Mart 28, 2024, 11:44:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: Pocetnik sa proteinima!  (Pročitano 136235 puta)

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: Pocetnik sa proteinima!
« Odgovor #375 poslato: Septembar 24, 2019, 04:00:10 posle podne »
Upravo probao. Veoma prijatno iznenadjen. Mislio sam sa ce biti tipa nesto ukus visnje samo itd. Ali stvarno ima kremast ukus kao da je visnja sa slagom bas bas dobra stvar. Veliki like. Mogu zamislit sa dekstrozom posle treninga to ima da bude bukvalno slatkis 🤣🤣🤣

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Pocetnik sa proteinima!
« Odgovor #376 poslato: Septembar 24, 2019, 04:05:56 posle podne »
znaci Svarcvaldneger je !!!

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: Pocetnik sa proteinima!
« Odgovor #377 poslato: Septembar 24, 2019, 04:18:06 posle podne »
Taj je! 👌😁🤣🤣😁

Van mreže Dannie1981

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 164
Odg: Pocetnik sa proteinima!
« Odgovor #378 poslato: Septembar 24, 2019, 04:43:42 posle podne »
Hahaha, kao sto rekoh, cokolade bukvalno ima za jos nedelju dana, znaci zna se sta sledi, sta se kupuje sledece.  ;D ;D ;D

Van mreže Dannie1981

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 164
Odg: Pocetnik sa proteinima!
« Odgovor #379 poslato: Septembar 24, 2019, 04:48:47 posle podne »
Iako npr THE nutrition ima jedne od najboljih ukusa, meni licno, kontam da ce misljenja uvek biti podeljena... Ja npr ne volim preslatke ukuse, a po meni Scitec radi jako slatku cokoladu i meni se to ama bas ne svidja.
Evo npr ja jako volim belu cokoladu, a Pedja mi je cak i za THE nutrition rekao - ne eksperimentisi.  :D I nisam, nisam je do sada probala...
Vidim da ljudi masovno obozavaju Jaffu, a ja sam sa jaffa ukusom onako - uz mleko kada je mutim kao zamenski obrok - fenomenalna, uz vodu za PWM - onako, bledunjava, sta znam...
Ali evo, bas sam radoznala za Schwartzvald momenat kako ce mi se primiti.  :)

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: Pocetnik sa proteinima!
« Odgovor #380 poslato: Septembar 24, 2019, 05:18:27 posle podne »
Čini mi se da imamo slicne ukuse. I meni je Jaffa isto bledunjava. Belu cokoladu jedinoooo nisam probao nosam je nijednom nahvatai nije bilo na stanju. A ovo sa tortom je top stvar. Za promenu malo ko voli malo drugacije nesto posle banane i jagode ovo je top osvezavajuce 👌😉

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pocetnik sa proteinima!
« Odgovor #381 poslato: Septembar 24, 2019, 05:21:24 posle podne »
Čini mi se da imamo slicne ukuse. I meni je Jaffa isto bledunjava. Belu cokoladu jedinoooo nisam probao nosam je nijednom nahvatai nije bilo na stanju. A ovo sa tortom je top stvar. Za promenu malo ko voli malo drugacije nesto posle banane i jagode ovo je top osvezavajuce 👌😉

probaj sa HLADNOM vodom mericu i po u blenderu posle treninga..


Ron Jeremy je vaskrsunuo :D

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: Pocetnik sa proteinima!
« Odgovor #382 poslato: Septembar 24, 2019, 05:33:13 posle podne »
Da se mucka sad svaki dan 🤣🤣

Van mreže Dannie1981

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 164
Odg: Pocetnik sa proteinima!
« Odgovor #383 poslato: Septembar 24, 2019, 05:36:32 posle podne »

probaj sa HLADNOM vodom mericu i po u blenderu posle treninga..


Ron Jeremy je vaskrsunuo :D

Ma pazi, ne vredi... Ja npr uvek pravim whey u blenderu, i to sa manje vode, ohladjene u frizideru, tipa 150 ml i 2-3 kocke leda i merim uvek 35 gr okvirno. I dalje mi je Jaffa sa vodom bledunjava.

