Mart 28, 2024, 10:15:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Alex  (Pročitano 117749 puta)

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Alex
« Odgovor #120 poslato: Februar 06, 2018, 09:46:32 posle podne »
Idemo dalje sa masom, kilaza je na 119, iako sam u nedelju bio na 117.5 gde mi se to nije poklapalo da padnem za ceo kg tek tako ali evo danas sam opet stao i to mi više deluje kao realno da sam dobio oko pola kg... Subjektivno mišljenje forme je da je ok, osim opet tog stomaka gde sam kritican, ostalo cini mi se prihvatljivo za ovu fazu...
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže LemiX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
Odg: Alex
« Odgovor #121 poslato: Februar 06, 2018, 10:13:09 posle podne »
Gledam sad slike od 6 januara,cini mi se fino si nabacio u ovih mjesec dana,ili mi se ne cini  :D


Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Alex
« Odgovor #122 poslato: Februar 06, 2018, 10:19:27 posle podne »
Gledam sad slike od 6 januara,cini mi se fino si nabacio u ovih mjesec dana,ili mi se ne cini  :D

Pa što se vage tiče 1.5 kg ali brate u majicu nijednu više da udjem ko čovek ne mogu... Volumen raste, i po fotkama deluje kao da sam se zavodenio oko stomaka još ali uživo bolje deluje...
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Rade Merdovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 498
Odg: Alex
« Odgovor #123 poslato: Februar 06, 2018, 10:44:29 posle podne »
Kad je tvoja tema u pitanju samo u noge blenem hahah,meni je ovo odlicno,nijedna partija ne zaostaje cini mi se sve prati jedno drugo, s tim da bih krenuo na defku polako neko moje misljenje, kakvi su planovi uopste?

Van mreže zile88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 223
  • Eat sleep train repeat.
Odg: Alex
« Odgovor #124 poslato: Februar 06, 2018, 10:45:29 posle podne »
Tek su sada svi dwarfovi oko tebe 😂
miki_el_hefe instagram
Milan Djordjevic Face

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Alex
« Odgovor #125 poslato: Februar 06, 2018, 10:55:13 posle podne »
Kad je tvoja tema u pitanju samo u noge blenem hahah,meni je ovo odlicno,nijedna partija ne zaostaje cini mi se sve prati jedno drugo, s tim da bih krenuo na defku polako neko moje misljenje, kakvi su planovi uopste?

Kao brate kod tebe ramena i vakum, kakav Frank Zane itd :) e vidiš tu se lomim, jedan deo mene oce da žrtvuje formu ako treba još zarad par kila gore ako je moguće, a drugi deo bi da malo oladim, jer brate nije lako nositi ovolikog bizona... Sve u svemu max 4-5 nedelja mase još, i onda blage rotacije ili možda čak i keto da malo presecem i mozda sredim i ins osetljivost pa jos par nedelja pakovanja... Videćemo:)

Tek su sada svi dwarfovi oko tebe 😂

A nije Zile nemoj tako :) hahaha
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Rade Merdovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 498
Odg: Alex
« Odgovor #126 poslato: Februar 06, 2018, 11:13:50 posle podne »
Nije malo 120 kg brate hahah,treba to i odrzavat a i nosit sto kazes svakako podloga za defku vise nego odlicna tj mesine ima na pretek :)

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Alex
« Odgovor #127 poslato: Februar 07, 2018, 01:31:08 pre podne »
Nije malo 120 kg brate hahah,treba to i odrzavat a i nosit sto kazes svakako podloga za defku vise nego odlicna tj mesine ima na pretek :)

To ti kažem brate, govedo je to veliko... :) valja naraniti i nositi hahaha biće ok ove godine, ne smem neke greske da ponovim itd...
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Alex
« Odgovor #128 poslato: Februar 07, 2018, 05:46:49 pre podne »
ovo ce biti fino kada se isece

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Alex
« Odgovor #129 poslato: Februar 07, 2018, 06:06:30 pre podne »
ovo ce biti fino kada se isece

Potrudicu se! Hvala čika Peki ;)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Alex
« Odgovor #130 poslato: Februar 07, 2018, 08:16:19 pre podne »
Samo puni buraz, bice ovo super!

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: Alex
« Odgovor #131 poslato: Februar 07, 2018, 08:53:08 pre podne »
Prava masa, kad ga secnes💪💪💪ima da puca.
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Alex
« Odgovor #132 poslato: Februar 07, 2018, 09:13:22 pre podne »
Samo puni buraz, bice ovo super!

Hvala brate, ima da ga zgazimo ove godine ;)

Prava masa, kad ga secnes💪💪💪ima da puca.

To Deki, ja znam da si ti za masu :)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže SlobodanS

  • Global Moderator
  • Super-heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.932
  • Hammers and nails
Odg: Alex
« Odgovor #133 poslato: Februar 07, 2018, 10:05:29 pre podne »
Ma brate nije ni stomak strasan,sve ce to da ode kad krene dobar cut!

Ostalo odlicno.

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Alex
« Odgovor #134 poslato: Februar 07, 2018, 10:36:38 pre podne »
Ma brate nije ni stomak strasan,sve ce to da ode kad krene dobar cut!

Ostalo odlicno.

Sve je to brate zbog onih palacinki, nemoj mnogo hahaha hvala ti puno!
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman