Mart 28, 2024, 03:02:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Moja forma :D  (Pročitano 22984 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #15 poslato: Novembar 21, 2017, 05:49:34 pre podne »
Najverovatnije cu uzeti i glutamin i bcaa odvojeno ,nisam ih do sada kupovao i plan mi je da unosim dnevno 10 gr glutamina 5 gr pre i 5 posle i 20 gr Bcaa ,10 gr pre i 10gr posle treninga..pa da vidim koliko ce mi pomoci  :)

npr..

1+1 kg = https://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/specijalna-ponuda/595-ogistra-akcijski-paket-oporavak-izgradnja-misica.html

a licno U TOKU TRENINGA uzimam


https://www.ogistra-nutrition-shop.com/v2/bcaa-isoleucin-leucin-valin/82-x3m-bcaa-glutamin-600g.html

zbog sastava a onda zbog UKUSA cola!!!

Van mreže Axon_95

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #16 poslato: Februar 04, 2019, 05:51:14 posle podne »
Cao svima..posle duzeg vremena odlucio sam se da nastavim sa svojom ishranom.Treniralo se i jelo dobro ali nabacilo se malo vise masnoce.Trenutna kilaza je 91kg,danas je peti dan kako sam na rotacijama uh,krenuo sam sa 200-150-100-50-150-100-50,ono kako sam ja zamislio je da tako drzim narednih 2-3 nedelje,a da onda smanjim za 50 gr dnevni unos hidrata,znaci 4. i sedmi dan ubacicu 0.Za sada jos ne zelim da ubacujem kardio trening.
Trening izgleda ovako ponedeljak grudi,utorak ledja,sreda noge,cetvrtak odmor,petak ramena,subota ruke i nedelja odmor.
Ishrana prvog dana 5 jaja i 100 gr ovsenih,drugi obrok je 200 gr skuse i 100 gr ovsenih ,treci 200 gr piletine i 60 gr pirinca ,cetvrti obrok 200 gr piletine i 60 gr pirinca,peti obrok 200 gr posnog sira i saka oraha,kikirikija ili lesnika,posle treninga uzimam 30 gr wheya,a pre treninga i za vreme treninga po 5 gr BCAA,od ostale suplementacije cink,magnezijum,kalcijum i kompleks vitamina.Od danas i omega 3 3 kapsule dnevno.Posle rotiranja 2 meseca za kraj cu da odradim keto ili low carb,cilj je da spustim body fat sto nize ,a neki ovako prvi cilj je na oko 12-13%.Zanima me vase misljenje o ovome.  :D
Just strong!!! :D

Van mreže Sniper 74

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 912
  • Kucamo na vrata zaboravljenih asova
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #17 poslato: Februar 04, 2019, 06:47:03 posle podne »
Burazer ako je forma slična formi iz 2017 samo cepaj, ono je bilo odlično tako da verujem da znaš šta ti telu prija.
Sniper 74 - Dejan
No tren, no fun.

Van mreže Axon_95

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #18 poslato: Februar 05, 2019, 10:42:30 posle podne »
Pa nije bas ista,sto se tice misicne mase ona jeste,ali ima malo vise masnoce,jedno 10 kg je visak sigurno
Just strong!!! :D

Van mreže Axon_95

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #19 poslato: Februar 28, 2019, 02:40:52 pre podne »
Imam jedno pitanje ,a tice se keto dijete,hteo bih na nju da predjem u skorije vreme posle vremena koje sam proveo na rotacijama.Zanima me da li je dobro ovako 20 gr UH,1.5 gr proteina po kg i 2 gr po kg masti.Da li da smanjujem malo unos masti,dizem malo proteine...Hvala  :D
Just strong!!! :D

Van mreže VOJA.S

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.118
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #20 poslato: Februar 28, 2019, 05:53:57 pre podne »
Imam jedno pitanje ,a tice se keto dijete,hteo bih na nju da predjem u skorije vreme posle vremena koje sam proveo na rotacijama.Zanima me da li je dobro ovako 20 gr UH,1.5 gr proteina po kg i 2 gr po kg masti.Da li da smanjujem malo unos masti,dizem malo proteine...Hvala  :D
Ne verujem da ti to iko moze precizno reci. Ja bih gledao kako se osecam na toj keto dijeti. Ako se osecas umorno, iscrpljeno nemas snage za trening verovatno omer nutrijenata nije dibar. Pocni tako pa vidi kako ide?

Van mreže ixy

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 388
  • Act like a lady, lift like a boss!
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #21 poslato: Februar 28, 2019, 04:02:08 posle podne »
Daj sebi vremena i radi. Strpljenje i kontinuitet su najvažniji sastojci svake "dijete", plus dobre navike koje ne predstavljaju opterećenje, da ne bi posle nje, pogotovo posle keto dijete bilo jovo nanovo. Opusti se, treniraj, jedi (ne pizzu i snikers, nego june, svinju, kokoši - šta voliš i šta možeš da priuštiš) i uživaj u svemu tome.
You don't get the ass you want by sitting on it!

Van mreže Axon_95

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #22 poslato: Januar 03, 2020, 05:05:49 posle podne »
Pozz svima..imam jedno pitanje a tice se whey-a,glutamina,BCAA,kazeina,kreatina...Zanima me koji proizvodjac je najbolji na trzistu po vasem misljenju Dymataze,The Nutrition,Optimum Nutrition ili Ultimate Nutrition..zeleo bih da kupim sve ovo sto sam naveo i ono sto je najbolje od proizvodjaca koje sam nabrojao?  :D
Just strong!!! :D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #23 poslato: Januar 03, 2020, 05:17:11 posle podne »
yamamotto, definitivno... pogotovo za ovo sto si nabrojao, do kazeina, to ne mozes vec nabaviti kod nas, ali ako juris kazein, The ima provereno odlican recimo meni licno ukus speculas... ne znam dal sam ista bolje kao mrp probao...

Van mreže Axon_95

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #24 poslato: Januar 05, 2020, 01:24:26 pre podne »
Hvala na odgovoru..a sta mislite od Dymataze?
Just strong!!! :D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #25 poslato: Januar 05, 2020, 08:14:29 pre podne »
nista, u danasnje vreme taj protein a kamoli nesto drugo od njih i ne gledam, to je bilo revolucionarno kao izolat pre jedno 15 godina (jbt koliko je proslo), reklamirao se na nasem trzistu BUM veliki dok ih neko nije tuzio da su im sirovine Kineske, tacnije da stvaljas jedno u kantu a pises da je drugo sto je veliko NO NO... i od tada nikada nisu povratili staru slavu, kao i za MP sranje... pojele ih druge firme, jer su svi izvalili jako dobro proces dobijanja izolata i hidrolizata i sve sto ide uz to..

USA firme pre svega ne bih nikada uzimao i iz razloga sto im je kontrola kvaliteta mutna, kao sto vidis stalno nesto muljaju, ULT zatvorio se u jednom danu da nije ni obavestio radnike, nego ovi popusili zatvorenu kapiju i dobili rok za iseljenje... ipak je i dalje EU , EU sa svojim standardima i kvalitetima, HACAP i ostalo, Yamamoto tu prednjaci jer je italijanska firma, i napravili su dobar posao, ako vidis komentare na sajtovima pa i Amazonu od ljudi koji kupuju, svi se uzdaju pre svega u to a pogotovo Italijani, sto im je to "domaca" proizvodnja.
Pitanje je i sta Ameri muckaju za svoje a sta za nase trziste takodje... pa nutela nema isti ukus ovde i kada je kupis negde vani, mozes zamisliti tek onda koliko tu ima prostora i krivina koje mozes da uhvatis za tako nesto sto je prah...
O ceni da ne govorimo...  bacis svaki put 1500 din na sta god da uzmes... 

Van mreže Axon_95

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #26 poslato: Januar 06, 2020, 03:33:49 posle podne »

Cekam ove praznike da prodju i da prikupim jos malo para i da narucim nesto stvarno kvalitetno.Do sad sam pio onaj plavi whey od scitec nutrition i njihov kreatin,ali mi se ne svidja kreatin jer nije bas sitan i kad ga pijes osecas ga nekako previse.

Hvala na pojasnjenju.  ;)
Just strong!!! :D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #27 poslato: Januar 06, 2020, 03:36:58 posle podne »
ako nije dovoljno samleven, mikronizovan, moze da se talozi u bubrezima...

Van mreže Axon_95

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #28 poslato: Januar 06, 2020, 09:52:14 posle podne »
Pio sam ga u pocetku tako sto uzmem mericu i sipam na suvo u usta,a onda dolevam vodom ,a onda sam kasnije  pre treninga ga sipao u solji čaja,u nadi da ce toplota da ucini da se bar malo rastvori i razbije u toj vodi,medjutim i dalje ostaje previse krupan
Just strong!!! :D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Moja forma :D
« Odgovor #29 poslato: Januar 06, 2020, 10:00:30 posle podne »
zato sto je to kristal koji se tesko razgradjuje, veliki deo njega ces i izbaciti kroz stolicu, nece se ni apsorbovati uz kreatin koji god da pijes obavezno je piti dosta vode.