General Bodybuilding Discussion > Steroidi

Izbacujemo drol a menjamo ga sa.....???

(1/10) > >>

Ironmike13:
Ukratko , trenutna kura, sustanon ( induject alfin) svaki 3ci dan 500 mg, svaki dan 100mg tren acetata  sad dal magnus il swiss nije ni bitno oba su dobra ( zbog duzeg vremenskog intervala koriscenja trena koristim i t3 2 pilulice one od 15mikrograma, turski proizvodjac, obavezno za svakog ko duze od 6 ili 8 ned vozi tren...) uz to drol alfin , pre treninga eca...topp to sve radi , cilj je masa , ali kvalitetna( naravno sve je do hrane) da naleto prakticno ostanu samo finese ( brzi estri, winn, clen) eee sad ....posto vec 7 nedelja vozim drol i mislim da je bilo dosta, hocu da ga izbacim i pridodam nesto drugo ....vase misljenje i zasto ? Voleo bih da bude injektivno ipak bi odradio turu liva, a cilj je i dalji napredak.u masi( dakle nedeljno 1do1,5kg mi je top tolko.je dosada islo) Sta da dodam sustanonu i trenu ??

Alex_R:
Mene intersuje tvoja težina i unos makronutrijenata ako može prvo?

Ironmike13:
101.2 kg evo bukvalno sam se sada merio hahahah, bf varira trenutno 11 - 13 posto mada to vaga kaze koju sam skupo platio ali ja ipak vise verujem starim proverenim metodama. Ishrana je uvek ista , 6 obroka po 70g proteina, da razjasnimo tu racunam samo proteinske izvore dakle ne racunam protein iz pirinca, oraha...itd itd plus 7 mi obrok 2ipo merice amino whey hydro proteina pomedano s 3 , 4 prepune kasike dextroze( pwm takodje ne racunam jer bi to onda bio 7mi obrok a i kapiram da ga pojede organizam za 45min - sat vremena). To je to od supsa skoro nista moja valuta je vise hrane a supsi samo neophodno , dakle , whey za pwm il bas kad idem negde na 4 5 sati pa sa orasima i multivitamin - mineral kvalitetan plus dosta c vitamina....to je to

Stevan Čerubdžić:
Ti bi drugar trebao da ohladis malo sa hemijom jedno 3-4 godine, jer si ti konstantno na svacemu i to nikad nisu male doze. 7 nedelja si vozio drol, 700mg trena acetata i tako u nedogled. I sad hoces jos nesto da dodajes jer ce te slabo raditi bez drola.Previse se oslanjas na hemiju koja te verovatno vise ni ne radi 1% i to sam ti ja pisao vec xx puta.
Moj savet je da batalis malo to sve i odradis par nalaza da vidis u kom su ti stanju organi posle toliko hemije.

Ironmike13:
A jbg jos 6 nedelja pa idem off ....radio sam skoro komplet laboratoriju i ultrazvuk organa i sve je top, cak sam se i ja zacudio. To da sam dosta na hemiji to si u pravu radim 2 pringa godisnje i malo offa to sve traje 5 meseci a 7 sam na hemiji ali to je vec moja odluka....ne pijem ne pusim ne drogiram se itd itd...pa i hemija je neka vrsta droge na neki nacin ja msm....a i sta je sa profesionalcima , ja msm da su oni non stop on, ne kazem da sam ja pro i sl ali se ophodim sa istim zarom prema ovome. Poenta je da izguram jos 6 ned , dajte ako imate preporuku nesto.za kvalitetnu masu nmg vise drola ja msm da sam dosta jetru opteretio. Nije bolesna, ali je gaaarant pod pritiskom

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju