April 20, 2024, 04:49:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: what the health  (Pročitano 8798 puta)

Van mreže pseudomonas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: what the health
« Odgovor #15 poslato: Avgust 23, 2017, 02:48:18 posle podne »
Pirate, nije to bila moja poenta, niti je rešenje ono koje si rekao.Ako mene pitaš ti problemi su rešivi vrlo lako, ali da bi se radilo na njima, za početak, potrebna je promena svesti i da ne budemo okupirana zemlja.Nešto slično se dešava danas u vezi sa vakcinama gde je došlo do te promene, a do skoro nije bilo tako.Ja kad sam odrastao  nije postojala organska i neorganska hrana...Što se tiče debilčine  koju spominjete,njega bi treblo uhapsiti,  neka on  laje i dalje, neće još dugo...I ne znam zašto se čudiš, šta si očekivao od  prslog subotara.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: what the health
« Odgovor #16 poslato: Avgust 23, 2017, 03:10:21 posle podne »
Pirate, nije to bila moja poenta, niti je rešenje ono koje si rekao.Ako mene pitaš ti problemi su rešivi vrlo lako, ali da bi se radilo na njima, za početak, potrebna je promena svesti i da ne budemo okupirana zemlja.Nešto slično se dešava danas u vezi sa vakcinama gde je došlo do te promene, a do skoro nije bilo tako.Ja kad sam odrastao  nije postojala organska i neorganska hrana...Što se tiče debilčine  koju spominjete,njega bi treblo uhapsiti,  neka on  laje i dalje, neće još dugo...I ne znam zašto se čudiš, šta si očekivao od  prslog subotara.

Druze
u pravu si za sve, ali je isto KASNO ZA SVE
zemlji je potrebno xxx god, da se "izleci" da se ovog trenutka krene...
ali...to se nece NIKADA desiti, posto i kada je Donaldoni Tramponi bio u Kataru, najebao se mame arapima i samo sto debil nije zavapio..ALO BRE, OD KUDA NASA NAFTA ISPOD VASE ZEMLJE.....i dok god je novac u pitanju, brojke ljudi koji oboljevaju su irelevantne, cak sta vise....

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: what the health
« Odgovor #17 poslato: Avgust 23, 2017, 03:54:19 posle podne »
Ma ko ce jos da prati te kretene sa YT i emisija sta lupetaju... A to stanje svesti itd... to se nece nikada promeniti, zato sto nikada nije ni bilo na prvom mestu, ljudska psiha je uvek bila ista,samo su joj nekada bile ponudjenje mozda bolje stvari i izbor... I taj Tramp ima ekoloskog dojma koliko,sto kaze Pedja ,Marica u kriv penis... nema , jedino na selo, jedan veci kokosinjac, 2 kravice, prasici za keto, neki bik za oplodnju, ali Ferdinand je dovoljan i jedan za sva domacinstva, tako da nije frka...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: what the health
« Odgovor #18 poslato: Avgust 23, 2017, 04:03:44 posle podne »
Ma ko ce jos da prati te kretene sa YT i emisija sta lupetaju... A to stanje svesti itd... to se nece nikada promeniti, zato sto nikada nije ni bilo na prvom mestu, ljudska psiha je uvek bila ista,samo su joj nekada bile ponudjenje mozda bolje stvari i izbor... I taj Tramp ima ekoloskog dojma koliko,sto kaze Pedja ,Marica u kriv penis... nema , jedino na selo, jedan veci kokosinjac, 2 kravice, prasici za keto, neki bik za oplodnju, ali Ferdinand je dovoljan i jedan za sva domacinstva, tako da nije frka...

dzzaba ih bilo kada su i kravice i kokoske i sve nabrojano u kodu sjebano....to ti je kao pitannje, sta je starije..kokos ili jaje...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: what the health
« Odgovor #19 poslato: Avgust 23, 2017, 05:33:16 posle podne »
Bio si na raftingu tamo u  Foci , jesi video kako je jeftino meso ? meni deluje da je tamo netaknuta priroda sto se tice toga.

