Oktobar 22, 2017, 03:51:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
383.546 poruka u 16.653 tema - 18.559 članova - Poslednji član: MarkoS123
X3MShop banner

Autor Tema: Power rack  (Pročitano 404 puta)

Na mreži stefjankovic

• Član
  • *
Power rack
« poslato: Avgust 12, 2017, 09:42:56 pre podne »
Pozdrav.
Planiram da napravim home verziju Power Rack-a, pa su svake sugestije, predlozi ili neki linkovi ka interesantnim sajtovima i vise nego dobrodosli.
Power Rack bih ceo sam napravio, te bukvalno dimenzije, saveti sa neke dodatke koji bi mogli da se dodaju racku, ili bilo sto sto mislite da je vredno pomena.

Van mreže FD

• Flyweight Member
  • **
Odg: Power rack
« Odgovor #1 poslato: Avgust 12, 2017, 11:54:48 pre podne »
Pozdrav.
Planiram da napravim home verziju Power Rack-a, pa su svake sugestije, predlozi ili neki linkovi ka interesantnim sajtovima i vise nego dobrodosli.
Power Rack bih ceo sam napravio, te bukvalno dimenzije, saveti sa neke dodatke koji bi mogli da se dodaju racku, ili bilo sto sto mislite da je vredno pomena.
Pozdrav. Evo ja sam u fazi pravljenja power racka. Nije mi nesto hitno pa se to oteglo skoro godinu dana. Prvo sam trazio po netu prave dimenzije pa onda to gledao da uklopim u prostoriju gde hocu da ga stavim pa kakvu sipku koristim jer nisu sve iste... olimpijska je ok i najbolja je ali su mi problem tegovi tog promera jer mi treba bar 250kg a nisu jeftini...
Spremio sam kutijaste cevi i pune cevi za pinove, napravio sa skicu kakva meni treba i samo da odradim neki dan. Ne znam, procunjaj po netu, imas i fotose i dimenzije pa vidi sta tebi odgovara. Inace, power rack je zakon barem za mene i moje potrebe.
Kad zavrsim izbacicu fot.

Na mreži stefjankovic

• Član
  • *
« Odgovor #2 poslato: Avgust 12, 2017, 12:47:21 posle podne »
Ako nije zabranjeno kopiranje voleo bih da vidim te skice i nacrte. Obećavam da tebi ostaju autorska prava :)

Van mreže FD

• Flyweight Member
  • **
« Odgovor #3 poslato: Avgust 16, 2017, 11:52:42 pre podne »
Ako nije zabranjeno kopiranje voleo bih da vidim te skice i nacrte. Obećavam da tebi ostaju autorska prava :)
:D ma nije zabranjeno kopiranje, to i nisu neke sheme nego osnova nacrtana a u toku izrade cu videti kako najbolje uklopiti recimo rupe za pinove, razmak izmedju njih, ukupnu visinu... jer dok ja ne stanem u rack i ne vidim sta mi odgovara nema nista od papira i skice. Masinstvo mi je profesija a  najlakse je precrtati neku skicu za rack ali najbolje prilagoditi sebi. Kad uradim izbacicu foto.