Mart 29, 2024, 03:17:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Moj kutak  (Pročitano 6527 puta)

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Moj kutak
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 25, 2017, 01:50:34 pre podne »
Upravo tako, mora se malo žrtvovati bf na masi. Evo ja krećem u ponedeljak, ostavicu i ja svoj dnevni unos hrane, supse, hemiju... Što kaže Stevan noge da napumpas, a ruke za plažu će doći ;)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže VuK023

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Moj kutak
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 30, 2017, 01:25:41 posle podne »
Je l` ima neko iskustvo s kilom? Naime dobio sam je u predelu pupka,tj. malo iznad njega,jos  uvek je mala,bio sam kod lekara i rekao da je to 90%,mada jos uvek nisam bio na ultrazvuku,treba da idem za par dana,pa cu onda i definitivno znati. Interesuje me da li da prestanem s treniranjem,ili da nastavim do operacije? Lekar mi je rekao da nije strasno i da mogu da nastavim,ali me zanima i vase misljenje...

Van mreže Цветко

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 928
Odg: Moj kutak
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 30, 2017, 01:36:42 posle podne »
Ako ti je lekar rekao da mozes trenirati, onda treniraj, nema ovde doktora, nastavi sa treninzima, ali bih ipak smanjio malo intezitet.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Moj kutak
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 30, 2017, 01:40:38 posle podne »
Ako je kila to operisi sto pre dok je mala, nema tu sad neke mudrosti... jer to moze samo da se pogorsava, ovako mozda nece morati da koriste cak ni mrezicu, ali obavezno reci hirurgu da dizes tegove, kako bi on nasao najbolju opciju za zahvat..
I nemoj trenirati iz tog razloga, dok ne saniras problem

Van mreže VuK023

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Moj kutak
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 30, 2017, 01:48:57 posle podne »
Rekao sam ja vec na pregledu sve,samo cekam tak ultrazvuk da se i konacno potvrdi.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Moj kutak
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 30, 2017, 01:51:19 posle podne »
Ako ti se pri pritisku ta izbocina vraca u stomak to je to...