Mart 29, 2024, 07:19:51 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Ishrana za devojku veoma naprednog krosfitera.  (Pročitano 1653 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Ishrana za devojku veoma naprednog krosfitera.
« poslato: Jun 21, 2017, 09:21:12 pre podne »
E pa ovako, imam prijateljicu koja je napredni krosfiter. Radila je neku uzasnu dijetu, isla 6 nedelja bez uh i masti, ponelad za dorucak salama od pilecih prsa itd. Neki nutricionista joj je napravio, do zla boga plakalo mi se kad sam video. Jeste spala na 72kg (180cm) 23%bf, ali ja nisam ni hteo da brojim kalorije, koliko je malo jela, od muke nisam brojao. E sada posle dijete 7 nedelja je imala rebound, i dobila 8 kg mase, izgleda kao ja na masi, ogromna je, i misicava. Izgubila je na brzini i izdrzljivosti, i hoce da ode opet na 72kg i da ostane tamo. Ja cu je lako nekim rotacijama sa malo jacim unosom uh dovesti do 72kg ali sta onda? I sa obzirom da je krosfiter koliko jaci unos uh da ima po danu? Mozda samo 60tak gr uh 1.5h pre treninga vise nego normalno. Radio bih mozda 150-100-50-100-150-200-100, masti drzao na 0.5gr, a proteine na oko 1.8gr, pa polako korigovao.

Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Ishrana za devojku veoma naprednog krosfitera.
« Odgovor #1 poslato: Jun 21, 2017, 09:41:17 pre podne »
koje su godine u pitanju? na hemiji ili ne(ovo pitam jer je vecina njih , pogotovo koja se takmici na aas-u) ali u sustini ovako kako si opisao probas rotaciju pa ubacis koju nulu. A u fazi odrzavanja nista tu nije novo , mozes da ubacujes rotacije po potrebi i to je to ... e sada sto se tice uh. to mora vremenom sama da izvali , i to kada zavrsi rotacije ili low carb ako bude trebao... to je zajebano jer jeste da taj sport sagoreva nenormalno, ali zavisi od osobe do osobe... imam ortaka koji kada je presao sa bb na crossfit, covek se smanjio znatno iako je povecao unos uh, a i znam jednog krossfitera koji broji ugljene hidrate u gram , jer se lako zamasti , ali zato ima malo jaci unos masti...

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ishrana za devojku veoma naprednog krosfitera.
« Odgovor #2 poslato: Jun 21, 2017, 10:22:26 pre podne »
Ajde otvoricu njenu temu pa da vidimo.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti