April 20, 2024, 11:59:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Rotacija UH i Animal Cuts  (Pročitano 5612 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Rotacija UH i Animal Cuts
« Odgovor #15 poslato: Jul 28, 2017, 11:23:51 pre podne »
Nisam nikada pio AC, on ti je jedan od najjacih sagorevaca. Moj brat ga je medjutim pio tako sto ga je cuvao za kraj, znaci neki slabiji sagorevac prvo, pa finisira pricu sa AC jednom kutijom...i zavrsi tako defku. Proizvodjac sugestira neku pauzu u koriscenju, ako samo njega pijes...samo ne znam gde si ga nabavio? Kod nas ga nema nigde u prodavnicama...
« Poslednja izmena: Jul 28, 2017, 11:26:14 pre podne pirat »

Van mreže Marvox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 314
  • MOZAK SRCE MUDA
Odg: Rotacija UH i Animal Cuts
« Odgovor #16 poslato: Jul 28, 2017, 02:37:18 posle podne »
Dok ti neko iskusniji ne odgovori, da pomognemo ako mozemo. Po prosloj temi iz januara, ti si sa onim bf isao na neko nabacivanje pa si krenuo da skidas, koliko sam skapirao. Kakvo je stanje sada od te slike?  Ako vidis da stagniras a hoces da ti bf ide dole, onda menjaj ishranu, ubacis jednu ili dve nule (zavisi od trenutnog stanja), max 150 pa kombinujes kako ti telo reaguje. Postavi neku sliku, verujem da ce ti se dati adekvatniji odgovor. Za AC ne znam sta bih ti rekao, ako si isao sa njim par nedelja, ja mislim da bi mogao da nastavis. Opet, javice se neko sa iskustvom.
Pozdrav