April 18, 2024, 05:33:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Problem sa varenjem  (Pročitano 1634 puta)

Van mreže Darli

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Problem sa varenjem
« poslato: Jul 07, 2017, 05:38:55 posle podne »
Pozdrav ljudi, vec duze vreme imam problema sa stolicom - nije "normalna" vec blede boje i neke su tecne, uglavnom - lose, svaki dan sam jeo istu hranu - veoma cisto  (piletina, jaja, riza, bademi, povrce). Pre 2 nedelje podjem za Berlin i tamo sam jeo takodje piletinu ali u doner, znaci nezdrava varijanta spremanja mesa i nisam jeo uvek na isto mesto, jeo sam i sushi par puta i pored toga sam kuci spremao jaja i tjesteninu jer sam hteo da promenim malo i odmorim sa rizom tih 10 dana. Sta se dogadja tih 10 dana jeste da mi je stolica bila normalna.. Juce se vratim kuci i kupim opet piletinu kao i uvek na isto mesto gde mi garantuju da je sve sveze i opet isti problem sa stolicom??? Da li je moguce ljudi da jedem neku zarazenu piletinu ili sta? Inace sam jeo 600gr piletine dnevno... Ne trazim od vas da izigravate doktora, zakazao sam preglede, ali me interesuje vase misljenje, da li je neko imao iskustva sa navedenim?

Van mreže MrT

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 457
Odg: Problem sa varenjem
« Odgovor #1 poslato: Jul 07, 2017, 06:19:46 posle podne »
Slicno mi padne na pamet kad god odem van zemlje!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Problem sa varenjem
« Odgovor #2 poslato: Jul 07, 2017, 06:35:14 posle podne »
Sacekaj rezultate stolice

Van mreže Marvox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 314
  • MOZAK SRCE MUDA
Odg: Problem sa varenjem
« Odgovor #3 poslato: Jul 18, 2017, 06:12:08 posle podne »
Darli, jel si uradio analize?

Zanima me iz razloga da cujem tvoj zakljucak da li je do piletine ove nase ili je nesto drugo u pitanju.. Sa dosta strana cujem da piletina koju kupujemo po prodavnicama ili lokalnim mesarama jednostavno nije ni kvalitetna a ni bakterioloski ispravna...
Moj mnogo dobar drug se bavi preradom mesa, i snadbevanje istim restorane, mesare i prodavnice. Vrlo ozbiljan pristup poslu i radu vec skoro dve decenije. On nece da radi sa piletinom jer ne moze da bude konkurentan sa cenom u odnosu na kvalitet koji moze da pruzi... I da ne duzim sa jos kojim izjavama..