Van mreže MrT

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 457
Odg: what the health
« Odgovor #20 poslato: Avgust 23, 2017, 08:58:11 posle podne »
Steve Jobs, poznati vegetarijanac - umro od raka u 56. godini.
Dok ne dodje gomila proverenih vegeterijanaca na vrh Mr. Olympia, na dno mrtvih i slicno, neka cute :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: what the health
« Odgovor #21 poslato: Avgust 24, 2017, 06:04:44 pre podne »
Bio si na raftingu tamo u  Foci , jesi video kako je jeftino meso ? meni deluje da je tamo netaknuta priroda sto se tice toga.

ma gde bre...
bio sam letos i u jos pasivnijim krajevima od Foce itd...nije stvar u tome
stvar je u zagadjenosti okoline (kiselost)
dzaba ovce pasu pod rucnom na 800 m nadmorske visine, kada su tu do pre 20 god padale bombe sa osiromasenim uranijumom itd itd itd..da li razumes

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: what the health
« Odgovor #22 poslato: Avgust 24, 2017, 09:01:19 pre podne »
to jeste , to je nepovratno zagadilo okolnu

Van mreže pseudomonas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: what the health
« Odgovor #23 poslato: Avgust 24, 2017, 11:27:48 pre podne »
Pirate, što se tiče dizanja svesti, pa ovaj forum je dobar primer.Uzmimo da  neki dečko koji je bucko, oće da izgleda  bolje, jer je video  nekoga ko je možda član ovog foruma. I on dodje na forum a nema veze sa ishranom,pa kaže jedem  plazmu i mleko i ostale budalaštine...  Onda vi kažete-Cccccc!!!  Jedeš to i to,tako i tako, nema koka kole i ostalih budalaština i tako dalje.Onda on uz savete postigne rezultate i inspiriše druge da naprave isto što i on...Zar to nije dizanje svesti?I da li se ovde govori istina o ishrani, supsima i hemiji iza koje stoje ljudi svojim imenima i svojim rezultatima i delima?Ja kažem da na oba pitanja.I možda  će tebi biti smešno, ali neka dodju 3 lika dnevno  na ovaj forum, neka smo prestanu da piju koka kolu zbog ovog foruma-za mene je to uspeh.

Pedja,  zamisli da si ti tako razmišljao kada ti je, predpostvljam,  bilo  najteže.I šta bi bilo da si slušao doktora, a ne Miloša.Prvo si imao želju samo da hodaš, onda si krenuo da vežbaš, pa si počeo  da se takmičiš i opet pobedjuješ.Samo ti znaš kako  ti je bilo i šta si sve prošo..Da ne govorim koliko si uticao na druge ljude koji su imali  tvoju muku, a i dan danas inspirišeš ljude da budu bolji.Sve što oću da kažem je da treba da se borimo i da želimo dobro.Ima ljudi, ima i znanja i ima rešenja  za tu zagadjenost i  ostalo, naravno da nije ništa preko noći.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: what the health
« Odgovor #24 poslato: Avgust 24, 2017, 12:02:55 posle podne »
Ma jedno je teorija i dobra volja a drugo je praksa... nije to samo stanje svesti nego opste stanje u svetu i nemoguci uslovi za tako nesto... ajde podigni ti svest ljudima u svetu da ne ratuju, da se hrane zdravo itd.. pa i ekoloska svest kada se dize, to je zato sto je neko u tome video profit, pa je ulozeno dosta novca itd...

