April 29, 2024, 12:40:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoć oko ishrane - Rotacija  (Pročitano 4670 puta)

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Pomoć oko ishrane - Rotacija
« Odgovor #15 poslato: April 27, 2017, 11:14:14 posle podne »
Evo mene opet društvo.. Nisam se javljao jer su mi se izdešavale neke (lepe) stvari u životu, oženio sam se, dobio ćerkicu, pa sam sebe ostavio malo po strani..evo posle godinu dana kada se sve vratilo na "staro" u smislu da imam manje frke, normalno spavam noću (konačno)..opet sam počeo da se brinem jer sam se očigledno još više ugojio i osećam da mi to smeta (i fizički i psihički).
I dalje sam u istom problemu kao i pre..posao u kancelariji - sedim, prevoz do posla i s posla kući - sedim.. Jako nekvalitetna ishrana. Kada dođem s posla, sada uglavnom ne radim za računarom već idem do placa gde radim poslove oko kuće (priprema za useljenje) i to je obično do 20-21h kada je termin za kupanje bebca i za mene je kraj dana oko 22h kada zaspim pre nego legnem u krevet.
Hteo bih da poradim na ishrani, da znam šta smem a šta ne..usput ću valjda imati snage da negde uveče ubacim trčanje bar 30min.
Inače, ono šta sam primetio, jako sam počeo da se gojim oko struka i prsa (prsa, kao sise.. :D).

Isto vazi kao sto sam ti prethodno napisao,citaj nutrition sekciju,sastavi neki plan pa cemo korigovati.. :)

PS: Cestitke na prinovi!