April 25, 2024, 01:14:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: IGF LR-3 Pitanje  (Pročitano 2313 puta)

Van mreže Katler24

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
  • Swole is the Goal Size is the Prize!
IGF LR-3 Pitanje
« poslato: Avgust 28, 2017, 10:58:10 pre podne »
Pozdrav svima.
Dosao sam u posed nekih peptida od kojih je jedan IGF LR3 (Magnus) i sad u toku istrazivanja o istim naisao sam na jedan problem a to je cuvanje tj skladistenje gde neka zvanicna istrazivanja pisu jedno a na samom uputstvu nesto sasvim drugo. Na samom uputstvu pise da se moze cuvati na sobnoj temperaturi do mesec dana a u frizideru 20 dana,pa tu onda ljudi diskutuju o tome da to nije tacno i da na sobnoj temperaturi dolazi do "izumiranja peptida "... Posto nisam obavesten dobro o peptidima (sem citanja raznih foruma itd) zanima me vase misljenje i iskustva.
A evo i tog istrazivanja -
The stability of a liquid solution of LR3IGF-I was monitored for a period of two years at storage conditions of -20 C, +4 C, +22 C, and +37 C. The final concentration of LR3IGF-I was in acetic acid. At various time points, samples were taken and compared to a lyophilized control (stored at 4 C). Listed below are the stability results for each respective storage condition.


Storage Condition: -20 C (-4 F)
Biological Potency No Change up to 2 years
Immunological Activity No Change up to 2 years
Mobility of Protein No Change up to 2 years
Elution Profile by reversed phased HPLC No Change up to 2 years

Storage Condition: +4 C (39.2 F)
Biological Potency No Change up to 2 years
Immunological Activity No Change up to 2 years
Mobility of Protein No Change up to 2 years
Elution Profile by reversed phased HPLC No Change up to 2 years

Storage Condition: +22 C (71.6 F)
Biological Potency No Change up to 2 years
Immunological Activity No Change up to 2 years
Mobility of Protein No Change up to 2 years
Elution Profile by reversed phased HPLC No Change up to 2 years

Storage Condition: +37 C (98.6 F)
Biological Potency No Change up to 1 year
Immunological Activity No Change up to 1 year
Mobility of Protein No Change up to 1 year
Elution Profile by reversed phased HPLC No Change up to 1 year

Hvala unapred  :)
Swole is the Goal Size is the Prize!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IGF LR-3 Pitanje
« Odgovor #1 poslato: Avgust 28, 2017, 11:06:57 pre podne »
Djavo su ta "istrazivanja" po netu, gde se u 99% slucajeva ne vidi suma od drveca.
U svakom slucaju,
odg na tvoje pitanje. Da, mora se u rastvorenom obliku drzati u frezideru
mora se rastvarati sa BA vodom
ukoliko se rastvori sa Nacl rastvaroom, molkul peptida bude razbijen za 7-8 dana, bez obzra da li bio u fizideru ili ne.
Onno glavno
meni se negde cini da ti nisi spreman za celu tu igranku (mada s obzirom sta si uzeo ili dosao u posed - ma sta god to da znacilo) i nece biti neke posledice iz znanih razloga, ali dobro...

sve u svemu..mnogo vise info svakako bi trebalo da trazis na adekvatnijim mestima, da ih filtiras i sleketujes i da znas KO pise te info pa da onda idlucujes da da li da dolazis u posed necega i da li ces da udjes u igru sa tim sto posedujes ;)

Van mreže Katler24

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
  • Swole is the Goal Size is the Prize!
Odg: IGF LR-3 Pitanje
« Odgovor #2 poslato: Avgust 28, 2017, 11:19:32 pre podne »
Hvala Pedja na odgovoru , "dosao u posed" znaci da ih nisam zeleo niti kupovao a posto ih necu koristiti zeleo sam da ih prodam ... Ali onda su se tu javila ova pitanja a ja ne zelim da prodajem nesto bilo kome u sta nisam upucen , jos jednom ti se zahvaljujem na odgovoru  :)
Swole is the Goal Size is the Prize!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IGF LR-3 Pitanje
« Odgovor #3 poslato: Avgust 28, 2017, 11:40:18 pre podne »
Hvala Pedja na odgovoru , "dosao u posed" znaci da ih nisam zeleo niti kupovao a posto ih necu koristiti zeleo sam da ih prodam ... Ali onda su se tu javila ova pitanja a ja ne zelim da prodajem nesto bilo kome u sta nisam upucen , jos jednom ti se zahvaljujem na odgovoru  :)

ma nema na cemu da hvalis druze
ali svakako ako vec prodajes, onda neka se neko drugi muci sa tim pitanjima - ako me rauzmes
ali generalno..to je to.
igra sa peptidima nije toliko opasna, ali je DOSADNA i bukvalno si rob istih
e to ljudi ne kapiraju te skacu na prvu,  citajuci par tekstova sa neta gde se naravno sve govori u supeltativu ali se ne govori koliko,kako, sta, kada i zasto... a to je glavno

ali da ne duzim