April 20, 2024, 01:02:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Animal cuts  (Pročitano 2303 puta)

Van mreže iker

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 111
Animal cuts
« poslato: Jul 27, 2017, 12:56:37 posle podne »
Pozdrav...
Trenutno sam u Crnoj Gori, i u jednoj njihovoj prodavnici suplemenata  ima da se kupi AC.
Cini mi se da je neko pisao o tome da je kod nas zabranjen, Pedja ga nema u ponudi, ali nikako ne mogu da nadjem nista vise o tome...
Zasto je zabranjen, i da li je ovo u CG ok proizvod, radi se o renomiranoj firmi...

Jos ovo- skoro sam ispio The sagorevac, i sad bih uzeo nesto jace... Pedja mi je ranije odgovorio da je Red Zone dobar izbor, bolji od Dyma... ok, pise aa je zdraviji ali koliko je red zone jak sagorevac, da li je podjednako jak/jaci od dyma, lypo6 izd..
Hvala
« Poslednja izmena: Jul 27, 2017, 03:24:38 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Animal cuts
« Odgovor #1 poslato: Jul 27, 2017, 03:24:26 posle podne »
Pozdrav...
Trenutno sam u Crnoj Gori, i u jednoj njihovoj prodavnici suplemenata (proteini.si) ima da se kupi AC.
Cini mi se da je neko pisao o tome da je kod nas zabranjen, Pedja ga nema u ponudi, ali nikako ne mogu da nadjem nista vise o tome...
Zasto je zabranjen, i da li je ovo u CG ok proizvod, radi se o renomiranoj firmi...

Jos ovo- skoro sam ispio The sagorevac, i sad bih uzeo nesto jace... Pedja mi je ranije odgovorio da je Red Zone dobar izbor, bolji od Dyma... ok, pise aa je zdraviji ali koliko je red zone jak sagorevac, da li je podjednako jak/jaci od dyma, lypo6 izd..
Hvala

Stvar je drzave i zakona oko registracije sastojaka iz pojedinog suplemente
AC je zabranjen u mnogim drzavama, jedna od njih je i SRB itd itd itd itd
E sad ovo, renomirana firma..ono....na sonovu cega je neko renomiran ili ne.....jbg...