Mart 28, 2024, 11:52:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: Nadam se najboljem rezultatu.  (Pročitano 35417 puta)

Van mreže Deki24

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Odg: Nadam se najboljem rezultatu.
« Odgovor #120 poslato: Jul 14, 2020, 08:07:38 posle podne »
A kako se nije oporavila za ono vreme koje nismo radili. Od 24 marta do 11 maja. To mi nije jasno. Povreda nije teska sto me je malo smirilo i ulilo nadu da cu opet moci da krenem sa treninzima, ali me sad frustrira sto taj oporavak nikako da se pomeri sa mrtve tacke.
Jos je na terapiji bio neki decko koji je presekao potkolenicnu kost cirkularom i oporavio se nakon 15 terapija.
Kad bi mi neko garantovao da ce mi bolovanje resiti sve muke pa i da uzmem, ali ko ce ga znati.
Sta je Rudo?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Nadam se najboljem rezultatu.
« Odgovor #121 poslato: Jul 14, 2020, 08:24:20 posle podne »
apis me za mudo :) , salim se :)  http://www.rudo.rs/ ortopedski ulosci itd, imobilizacije zglobova, sada imas i bauerfeind.rs koji imaju vise neke kompresione terapije, da kazemo dok si aktivan sto je bolja opcija. ja bih probao iskreno sa tim, tvoj je generalni problem je  sta god da radis, dal je to nerv ili tetiva neka, daje konstantan stimulans i nadrazaj, odmor bi ti definitivno godio ali za to vreme da bas bas odmoris ruku... i nosis neki steznik ... pa posle lagano nekim vezbicama da se postepeno vracas aktivnosti...  e sada postoji neki i prag tolerancije bola , koji je tebi ocigledno nizak...

Van mreže Deki24

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Odg: Nadam se najboljem rezultatu.
« Odgovor #122 poslato: Jul 14, 2020, 08:32:57 posle podne »
Hahahaha   :D
Ja ponavljam kao papagaj..ali vec sam odmarao ruku i nista nije bilo bolje.
Ovi steznici su bas skupi, ali bih uzeo samo kad bih znao da ce mi to pomoci. Zato sam i pitao da li neko moze da mi predlozi nekog dobrog ortopeda ili fizijatra pa da cujem jos neko misljenje. Ono sto me cudi je to da 15 terapija nije pomoglo, a pre 3god sam na iste te terapije bio 6x zbog diskus hernije i pomoglo mi je iako sam i tad radio za vreme terapija.
Za 2 nedelje idem na odmor u trajanju od 2-3 nedelje i bas cu da maksimalno postedim tu ruku.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Nadam se najboljem rezultatu.
« Odgovor #123 poslato: Jul 14, 2020, 08:42:01 posle podne »
kao sto rekoh neki aktivni steznik iz  bauerfeind.rs , nosi sto vise i tokom tog odmora ce sigurno sa tim proci... pocni da koristis drugu ruku i tokom sna gledaj da nosis steznik i ne spavas na toj ruci, stedi je maksimalno..

Van mreže Deki24

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Odg: Nadam se najboljem rezultatu.
« Odgovor #124 poslato: Jul 14, 2020, 09:07:01 posle podne »
Ok, hvala buraz. Necu da mracim vise. Uradicu tako pa cu videti rezultate.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Nadam se najboljem rezultatu.
« Odgovor #125 poslato: Jul 14, 2020, 09:32:40 posle podne »
Vazi Deki, cuvaj se!

Van mreže Deki24

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Odg: Nadam se najboljem rezultatu.
« Odgovor #126 poslato: Avgust 05, 2020, 07:15:04 posle podne »
Evo da se javim sa informacijama.
Sa diskus hernijom koju imam je moguce vezbati samo treba izbegavati par vezbi i sa tim nisam imao poblem, a sad izgleda da je za mene vezbanje sa tegovima definitivno zavrseno. :(
Bio sam uporan da vidim o kakvoj povredi je rec i zbog cega bol traje toliko dugo pa sam uradio snimak MR, isao na jos terapija pa na kraju i pregled privatno kod jednog od lekara koji su onoj voditeljki spasili ruku.
Radi se o povredi trijangularnog ligamenta iliti TFCC. I dalje imam bolove koji sad idu i na gore ka podlaktici i ramenu. Dosta sam guglao (strane sajtove naravno jer na nasim nema niti jedna rec) i neke klinike kazu da uspesno lece (bez operacije) medjutim iskustva ljudi je da se bas bas retko zaleci 100%. Mislim da sam video samo jedan komentar da je osoba nastavila sa nekom sportskom aktivnoscu. Takodje sam nasao i da ima vise stepena ostecenja, ali problem je kako to utvrditi u ovoj drzavi.
Do sad sam i gajio neku nadu da je bezazleno i da cu naci nekog ko ce mi pomoci da zalecim,a  sad..... Bas me ubilo u pojam i sve mi je bezveze.
Eto ako neko procita cuvajte se pazite sta i kako radite nesto. Ne mora da ima veze sa teretanom vec za bilo sta sto radite u zivotu. Samo lagano i polako. Negde ne zurite.


Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Nadam se najboljem rezultatu.
« Odgovor #127 poslato: Avgust 05, 2020, 07:56:46 posle podne »
ti si ovo opisao kao da patis od terminalne bolesti jbt... jesi siguran da si sa mentalnim zdravljem ok ?  jebao te tfcc , ne mogu da citam ovo... decko treniram godinama sa pokidanim meniskusima , o hernijama da ne pricam, jbg trosilo se telo nije da nije... dve operacije kolena , ceka me jos jedna, kada ne mozes da cucnes, radis gornji deo tela i obratno... kad mi neko kaze ubije u pojam... ubije u pojam kada si invalid, ili ne daj boze kada saznas da ti je ostalo malo i slicni crnjaci, a njega ubilo u pojam sto ne moze da drka vise levom... taj tfcc je premostiv problem, pogotovo ako je ligament u pitanju a ne hrskavica... znas tfcc je sindrom ili elementa ili hrkavice, a kod tebe je glupog ligamenta od repetativnog ponavljanja kao sto sam ti opisao, slaba misicna struktura , onda ide na ligamente, pa na hrskavicu , pa na kosti... tim redosledom.. promeni sljaku ili koristi drugu ruku , steznike itd... aj cao, ja vise nemam komentar...

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Odg: Nadam se najboljem rezultatu.
« Odgovor #128 poslato: Avgust 05, 2020, 08:16:03 posle podne »
Citajuci sa googla covjek moze da zakljuci da ima tumor koje god simptome da unese. Moj ti je savjet da nadjes dobrog terapeuta koji ce da nadje uzrok te povrede i da ti pomogne da otklonis uzrok a kasnije da radis na oporavku.

I ja sam citajuci google mislio da ja imam razjebano rame kom ni operacija nece moci da pomogne 100% pa sam nasao pravog terapeuta koji mi je dao vjezbe posle kojih mi je rame bilo bolje nego ovo drugo zdravo za samo dvije nedelje.

Ne bedaci se i ne citaj te glupe clanke koje pisu debilni i pohlepni doktori iz Amerike kojima je samo cilj da oderu narod za pare jer jbg operacija kosta a popravljanje biomehanike ne kosta.

Moj se drug prije godinu dana sav polomio u udesu i evo ga sad dize tegove ko da mu nista nije bilo.
Ne sjekiraj se. Sve je rjesivo dok hrskavica ne ode.
Meni Vidi Visi

Van mreže Deki24

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Odg: Nadam se najboljem rezultatu.
« Odgovor #129 poslato: Avgust 05, 2020, 09:21:24 posle podne »
Luka hvala na savetu. Slazem se za lecenje na internetu...tj da nije preporucljivo.

Pirat ne znam koji ti je andrak. Nista lose nisam rekao. Naravno da ne zelim da treniram dok se ne zaleci i dok me jos uvek boli jer moze samo gore da bude. Trenutno da kazemo da moze da se zaleci, a ako ga sjebem onda tesko.
Necu vise da pisem jer vidim da te nervira. Javicu se ako mi zatreba pomoc oko ishrane ili treninga.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Nadam se najboljem rezultatu.
« Odgovor #130 poslato: Avgust 05, 2020, 09:33:20 posle podne »
ma ne nervira, u pravu si , izvini... sorry jbg , izvinjite pozalujsta

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nadam se najboljem rezultatu.
« Odgovor #131 poslato: Avgust 06, 2020, 05:28:20 pre podne »
Citat
Mislim da sam video samo jedan komentar da je osoba nastavila sa nekom sportskom aktivnoscu.

moguce da si video moje pisanje

trostruka diskus hernija
od toga jedan disukus iscuero 11 mm - DODOIRUJE KICMENU MOZDINU
drugi diskus 12mm - DODIRAJE KICMENU MOZDINU
treci je valjda GRATIS, iscuero sa strane u duzini od 9 mm

to je bilo 2005 god, bolovi u ekstrmeitetima, nisam mogao na wc da idem, vec su me nosili zena i dete da pisam , itd itd itd
nakon toga
...zelja mi je bila da prohodam....

nakon toga
aposlutni prvak Balkana 2007 god, itd itd itd i evo 2020 imas moje slike da vidis kako izlgeda
nisam isao na operaciju..nisam pristao...

ah da...zaboravih..imam 50 god...:D

Van mreže Luka Šćepanović

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.013
  • Son of Zeus
    • Instagram
Odg: Nadam se najboljem rezultatu.
« Odgovor #132 poslato: Avgust 06, 2020, 09:13:05 pre podne »
O tome ja pricam. Al zasto bi ijedan hirurg objavio Pedjinu pricu kad mu to apsolutno ni jedan cent nece donijet u dzep??
Zasto bi ti hirurg rekao "Eeee ima tamo jedan lik kog su nosili u wc da pisa a sad eo izgleda ko profi bodibilder."?
Jednostavno im se ne isplati nista osim da te stave pod noz.

Samo se smiri i hladne glave kreni u oporavak. I nije Pirat nervozan niti je ista lose mislio. Samo je malo tvrdji tip ali ti ne zeli nista lose, samo oce da ti kaze da stisnes zube  i ne padas u ocaj. Sve se da rijesiti.
Meni Vidi Visi

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Nadam se najboljem rezultatu.
« Odgovor #133 poslato: Avgust 06, 2020, 02:17:43 posle podne »
Citat
. Samo je malo tvrdji tip

ukrucen, a neupucen  ;D ;D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Nadam se najboljem rezultatu.
« Odgovor #134 poslato: Avgust 06, 2020, 03:02:38 posle podne »
Dragoj zato hita, digla mu se... ;)