April 26, 2024, 08:54:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: IZGRADITE OGROMNE BICEPSE  (Pročitano 895 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
IZGRADITE OGROMNE BICEPSE
« poslato: Avgust 22, 2017, 03:33:08 posle podne »
Graditelji mase


Pregibi šipkom i kosi pregibi bućicama su osnovne vežbe za masu.Trudim se da idem što je teže moguće na ovim vežbama,dok održavam striktnu formu.Moja treća vežba,je međutim izolacioni pokret, kao što je standarni skotov pregib ili spider pregib,koji se radi na suprotnoj strani skotove klupe.Smanjujem opterećenje i vraćam se na 8-10 ponavljanja,koncentrišući se na spor, kontrolisan pokret ,i jaku kontrakciju svog bicepsa na krajnjem vrhu pokreta.

21′s


Za svoju poslednju vežbu, volim ili 21's ili koncentracioni pregib, oba koja mi daju sjajan osećaj izgaranja na kraju treninga.Ako nikad niste čuli o 21's ,one su stari standard.Mali broj ljudi ih radi danas, ali ja sam ih uvek voleo.Da bi ste izveli 21's, izaberite teret koji je oko pola vašeg najtežeg seta na normalnom biceps pregibu šipkom.Za prvih sedam ponavljanja, uradite pregib kao da ćete raditi normalan pregib šipkom, ali umesto da idete skroz do gore, zaustavite se kada su vam podlaktice paralelne sa podom (npr. donja polovina celokupne putanje).Kada završite sedam ponavljanja,uradite još sedam ponavljanja , tako što ćete početi sa vašim podlakticama paralelnim podu, i pomerati teg do vrha(npr. gornja polovina punog pokreta).Na kraju, kada ste završili i tih sedam ponavljanja, uradite još sedam, ovaj put idući skroz do dole i skroz do gore.

Ovo je ubitačna vežba!Kada završite seriju, vaše ruke će se osećati kao žele.Ukoliko izaberem koncentracioni pregib umesto ovog, volim da ih izvodim tako što se nagnem na klupu ili se držim za držače za bućice.
Uradiću samo dve serije poslednje vežbe, što čini ukupno 14 serija.Biceps nije veliki mišić,i on ne zahteva isti broj serija kao grudi, leđa ili butine.Za mene ,14 serija radi trik za biceps...

NASTAVAK
teksta, procitajte na nasem BLOGU, klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2013/01/izgradite-biceps-kao-hulk.html