Van mreže Cule83

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 157
Odg: what the health
« Odgovor #25 poslato: Avgust 24, 2017, 12:23:34 posle podne »
mislim da je poenta u POLAKO... korak po korak

Pa uzmite za primer bas ovaj sport BB... kakva je situacija danas a kakva je bila pre 10-15god.
Velike promene se i postizu malim koracima.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: what the health
« Odgovor #26 poslato: Avgust 24, 2017, 12:52:57 posle podne »
Pirate, što se tiče dizanja svesti, pa ovaj forum je dobar primer.Uzmimo da  neki dečko koji je bucko, oće da izgleda  bolje, jer je video  nekoga ko je možda član ovog foruma. I on dodje na forum a nema veze sa ishranom,pa kaže jedem  plazmu i mleko i ostale budalaštine...  Onda vi kažete-Cccccc!!!  Jedeš to i to,tako i tako, nema koka kole i ostalih budalaština i tako dalje.Onda on uz savete postigne rezultate i inspiriše druge da naprave isto što i on...Zar to nije dizanje svesti?I da li se ovde govori istina o ishrani, supsima i hemiji iza koje stoje ljudi svojim imenima i svojim rezultatima i delima?Ja kažem da na oba pitanja.I možda  će tebi biti smešno, ali neka dodju 3 lika dnevno  na ovaj forum, neka smo prestanu da piju koka kolu zbog ovog foruma-za mene je to uspeh.

Pedja,  zamisli da si ti tako razmišljao kada ti je, predpostvljam,  bilo  najteže.I šta bi bilo da si slušao doktora, a ne Miloša.Prvo si imao želju samo da hodaš, onda si krenuo da vežbaš, pa si počeo  da se takmičiš i opet pobedjuješ.Samo ti znaš kako  ti je bilo i šta si sve prošo..Da ne govorim koliko si uticao na druge ljude koji su imali  tvoju muku, a i dan danas inspirišeš ljude da budu bolji.Sve što oću da kažem je da treba da se borimo i da želimo dobro.Ima ljudi, ima i znanja i ima rešenja  za tu zagadjenost i  ostalo, naravno da nije ništa preko noći.

Druze
ti mene ne poznajes na zalost pa mi se cini da si ,tj ne cini mi se nego sam siguran da si stekao totalno pogresan utisak o meni
Dakle,
ako je iko na ovom svetu u svim sferama optimistican, onda sam to ja.Ne hvalim se nego samo govorim stvari koje su iza mene i koje sam prosao, od situacije gde nisam imao sta da jedem, ni ja ni moja porodica, do toga da sam radio na pijaci i spremao se za takmicenja, pa do dan danas, gde sam tu gde jesam ,gde imam firmu za 14 uposelnih radnika itd itd itd..da ne predje u hvaljenje.Dakle, totalno pogresan utisak
Ono sto nema veze sa onim sto sam napisao je REALNOST druze,a na zalost sam realnos VIDEO-kazem na zalost, jer sam ucestovao u jebenom ratu, i znam sta sam vidjao sopstvenim ocima.
Tako da je pomalo bzvz svoditi bilo cije razmisljanje, a samim tim i moje na samo jedan segment (npr Milos i ja), vec stvari gledam kroz malo vecu sliku,a onda svakako nije lepa
Pirat (mada se cesto ne slazem sa njim) je u pravu. Nije stvar u menjanju svesti.Nema potrebe za tim. Zasto, pa iz razloga sto nije nije GLUP i SLEP da ne vidi sta se desava, i veoma su svesni onoga sto se desava oko njih. ali ti sto vide su u vecini- i to je problem globalizma, sto vecina se ne pita NISTA!! I to mora da ti bude jasno.
Dok god manjina, vodjena nemilosrdnim bogacenjem, bahatoscu i svim ostalim sto prati takav trend bude imala vodecu rec, a imati ce je zauvek tu nema promena.Ti jednostavno (ne ti) nego govorim uopsteno , nisi u mogucnosti da promenis nesto sto nije moguce menjati, a to je POHLEPA COVEKA. Govorim ti o tome da nije resenje da se resimo jednog - JP MORGANA (dajem priimer) vise nema, ali njegovi krakovi su toliko razgrnati da sa jednim udarcem zmije u glavu, nisi  uradi NISTA, vec samo naprotiv. Jendostavno domino efekat u ljudskoj pohlei je strasan i to nije moguce zaustaviti. A ako uzmes samo da je 1% ljudske popilacije spremno da udje u igru,a jeste i pod bilo kojim uslovima, onda je stvar vise nego jasna

