Mart 29, 2024, 07:30:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: VELIKE I IZREZANE NOGE  (Pročitano 1436 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
VELIKE I IZREZANE NOGE
« poslato: Decembar 07, 2017, 04:13:20 posle podne »
Evo  jedan od textova koji me je posebno drag iz razloga sto sam uz ovakve treninge,a nakon povrede ledja (trostruka diskus hernija),ipak ispunio  svoju zelju, ponovo sam mogao da hodam-i ne samo to,ponovo sam krenuo da se takmicim.
 
Često me pitaju sta radim za svoje noge - istina i ne baš mnogo pored mog klasičnog HIT treninga koji izvodim OSIM što jednom mjesečno napravim šok trening za noge. Ne mnogo od mojih vježbača može napraviti nešto slično. Neki su jednostavno mlakonje, dok kod ostalih efekti ove šok rutine poremete svakodnevni život. Možda ćete pitati zbog čega? Naravno, noge nakon šok treninga će biti prilično zategnute, bolne.
 
Ali, stvari postaju još gore narednog dana kada ljudi jednostavno imaju velikih problema da sjednu, izađu iz auta, a djevojke moraju da obavljaju nuždu stojećki. Dan 3 je prilično sličan dok kroz dan 4 stvari počinju polako da se normalizuju i agonija polako napušta tijelo.
 
Ovo dolje što ću navesti ne izgleda bog zna što na papiru, ali urađeno korektno ova šok rutina će vam razbiti noge! I da, ukoliko vaše noge ne rastu koristeći ovaj šok trening one neće ni rasti............


NASTAVAK teksta, procitajte na nasem BLOGU, klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2017/12/velike-i-izrezane-noge.html