ALLLIIIIIII zatooooo:

- THE nutrition ima za moj ukus najbolju cokoladu ikada - jaka, sa izrazitim kakao ukusom, a ne neko slatko sranje koje podseca na par kasika cokoladnog mleka rastvorenog u vodi;

- THE nutrition ima apsolutno najboji cookies ukus, jer je skoro pa identican mlevenoj plazmi, i dobar je bilo sa vodom bilo sa mlekom;

- THE nutrition vanila je po meni najbolja moguca komponenta uz ovsene ili corn flakes kao PWM!
« Poslednja izmena: Septembar 24, 2019, 05:38:15 posle podne Dannie1981 »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Pocetnik sa proteinima!
« Odgovor #384 poslato: Septembar 24, 2019, 06:55:11 posle podne »
jesu vala ta tri ukusa extra , meni je i izolat od cokolade kada se setim bio isto jako dobar.... The pravi bas prirodnije ukuse... keks im je najbolji od svih brendova, baunti mi nije legao nesto priznajem, a speculas kazein je stvarno bio prejebeno dobar... sada se preslo na yamamoto , vise se ne jure egzoticni ukusi , ali taj osecaj da si se sa glucobolom i neutralom , a probao sam i sa vanilom, opskrbio posle trendze i ostao lagan kao da si vodu popio, to je nezamenljivo... vanila isto sa ovasom ko voli...  nema dalje.... niko nema vise ni kod nas izolate koji mogu tome da pariraju, bio je dobar amix isto ali toga nema vise... Pedja je odlican posao odradio sto ih je oveo ovamo , kapa dole...
« Poslednja izmena: Septembar 24, 2019, 06:58:28 posle podne pirat »

Van mreže Dannie1981

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 164
Odg: Pocetnik sa proteinima!
« Odgovor #385 poslato: Septembar 24, 2019, 07:55:45 posle podne »
jesu vala ta tri ukusa extra , meni je i izolat od cokolade kada se setim bio isto jako dobar.... The pravi bas prirodnije ukuse... keks im je najbolji od svih brendova, baunti mi nije legao nesto priznajem, a speculas kazein je stvarno bio prejebeno dobar... sada se preslo na yamamoto , vise se ne jure egzoticni ukusi , ali taj osecaj da si se sa glucobolom i neutralom , a probao sam i sa vanilom, opskrbio posle trendze i ostao lagan kao da si vodu popio, to je nezamenljivo... vanila isto sa ovasom ko voli...  nema dalje.... niko nema vise ni kod nas izolate koji mogu tome da pariraju, bio je dobar amix isto ali toga nema vise... Pedja je odlican posao odradio sto ih je oveo ovamo , kapa dole...

Pa da. Ja sad imam speculaas casein, pre toga imala lesnik... Yamamoto jos nisam probala, iskreno mislim da mi Amino Whey Hydro odlicno radi posao kao suplement, ja nemam nikakvih probavnih smetnji niti sam intolerantna na laktozu. THE nutrition takodje ima jako nizak postotak masti i UH, te je ako se gleda sastav nesto najblize izolatu od svih whey proteina na trzistu. Skoro sam nesto vrtela po netu informativno, zanima me s' vremena na vreme da proverim sta se pojavilo, na sta lici makar po strukturnom sastavu, i naidjem na 6pak nutrition izolat... Sad, ne bih nikome da pravim antireklamu, ali THE Amino Whey Hydro ima SAMO 1.5 gr proteina manje na kolicinu od 30 gr, dok su UH i masti skoro identicne. A 6pak nutrition je IZOLAT. To kad vidis samo po sebi govori da treba da se manes takvog izolata i kupis THE nutrition.
Pritom, evo do dana danasnjeg, nakon nekoliko godina konstantnog koriscenja THE nutrition whey proteina, nikada, ali nikada nisam imala nikakvih stomacnih tegoba ni od jednog ukusa, niti mi je ijedan od njih u ukusima ostavljao onaj cudan, vestacki, gorak aftertaste koji hoce da se desi od suvise intenzivnih aroma ili od preterane kolicine aspartama u nekim koncentratima. Zaista THE nutrition ima najprirodnije ukuse i najnenametljivije. Ja bas ne mogu kad je aroma u proteinu toliko vestacki jaka da bude neka odvratna bomba preslatkog ukusa i preintenzivnog mirisa na vestacki kakao i sl...
E da, pre nekih 7, 8 god mi je drug bio doneo Nutrex-ovu vanilu, i kao prvi gutljaj wooow, kremasto, jako, punog ukusa... I onda brate kako ga dalje pijes krece pakao hahahah... kao da si uzeo prah sirovinu za vanila puding i npr sipao u casu od 2 dcl kolicinu za 5 litara pudinga.  :-[ :-[ :-[ :-[

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Pocetnik sa proteinima!
« Odgovor #386 poslato: Septembar 24, 2019, 08:14:54 posle podne »
da izolat bi morao na istu kolicinu da ima vise proteina od proteinske mesavine... jer tu nema neke fizlozofije, znaci da dosta toga ide na arome i neke druge sastojke... ja nemam problema trenutno sa probavom ali vise nikada necu moci konstatno da pijem mesavinu ili koncentrat... moram da kombinujem , jer posle vec neke tamo 9 te 10 te doze, pocinje ona intoleratnost polako da se pojacava... tako da meni je izolat osnova, a mesavina bude tako svaki drugi , treci put izbor... i to je uvek Aminowhey, a probao sam stvarno sve moguce marke... i QNT je bio jedno vreme izbor ali mi je u jednom trenutku postao bas sladak , da nisam mogao vise...

