April 24, 2024, 03:01:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Jacanje donjih leda  (Pročitano 1697 puta)

Van mreže marincelakers

  • Član
  • *
  • Poruke: 6
Jacanje donjih leda
« poslato: Jul 19, 2017, 09:07:48 posle podne »
Pozdrav jucer sam obavio kontrolni pregled kod neurokirurga i vise nisam rizican ali me zacudilo nesto upozorio me na to da moram vjezbati i drasticno ojacati lednu muskulaturu i poslao e fizijatru koji je rekao vjezbanje i samo vjezbanje da bi navodno jacanje leda smanjilo mogucnost ozljede.Malo me ovo zacudilo da dr kazu ali super za mene pa me zanima da 1 god nisam podigao nista ravnih leda (DL) jesu li samo lednjaci i hipeekstenzija vjezbe za jacanje leda sad za pocetak znate li jos neku da mozecojacati misice donjih leda

Van mreže FD

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 152
Odg: Jacanje donjih leda
« Odgovor #1 poslato: Jul 19, 2017, 09:35:18 posle podne »
Pozdrav jucer sam obavio kontrolni pregled kod neurokirurga i vise nisam rizican ali me zacudilo nesto upozorio me na to da moram vjezbati i drasticno ojacati lednu muskulaturu i poslao e fizijatru koji je rekao vjezbanje i samo vjezbanje da bi navodno jacanje leda smanjilo mogucnost ozljede.Malo me ovo zacudilo da dr kazu ali super za mene pa me zanima da 1 god nisam podigao nista ravnih leda (DL) jesu li samo lednjaci i hipeekstenzija vjezbe za jacanje leda sad za pocetak znate li jos neku da mozecojacati misice donjih leda
To bi ti trebao reći fizioterapeut koje vežbe možeš da radiš jer bi trebao da zna stanje tvoje povrede. Mada iskreno, teško je naći dobrog stručnjaka...