomoc oko bf
« Odgovor #9 poslato: April 26, 2017, 08:02:13 posle podne »
Druze daleko si ti od bilo kakve dijete baci se ti na kvalitetnu masu, drzi se pravih stvari meso, jaja, pirinac, ovas, riba, nemasni sir kakve dijete kakvi bakraci nema ti sta ovde da skidas pakuj kvalitetno samo i bice to top.

Van mreže Lemii

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Pomoc oko bf
« Odgovor #10 poslato: April 26, 2017, 09:34:13 posle podne »
Mislim dosta vode sam izbacio sa obzirom da sam dva puta po deset dana bio na 0uh , naravno masti i proteini su bili na nivou i onda jedan dan sa unosom od 3g/kg i evo sada na 50g iskljucivo posle treninga.(da ne bunim nista nisam hteo da postignem sa ta 2 ciklusa keto osim da se malo poigram sa insulinom i osetljivoscu) Vodim se onim sto je Pedja naveo u jednom postu u nadi da cu moci istovremeno da topim ovo sto mi je ostalo na stomaku a da pritom ne gubim misice vec da imam mogucnost i da napredujem. Pa mi treba konkretno objasnjenje sta da radim jer mislim da ako ne sredim stomak sad tesko cu ga srediti sa 300g hidrata dnevno. Ne zelim da mi se ocrtavaju plocice ili da drasticno smanjim bf vec da dovedem stomak u ono stanje u kakvom bi trebao da bude kod svakoga ko se bavi ovim sportom, znaci bez ovog dole. Eto, otvoren sam za sve savete i ako moze sto detaljnije objasnjenje.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Pomoc oko bf
« Odgovor #11 poslato: April 26, 2017, 10:24:27 posle podne »
Mislim dosta vode sam izbacio sa obzirom da sam dva puta po deset dana bio na 0uh , naravno masti i proteini su bili na nivou i onda jedan dan sa unosom od 3g/kg i evo sada na 50g iskljucivo posle treninga.(da ne bunim nista nisam hteo da postignem sa ta 2 ciklusa keto osim da se malo poigram sa insulinom i osetljivoscu) Vodim se onim sto je Pedja naveo u jednom postu u nadi da cu moci istovremeno da topim ovo sto mi je ostalo na stomaku a da pritom ne gubim misice vec da imam mogucnost i da napredujem. Pa mi treba konkretno objasnjenje sta da radim jer mislim da ako ne sredim stomak sad tesko cu ga srediti sa 300g hidrata dnevno. Ne zelim da mi se ocrtavaju plocice ili da drasticno smanjim bf vec da dovedem stomak u ono stanje u kakvom bi trebao da bude kod svakoga ko se bavi ovim sportom, znaci bez ovog dole. Eto, otvoren sam za sve savete i ako moze sto detaljnije objasnjenje.

Pa dijeta..
Nema tu nesto puno,ali ako zelis,pocnes sa kalorijskim deficitom i postepeno spustas dok ne resis problem :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc oko bf
« Odgovor #12 poslato: April 27, 2017, 05:45:55 pre podne »
Mislim dosta vode sam izbacio sa obzirom da sam dva puta po deset dana bio na 0uh , naravno masti i proteini su bili na nivou i onda jedan dan sa unosom od 3g/kg i evo sada na 50g iskljucivo posle treninga.(da ne bunim nista nisam hteo da postignem sa ta 2 ciklusa keto osim da se malo poigram sa insulinom i osetljivoscu) Vodim se onim sto je Pedja naveo u jednom postu u nadi da cu moci istovremeno da topim ovo sto mi je ostalo na stomaku a da pritom ne gubim misice vec da imam mogucnost i da napredujem. Pa mi treba konkretno objasnjenje sta da radim jer mislim da ako ne sredim stomak sad tesko cu ga srediti sa 300g hidrata dnevno. Ne zelim da mi se ocrtavaju plocice ili da drasticno smanjim bf vec da dovedem stomak u ono stanje u kakvom bi trebao da bude kod svakoga ko se bavi ovim sportom, znaci bez ovog dole. Eto, otvoren sam za sve savete i ako moze sto detaljnije objasnjenje.

nema parcijalno skidanje
sa stomaka hocu,ali sa grudi necu ili obratno..

Van mreže Lemii

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Pomoc oko bf
« Odgovor #13 poslato: April 27, 2017, 11:59:11 pre podne »
Naravno, u deficitu sam 20 %. Svestan sam ja da da se svuda skida pa bas zato i pitam da li je vreme da sada to sredim pa da krenem na masu gde cu sada vec ozbliljno voditi racuna o svemu.

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Pomoc oko bf
« Odgovor #14 poslato: April 27, 2017, 11:26:21 posle podne »
Naravno, u deficitu sam 20 %. Svestan sam ja da da se svuda skida pa bas zato i pitam da li je vreme da sada to sredim pa da krenem na masu gde cu sada vec ozbliljno voditi racuna o svemu.

Mozes ti i sad na masu ali kvalitetno,nije to neki stomak,ali sve zavisi sta si ti zamislio i kako si ti isplanirao to.. :)