April 26, 2024, 02:52:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Ella sir za vreme Keto dijete?  (Pročitano 2544 puta)

Van mreže Minja01

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Ella sir za vreme Keto dijete?
« poslato: Jul 17, 2017, 03:05:56 posle podne »
Sta mislite dnevno 100g Ella i to samo u doručku jer jaja bez elle nisu jaja :D Jel ok da se konzumiraju za vreme Keto dijete to je samo 4gr uh pa zato pitam jel me moze to izbaciti iz ketoze posto svaki dan jedem jaja sa Ellom a vidim piše da nisu dozvoljeni ml.proizvodi za vreme Keto?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ella sir za vreme Keto dijete?
« Odgovor #1 poslato: Jul 17, 2017, 03:16:02 posle podne »
Sta mislite dnevno 100g Ella i to samo u doručku jer jaja bez elle nisu jaja :D Jel ok da se konzumiraju za vreme Keto dijete to je samo 4gr uh pa zato pitam jel me moze to izbaciti iz ketoze posto svaki dan jedem jaja sa Ellom a vidim piše da nisu dozvoljeni ml.proizvodi za vreme Keto?

generalno NE BI trebalo
meni licno smeta npr.....
ali znam bar 50 ljudi kojima 100 gr ne znaci nista...e sad...

Van mreže Minja01

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Odg: Ella sir za vreme Keto dijete?
« Odgovor #2 poslato: Jul 17, 2017, 04:18:24 posle podne »
Izbacicu za svaki slučaj kad već radim Keto da uradim kako valja  izdržaću mesec dana bez elle nije problem samo pitam informativno jer danas informacija ima na sve strane sad da l je dobro il nije ko zna .Hvala Pedja u svakom slucaju!

Van mreže Direktor_svemira

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 104
Odg: Ella sir za vreme Keto dijete?
« Odgovor #3 poslato: Jul 18, 2017, 01:27:55 posle podne »
@Minja

Peđa i Stevan su jedno 100 puta rekli svoje mišljenje o unosu mlečnih proizvoda za vreme keto redukcije. Nije mi zaista jasno zašto se ponovo i ponovo postavljaju ista pitanja kada su ljudi sve lepo rekli o tome. Mislim da ELLA nije neki magični nutrijent koji se mora uzimati. Ako si već u priči mlečnih proteina, kupiš kazein i sve bude kako treba.

Nisam dovoljno kvalifikovan ( osim što sam ispoštovao od A do Š sve instrukcije sa ovog foruma i na ketu postigao za mene neočekivanerezultate ) ali ti predlažem da batališ "egzotiku", uzmeš Peđin jelovnik sa treće strane teme o ketogenoj dijeti i prilagodiš ga sebi, poštuješ pravila, ne unosiš bilo šta što nije klasična keto priča i treniraš korektno.

Ništa lično, samo skrećem pažnju da je sve više nego lepo objašnjeno i da, bar kada je keto u pitanju, nema improvizacija. Veruj mi, rezultati neće izostati.

PS. Posle keto dijete ide pravo zezanje, te ti savetujem da od počekta keta spremaš scenario za prve tri do četiri nedelje nakon dijete. Srećno na keto putu....

“Have more than you show, speak less than you know.”   William Shakespeare

Van mreže Mrsavica

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Ella sir za vreme Keto dijete?
« Odgovor #4 poslato: Jul 20, 2017, 10:06:55 pre podne »

PS. Posle keto dijete ide pravo zezanje, te ti savetujem da od počekta keta spremaš scenario za prve tri do četiri nedelje nakon dijete. Srećno na keto putu....

na sta aludiras kada ovo kazes?

Hvala

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Ella sir za vreme Keto dijete?
« Odgovor #5 poslato: Jul 20, 2017, 10:14:20 pre podne »
na sta aludiras kada ovo kazes?

Hvala

Posle keto dijete,telo je jako "osetljivo" u smislu hrane,pogotovo na hidrate,pa u zavisnosti da li ces u te naredne 3-4 nedelje da jedes slatko i smece kao uragan,ili ces pametno pristupiti pokazace sta i kako... :)