Van mreže Dannie1981

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 164
Odg: Pocetnik sa proteinima!
« Odgovor #387 poslato: Septembar 24, 2019, 08:24:23 posle podne »
da izolat bi morao na istu kolicinu da ima vise proteina od proteinske mesavine... jer tu nema neke fizlozofije, znaci da dosta toga ide na arome i neke druge sastojke... ja nemam problema trenutno sa probavom ali vise nikada necu moci konstatno da pijem mesavinu ili koncentrat... moram da kombinujem , jer posle vec neke tamo 9 te 10 te doze, pocinje ona intoleratnost polako da se pojacava... tako da meni je izolat osnova, a mesavina bude tako svaki drugi , treci put izbor... i to je uvek Aminowhey, a probao sam stvarno sve moguce marke... i QNT je bio jedno vreme izbor ali mi je u jednom trenutku postao bas sladak , da nisam mogao vise...

QNT sam probala samo jednom, onu kesicu od 40 gr, creme brulee cini mi se da je bio ukus, i to sam dobila od ortaka, on je nesto zesce nalozen na Amix nutrition i non stop narucuje valjda preko amg sporta suplemente, i valjda mu na narudzbinu od 15 000 stavili 2-3 kesice te QNT... Sta znam, ok je ono meni, ali ne vidim svrhu da kupim protein koji kosta 6000 za 2 kg (4 kese po 500 gr taj light digest), kad imam za 600 din vise kantu od 3.5 kg THE Amino Whey koji je po meni neprevazidjen u tom rangu cena - kvalitet...
Cak evo, licno gledano, mislim da je i nefer tako ga porediti, cena - kvalitet... Ispade da je koliko para toliko muzike, a nije - imam utisak da moze slobodno da parira i da po kvalitetu pobedi i dosta skuplje a izvikanije brendove, pocev od zatvorenog Ultimate Nutrition, Ironmaxx, Twin Lab i sl.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Pocetnik sa proteinima!
« Odgovor #388 poslato: Septembar 24, 2019, 08:35:35 posle podne »
ne taj delicius , to je krcato secerom, pio sam onaj obican QNT izolat  je bio , probao sam i koncentrat, bilo je to kod Pedj e, mozd aima jos... imao sam velike kante, jaki su ukusi , ume ono na kraju da se smuci... postao mi je presladak tada.. ali znam neke sladokusce koji vole to slatko... kao i onaj Scitec... piju ga smao zbog tog slatkog ukusa... oni ne mogu bez slatkog... meni da stavis najbolju tortu ili cokoladu pored pecenja, uvek bih se odlucio za pecenje, testenine, dobre pite, kiflice... jbg da prave slane proteine bio bih prvi u redu... 
« Poslednja izmena: Septembar 24, 2019, 08:39:16 posle podne pirat »

Van mreže Dannie1981

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 164
Odg: Pocetnik sa proteinima!
« Odgovor #389 poslato: Septembar 25, 2019, 11:53:25 pre podne »
ne taj delicius , to je krcato secerom, pio sam onaj obican QNT izolat  je bio , probao sam i koncentrat, bilo je to kod Pedj e, mozd aima jos... imao sam velike kante, jaki su ukusi , ume ono na kraju da se smuci... postao mi je presladak tada.. ali znam neke sladokusce koji vole to slatko... kao i onaj Scitec... piju ga smao zbog tog slatkog ukusa... oni ne mogu bez slatkog... meni da stavis najbolju tortu ili cokoladu pored pecenja, uvek bih se odlucio za pecenje, testenine, dobre pite, kiflice... jbg da prave slane proteine bio bih prvi u redu...

Tu se slazemo, slicni su nam ukusi! Ja sam isto pre za slano, i npr da moram da biram izmedju High Carb ili High Fat nacin ishrane, uvek bih po licnom ukusu i sklonosti izabrala LCHF. Vise sam tip za jaja, sireve, pecenje, meso, nego sa pastu, torte i sl.