April 20, 2024, 07:40:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Istegnuce misica  (Pročitano 6211 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Istegnuce misica
« Odgovor #15 poslato: Novembar 12, 2017, 11:36:50 posle podne »
to ces jednog dana morati da otkrijes uzrok... masaza dok je jaka upala i spazam ne, sacekaj prvo da popusti malo inace nista neces uraditi...

Van mreže Vlada11

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Istegnuce misica
« Odgovor #16 poslato: Novembar 12, 2017, 11:43:20 posle podne »
Ovaj fizioterapeut mi je izvlacio to, mogu reci da mi je trenutno bolje a dalje cemo videti..
Pirat mislis da je neki problem sa kicmom ako sam dobro shvatio?

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Istegnuce misica
« Odgovor #17 poslato: Novembar 13, 2017, 12:33:19 pre podne »
Imao sam ja brate spazam, mišić se zgrči i obuhvati nerv pa boli ako kreneš da se ispraviš ili recimo nekad i kad dišeš. Vidi da odeš kod sportskog terapeuta/masažera da to razbije i pazi se, zagrej se dobro i istegni i pred trening ledja i nogu isto...
 
E bas to, boli kad ustajem i kad udahnem jako. Bio sam danas kod jednog fizioterapeuta i rekao mi je da nikako ne smem da zagrevam to mesto.
Hvala zasavet, jesi ti cekao skroz da prodje pa se vratio na trening ili mogu i sad da jrenem lagano?

Pa ja sam trenirao jbg, ali nije to bas najbolja opcija. Polako, zaleči to pa se vrati treningu. Nisam mislio da grejes mesto nego da se zagrejes dobro pred trening :) da ne uletiš odmah pa kreneš ko sivonja. Meni je moj kiroprakticar ovde dao ledene obloge pa sam stavljao ispod ledja 15ak min uveče, malo je neprijatno ali pomaže.
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Istegnuce misica
« Odgovor #18 poslato: Novembar 13, 2017, 12:43:52 pre podne »
Ovaj fizioterapeut mi je izvlacio to, mogu reci da mi je trenutno bolje a dalje cemo videti..
Pirat mislis da je neki problem sa kicmom ako sam dobro shvatio?
Pa da, spazam kao spazam ne traje dugo, popijes malo sok od paradajiza i prodje... ovo je kicma najverovatnije, led je ono instant olaksanje kao i one gel kese, ali ne resava stvar, moras da odmoris jbg ,kiroprakticar isto moze da mozda nekad pomogne, ali ako je jak spazam to ti isto sviranje k.., jer ne moze da dekompresira nerv... kiropraktika je preventiva da ne dodje do toga... kao i masaze... mislim probao jbg sve ;D fizikalna bi ti najbolje pomogla! Laser, ultrazvuk, struje...ali i to ispod 7-8 tretmana... brufen , ko moze da pije i ne smeta mu...

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: Istegnuce misica
« Odgovor #19 poslato: Novembar 13, 2017, 12:56:47 pre podne »
Pirat, slažem se sa svime što si rekao. Kiropraktika pogotovo kao preventiva, nisam nikada zeleo da probam dok nisam došao u U.S. Sad 1 a znam i 2 puta nedeljno da odem. Strahovito olakšanje.
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Istegnuce misica
« Odgovor #20 poslato: Novembar 13, 2017, 10:34:40 pre podne »
ma kiropraktika je ok stvar, problem je "samo" sto treba naci nekog ko se zaista razume u to i ima smisla, a kod nas mozda ima 2-3 ljudi , na zapadu je drugacije, oni to rade duze vreme i odavno su to instituisali...

Van mreže Vlada11

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Istegnuce misica
« Odgovor #21 poslato: Novembar 13, 2017, 10:36:13 posle podne »
Imao sam ja brate spazam, mišić se zgrči i obuhvati nerv pa boli ako kreneš da se ispraviš ili recimo nekad i kad dišeš. Vidi da odeš kod sportskog terapeuta/masažera da to razbije i pazi se, zagrej se dobro i istegni i pred trening ledja i nogu isto...
 
E bas to, boli kad ustajem i kad udahnem jako. Bio sam danas kod jednog fizioterapeuta i rekao mi je da nikako ne smem da zagrevam to mesto.
Hvala zasavet, jesi ti cekao skroz da prodje pa se vratio na trening ili mogu i sad da jrenem lagano?

Pa ja sam trenirao jbg, ali nije to bas najbolja opcija. Polako, zaleči to pa se vrati treningu. Nisam mislio da grejes mesto nego da se zagrejes dobro pred trening :) da ne uletiš odmah pa kreneš ko sivonja. Meni je moj kiroprakticar ovde dao ledene obloge pa sam stavljao ispod ledja 15ak min uveče, malo je neprijatno ali pomaže.
Razumeo sam.. Ja sam grejao kremama jer mi olaksavlo

Van mreže Vlada11

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Istegnuce misica
« Odgovor #22 poslato: Novembar 13, 2017, 10:38:32 posle podne »
Ovaj fizioterapeut mi je izvlacio to, mogu reci da mi je trenutno bolje a dalje cemo videti..
Pirat mislis da je neki problem sa kicmom ako sam dobro shvatio?
Pa da, spazam kao spazam ne traje dugo, popijes malo sok od paradajiza i prodje... ovo je kicma najverovatnije, led je ono instant olaksanje kao i one gel kese, ali ne resava stvar, moras da odmoris jbg ,kiroprakticar isto moze da mozda nekad pomogne, ali ako je jak spazam to ti isto sviranje k.., jer ne moze da dekompresira nerv... kiropraktika je preventiva da ne dodje do toga... kao i masaze... mislim probao jbg sve ;D fizikalna bi ti najbolje pomogla! Laser, ultrazvuk, struje...ali i to ispod 7-8 tretmana... brufen , ko moze da pije i ne smeta mu...
Koliko vremena je tebi trebalo da prodje to?
Medvedja mast, odlicna stvar, za dalje cemo videti

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Istegnuce misica
« Odgovor #23 poslato: Novembar 14, 2017, 08:17:35 pre podne »
ako te drzi vise od tri nedelje , samo ti fizikalna moze pomoci...

Van mreže Vlada11

  • Član
  • *
  • Poruke: 49
Odg: Istegnuce misica
« Odgovor #24 poslato: Novembar 24, 2017, 02:06:18 pre podne »
Evo da napisem, bio sam kod fizioterapeuta, na masazama + medvedja mast i od problema ni traga, jos ne zapinjem sa kilazama, neka se sve zaleci kako treba.. Hvala za savete

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Odg: Istegnuce misica
« Odgovor #25 poslato: Novembar 24, 2017, 07:47:32 pre podne »
Sada samo polako dok to ne prodje u potpunosti. Meni je tetiva na ramenu bila pred pucanje i isao sam na one laserske i magnetne terapije i kada je prestalo da me boli, krenuo sam u teretanu i OPA, osetio da boli. Tako da daj vremena jos 2 nedelje
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Istegnuce misica
« Odgovor #26 poslato: Novembar 24, 2017, 10:02:37 pre podne »
Citat
Sada samo polako dok to ne prodje u potpunosti.

x2