Mart 29, 2024, 04:10:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Power rack  (Pročitano 17331 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Power rack
« Odgovor #15 poslato: Mart 19, 2021, 09:22:50 pre podne »
ima vise resenja , sajla i koturi ti trebaju, e sada evo ti primer za masinu gde dobijes dve vezbe u jednom za ledja , tacnije ajd da kazemo tri , tu moze raditi jos mnogo nekih vezbi... mada bih ja opet ovde na slici isao sa malo debljim profilom

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Power rack
« Odgovor #16 poslato: Mart 19, 2021, 09:30:30 pre podne »
zavisi kojim sve alatom raspolazes, na prvom mestu i materijal :) pazi samo da ne bude homegym fuckery, nije lep prizor pucanja sajle ili iskakanje kotura

Van mreže west

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Power rack
« Odgovor #17 poslato: Mart 19, 2021, 10:10:08 pre podne »
Ako budem pravio icu ovako kao na slici, trake i valjci. U sklopu kaveza da bude sve radi prostora, nosaci za tegove da ih zavarim da "gledaju" unutra, kad zavrsim trening uguram klupu u kavez, nosac za sipke isto negdje da ne smetaju i tako bi bio jedino zadovoljan. Ako nesto negdje strsi i smeta kao sto sad sve smeta to nije to. To mi je i garaza i radiona i teretana i sve bih volio da stavim u funkciju bez da jedno drugom smeta

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Power rack
« Odgovor #18 poslato: Mart 19, 2021, 11:16:38 pre podne »
ma jok , samo celicna izolirana sajla...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Power rack
« Odgovor #19 poslato: Mart 19, 2021, 04:24:07 posle podne »
Citat
nisam mu to napisao u tom kontekstu ,

ma ja sam napisao

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Power rack
« Odgovor #20 poslato: Mart 19, 2021, 04:41:16 posle podne »
pogresno sam se stvarno izrazio sa epitetom, mislio sam konkretno na masinu da ju je tesko sklepati,pogotovo za kucnu varijantu, mada kad smo vec kod masina na tu temu, za ledja ima bas bas dosta dobrih stvari, preko hammer resenja, do one sto oduzima tezinu- pogotovo ako ima razlicite hvatove instalirane...takodje sajlarica sa menjanjem ugla hvata sa dve nezavisne rucke... mnogo dobre stvari... no i preskupe

Van mreže spavac

  • Član
  • *
  • Poruke: 36
Odg: Power rack
« Odgovor #21 poslato: Mart 20, 2021, 04:29:18 posle podne »
Možda nekom bude korisno, ima u Decathlonu ok stalak za bench, čučnjeve i ostalo (podesivi) a gore je vratilo. Dosta dobra sprava za 150 evra...

Van mreže west

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Power rack
« Odgovor #22 poslato: Mart 20, 2021, 08:11:29 posle podne »
Ja sam krenuo s radom, namucilo me busenje rupa na flahu, htio sam da to bude svaka ista kao iz fabrike, medjutim nemam stubnu busilicu i tu bas nije ispalo kako sam htio. Dlaka je nedostajala da odustanem od vijaka i povarim sve da se ne moze rastaviti. Sutra cu prebrusiti i prekontrolisati varove, i tu ce biti malo popravnog, nisam odavno vario pa dok se nisam ustosio malo ima fusa

Sutra bi trebalo sklopiti ovaj glavni okvir, nemam crtez onako otprilike radim. Stubovi su 200cm, ove izmedju sto ih povezuju 100 cm. Zamislio sam da u gornjoj zoni spojim sve 4 strane u vrhu, u donjoj zoni spajam 3 strane, prednja donja nema. Mislim da cu u donjoj zoni staviti neku visinu da mogu da spustim sipku a da tegovi ne udaraju u pod, par cm da budu odignuti i to ce biti pozicija za dl, taman da testiram varove kad zalijepim sipku odozgo :)

Jedna slika zbog cega sam se odlucio da to pravim, nosaci na max a prenisko mi, tesko dici i spustiti sipku i na 120 kg sve skripi i ljulja se

Van mreže west

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Power rack
« Odgovor #23 poslato: Mart 21, 2021, 07:28:27 posle podne »
Beta verzija :)
Nije ni lose ispalo koliko mi nista nije polazilo za rukom, jos cu malo uvinklati i dobar. Odustao sam od ideje da unistim nosace od bencha, samo cu ih suziti da mogu da udju u kavez

Ko bude sebi pravio a naidje na ovu temu nek razmotri ideju da mu ove grede sto spajaju stubove budu "cijev u cijev", lako podesiti sirinu i dubinu a lako i rastaviti na njima. Kasno mi dosla ideja, mrzilo me prepravljati

Van mreže west

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Power rack
« Odgovor #24 poslato: April 10, 2021, 10:17:28 posle podne »
Da se pohvalim, danas zavrsio lat, imam jos farbanje i to je to