Mart 28, 2024, 10:17:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: EMS ili Elektro-Mišićna Stimulacija  (Pročitano 2621 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
EMS ili Elektro-Mišićna Stimulacija
« poslato: Maj 17, 2017, 09:46:59 pre podne »
SAMO U THE CLASSIC GYM

EMS ili Elektro-Mišićna Stimulacija je tehnologija poslednje generacije koja šalje sitne električne impulse direktno do mišića, čime pojačava njihove prirodne kontrakcije i čini svaki trening efikasnijim.
-Na taj način fitnes podižemo na potpuno novi nivo – dobija se alternativni način vežbanja koji ima višestruke prednosti u odnosu na bilo koji drugi regularni način treniranja, potpuno bezbolno i bezbedno.Trenira sve delove tela istovremeno
-Ne morate provoditi sate trenirajući svaki deo tela posebno – prilikom EMS treninga istovremeno radimo na rukama, ramenima, abdomenu, leđima, grudima, zadnjici i nogama.
-Aktivira duboka mišićna tkiva
-EMS je dovoljno snažan da pokrene duboka mišićna vlakna koja se inače jako teško aktiviraju pri običnom treningu.

https://www.facebook.com/the.classic.gym/videos/1894960994088373/

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: EMS ili Elektro-Mišićna Stimulacija
« Odgovor #1 poslato: Maj 17, 2017, 11:52:25 pre podne »
jesi probao ? cuo sam i znam za to u cilju jacanja misica pri rehabilitaciji, mogu da zamislim koliko je zeznuto uz to vezbati?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: EMS ili Elektro-Mišićna Stimulacija
« Odgovor #2 poslato: Maj 17, 2017, 12:32:38 posle podne »
jesi probao ? cuo sam i znam za to u cilju jacanja misica pri rehabilitaciji, mogu da zamislim koliko je zeznuto uz to vezbati?

nisam posto sam u nekim drugim fazzama, tj cim zavrsim ovo moje onda cu jer sada i u ovom trenutku nisam merodavan da ocenim
ali momak koji radi na snimku ima moje puno poverneje i sigurno ne prica gluposti kada govori o tome u superlativu
napominjem da ne prodajem ovo niti me intresuje niti imam razloga da pisem ovakve stvari,ali ono...dok ne probam lava, za mene je svinja kralj zivotanja

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: EMS ili Elektro-Mišićna Stimulacija
« Odgovor #3 poslato: Maj 17, 2017, 02:08:34 posle podne »
Citat
nisam posto sam u nekim drugim fazzama, tj cim zavrsim ovo moje onda cu jer sada i u ovom trenutku nisam merodavan

priznaj lepo da ne mozes da se uglavis u ono odelo , treba neki xxxl da ti sasiju :) ovako popucaju svi kablovi... ovo se u raznim sportovima odavno koristi

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: EMS ili Elektro-Mišićna Stimulacija
« Odgovor #4 poslato: Maj 17, 2017, 02:47:38 posle podne »
Citat
nisam posto sam u nekim drugim fazzama, tj cim zavrsim ovo moje onda cu jer sada i u ovom trenutku nisam merodavan

priznaj lepo da ne mozes da se uglavis u ono odelo , treba neki xxxl da ti sasiju :) ovako popucaju svi kablovi... ovo se u raznim sportovima odavno koristi

nije zbog toga,imaju xxxl nego sam ONLINE pa jbg....to ti je kao da na chipovan auto ti kaze majstor...imam ja cip da moze jos :D :D