April 20, 2024, 06:18:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Gladijator  (Pročitano 3830 puta)

Van mreže Rankovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Gladijator
« poslato: Januar 28, 2022, 02:01:25 posle podne »
Pozdrav,nov sam na forumu i treba mi savet oko kucne teretane.
Razmisljao sam da pocenem sa treniranjem i kupim gladijator ( https://www.kupujemprodajem.com/fitnes-i-vezbanje/gladijatori/gladijator-gym-fit/oglas/130065265 )

Kakvo je vase misljenje o ovome, da li mogu da napredujem sa gladijatorom. Pored gladijatora sam hteo da uzmem sipku i tegove za benc.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Gladijator
« Odgovor #1 poslato: Januar 28, 2022, 02:30:57 posle podne »
Uff sranje, bezi od toga... bolje ti je da te pare ulozis klupu i bucice

Van mreže Rankovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Gladijator
« Odgovor #2 poslato: Januar 29, 2022, 03:12:23 posle podne »
Nekako kad sam gledao sta cu ovo mi se cinilo kao najbolja opcija jer ima za grudi pedja bicepse tricepse i noge mogao bi valjda da se rasirim i dobijem malo na misicima pa cu posle uzimati dalje sta mi bude trebalo.

Van mreže Jogzy

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 162
Odg: Gladijator
« Odgovor #3 poslato: Januar 29, 2022, 03:21:48 posle podne »
Druze bolje uplati teretanu. Ja sam par tih gladijatora sklapao kad sam radio u sportskoj radnji i sve su bili krsevi.

Van mreže Rankovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Gladijator
« Odgovor #4 poslato: Januar 29, 2022, 04:35:15 posle podne »
Zivim u selu pa da ne bih svaki cas do grada isao razmisljao sam da uzmem taj gladijator. Ima u gradu jedna bas dobra teretana ali taj sto drzi trebira dva puta na dan i kao ako se nadjes tad kad trenira moras da izadjes iz teretane dok ne zavrsi on trening,a ova druga teretana je malo losija uzeo covek spravu za trcanje odma clanarinu povecao za 400din. Pa trazim alternativu kuci nesto da probam

Van mreže Jogzy

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 162
Odg: Gladijator
« Odgovor #5 poslato: Januar 29, 2022, 08:18:37 posle podne »
Po meni ti je i losija teretana bolja opcija od kucne varijante. A i u tim "losim" teretanama uvek bude bolja atmosfera nego u fensi teretanama gde dolaze nalickani. Kucna varijanta jedino ako nadjes neki half rack i klupu koja se podesava ali onda ti treba sipka, ploce i bucice. To onda izadje mnogo para....