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: what the health
« Odgovor #27 poslato: Avgust 24, 2017, 01:06:08 posle podne »
Citat
mislim da je poenta u POLAKO... korak po korak

to polako je vrlo polako, bitka za olovo (da se dokaze da je stetno) se vodila preko 60 godina, do dana danasnjeg, nesto sto je bilo toliko ocigledno i naucno dokazano , moralo je proci toliko sudova i parnica protiv vodecih kompanija ... covek je isao jbt na Antarktik da bi iz uzoraka leda stavio jasne dokaze da se taj procenat u vazduhu povecava.Tu ti se sve vrti oko profita, sto kaze Pedja to je u ljudskoj krvi... gledaj Viktorijansko doba, pa tu su ljudi trpali krec u hleb da bi bio belji , jer se tada bolje prodavao.. ljudi su se trovali i trovace se kroz istoriju na konto zdravlja celog svog veka, industrijski secer- jeftina proizvodnja , plasiraj ga u sve sto postoji... udari jake reklame , mediji itd.. toliko o tome, ne bih pisao na tu temu vise jer ce postati  burek topic...       

Van mreže pseudomonas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Odg: what the health
« Odgovor #28 poslato: Avgust 24, 2017, 05:38:32 posle podne »
Nigde  nisam rekao da te poznajem, samo ono što si i sam pisao ovde. A da nisi optimista ne bi ništa ni postigao, zato mi je i čudno  što misliš da se neke stvari nikada neće promeniti.U glavnom ako se gleda šira slika,prvo mora da se  vidi ko održava ovaj sistem?I čime?Svojim ne delanjem ga održavamo mi.I to je realnost isto kao ova tvoja, koju ne sporim.Očigledno da do mnogih ne može da dopre do svesti šta  se dešava na planeti, jer evo danas imaš ljude koji vakcinišu svoju decu-banalan primer.Za mene je to ravno  ludilu, a u isti mah i odsutvo svesti...Trudio sam se da budem kraći, jer je ovo mega tema i trebalo bi da se kažu konkretna rešenja da bi bilo potpuno jasno šta je moguće, a sta ne.I da rezimiram- borba je tek počela, iako tako ne izgleda.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: what the health
« Odgovor #29 poslato: Avgust 24, 2017, 05:52:06 posle podne »
Nigde  nisam rekao da te poznajem, samo ono što si i sam pisao ovde. A da nisi optimista ne bi ništa ni postigao, zato mi je i čudno  što misliš da se neke stvari nikada neće promeniti.U glavnom ako se gleda šira slika,prvo mora da se  vidi ko održava ovaj sistem?I čime?Svojim ne delanjem ga održavamo mi.I to je realnost isto kao ova tvoja, koju ne sporim.Očigledno da do mnogih ne može da dopre do svesti šta  se dešava na planeti, jer evo danas imaš ljude koji vakcinišu svoju decu-banalan primer.Za mene je to ravno  ludilu, a u isti mah i odsutvo svesti...Trudio sam se da budem kraći, jer je ovo mega tema i trebalo bi da se kažu konkretna rešenja da bi bilo potpuno jasno šta je moguće, a sta ne.I da rezimiram- borba je tek počela, iako tako ne izgleda.

ma ja se sa tobom slazem u sve i jednom elementu-tu nema dvojbe da ne pomislis da ti kontriram.
Ovo oko NE vakcinisanja ili vakcinisanja - nisam ukapirao da li si za ili protiv, posto vidim da se o tome naveliko raspistoljilo na internetu itd itd

ali mi se cini da ti mene ne shvatas.....ja ne mislim druze nista.Vec kada nesto kazem, onda sam siguran u to. S obzirom na postojece stanje...u pravu si..trebao sam napisati..SIGURAN sam da sraljamo u propast, zbog manjine koja nas terorise, na ovaj ili onaj nacin - to je nebitno sada u nasoj prepisci....