Mart 29, 2024, 04:36:39 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: UPOTREBA STEROIDA  (Pročitano 1284 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
UPOTREBA STEROIDA
« poslato: Jul 26, 2017, 04:47:03 posle podne »
Posto mi je ovaj text VISE NEGO DRAG sa velikim zadovoljstvom cu da Vam ga prenesem jer mi je odista muka od svih i svakojakih strucnjaka koji u stvarnom zivotu odista ne bi imali snage ni DOBAR DAN da kazu na ulici,a kamoli da obrazloze svoje stavove a POGTOVO DA SVOJE STAVOVE DOKAZU U PRAKSI!

Kao  prvo moram da kazem da ja nokada nikog nisam prvi napao,preko interneta,osim ukoliko oni prvi pocnu,I ne prestanu s takvim ponasanjem.Kada im odgovorim uvek se iznenade  jer misled a to sto su fanovi,da to znace da mogu da kazu sto god im padne na pamet,I to nama  profesionalcima ,I da ce se izvuci. Ali jednu stvar nikako ne mogu da shvatim kada su u pitanju ti  “internet  heroji”.

Godinama su mozgali o kolicinama anabolika koje ja uzimam, a ja sam uvek javno govorio I sta uzimam,I koliko toga uzimam.I pored svega toga oni su me proglasili lazovom.Ja zaista nemam sta da krijem,niti bilo sto da dokazujem.Ne stidim se nicega sto sam tokom svog zivota uradio kako bi bio sto bolji bodibilder.

Nikad nisam lagao o tome kako sam izgradio ovakvo telo.Ali,eto,izgleda da oni znaju bolje od mene koje supstance ja uzimam,pa su cak poceli da pricaju kako od njih nabavljam suplemente I sve ostalo,ili “kako znaju nekog”od koga kupujem sve to.Najsmesnije je od svega to da se nikad ne potpisu svojim pravim imenom,kada daju takve komentare.

Prisutan sam na internetu I forumima svaki dan,I ne prodje bukvalno ni jedan dan da ne naletim na nekog ko govori ruzno o meni,I ko na svaki nacin pokusava da me blati.Nemam nista protiv toga da svako ima svoje misljenje,ali mi se vec stvarno smucilo vredjanje na licnoj osnovi...

NASTAVAK teksta, procitajte na nasem BLOGU,klikom na link ispod:

 http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2011/06/posto-mi-je-ovaj-text-vise-nego-drag-i.html