April 25, 2024, 06:33:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: KAKO DO MIŠIĆNE MASE?  (Pročitano 1292 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
KAKO DO MIŠIĆNE MASE?
« poslato: Decembar 11, 2017, 03:17:28 posle podne »


Pitanje: Dejv, moje znanje o suplementaciji je slabo i ne planiram da koristim suplemente za sagorevanja masti, nabijanje mišićne mase i slično. Ali, posle nedavne povrede tetive i ligamenata, počeo sam se interesovati za ARTROLIZ.  Ne bih želeo ništa osim onoga što bi mi pomoglo za oporavak. Zadovoljan sam trenutnom formom i zdravljem. Radim dosta kardio treninga (trčim i vozim bajs po brdima) itd. Imam 22 godine.
Dejv: Ovaj suplement je jedan od osnovnih kada je u pitanju regeneracija tkiva i oporavak zglobova, ligamenata i tetiva. Nema nijednu drugu funkciju osim te. Njegova prednost jeste što je bogat materijama koje pospešuju zaštitu i oporavak zglobova.

Pitanje: Zadobio sam blago istegnuće tetive u članku, a u proteklih 6 nedelja moj oporavak je tekao prilično sporo, pa mi sve to nabija nervozu. A pošto sam prilično aktivna osoba, neaktivnost mi prilično teško pada. Išao sam kod leakra i preporučio mi je suplement Artoliy i na brzinu me uputio u njegovo dejstvo, pa mi deluje kao da je dobar izbor za mene. Ali, pošto nisam baš poverljiv kada su suplementi u pitanju, pitam tebe za savet.
Malo sam uplašen da ovaj suplement ne zaceli povredu prebrzo, pa da ne zaraste valjano i da me ostavi izloženim za nove povrede. Šta ti misliš o tome?

Dejv:  Razmisli malo kako zvuči ovo poslednje što si napisao. Kako ti artroliz može prebrzo zalečiti povredu? Prvo, artroliz ne zaceljuje povrede. To je na tvom telu, ovaj suplement samo pomaže taj proces. Ne zaboravi da je veoma teško oporaviti istegnutno vezivno tkivo, bez određenih materijala (suplemenata). Postavi to ovako: kad si poslednji put kroz hranu uneo tetive ili ligamente? Nikad! Upravo zato su ti potrebni suplementi kada su ovakve povrede u pitanju. Moj je savet da ga uzmeš

Nastavak pitanja: Koje doze bi trebalo uzimati?
Dejv: 5pilula 2x dnevno uz obroke (narednih 30 dana).

Nastavak pitanja: Da li su mogući neki neželjeni efekti?
Dejv: Samo smanjenje bola koji osećaš.................

NASTAVAK teksta, procitajte na nasem BLOGU, klikom na link ispod:

http://wwwogistra-nutrition-shop.blogspot.rs/2012/11/q-with-dave-palumbo-all-aboutpart-7.html