April 25, 2024, 10:37:50 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: AMINO WHEY 3.5 - VANILA  (Pročitano 9141 puta)

Van mreže Lazar S

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 491
Odg: AMINO WHEY 3.5 - VANILA
« Odgovor #15 poslato: Decembar 21, 2017, 06:32:31 posle podne »
Nzm meni je lesnik toliko los da sam morao da kupim dex sa ukusom pomorandze da bih mogao da ga pijem i cookies and cream mi nije bas nesto dok cokolada kida stvarno i onaj mali od 1800g sam probao ukus jagoda isto odlicno kao da jedem sladoled rumenka.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AMINO WHEY 3.5 - VANILA
« Odgovor #16 poslato: Decembar 21, 2017, 07:19:22 posle podne »
Nzm meni je lesnik toliko los da sam morao da kupim dex sa ukusom pomorandze da bih mogao da ga pijem i cookies and cream mi nije bas nesto dok cokolada kida stvarno i onaj mali od 1800g sam probao ukus jagoda isto odlicno kao da jedem sladoled rumenka.

eto vidis koliko se ukusi razlikuju....

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: AMINO WHEY 3.5 - VANILA
« Odgovor #17 poslato: Decembar 21, 2017, 08:15:21 posle podne »
 Ne moze generalno whey da ima sa vodom kad ga pijes neki sad ukus za uzivanje... vise se bira sta je nekom lakse da pije, jer treba to piti mesec, koliko vec dana... meni je cak neutral izolat klot da ga pijem sa hladnom vodom cak najbolja varijanta, kada bih morao jedan whey da biram, to bi bilo to...

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: AMINO WHEY 3.5 - VANILA
« Odgovor #18 poslato: Decembar 21, 2017, 08:18:50 posle podne »
Ne moze generalno whey da ima sa vodom kad ga pijes neki sad ukus za uzivanje... vise se bira sta je nekom lakse da pije, jer treba to piti mesec, koliko vec dana... meni je cak neutral izolat klot da ga pijem sa hladnom vodom cak najbolja varijanta, kada bih morao jedan whey da biram, to bi bilo to...

Pa ne bih se bas složio sa time, ako je protiein malo “gušći” da kažem i ako se dobro miksuje uz dobar ukus mi je kao milksejk :)
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: AMINO WHEY 3.5 - VANILA
« Odgovor #19 poslato: Decembar 21, 2017, 08:25:51 posle podne »
Meni ne... jbg opet stvar ukusa.

Van mreže Luka Vojnovic

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 378
Odg: AMINO WHEY 3.5 - VANILA
« Odgovor #20 poslato: Decembar 21, 2017, 08:30:08 posle podne »
Ne moze generalno whey da ima sa vodom kad ga pijes neki sad ukus za uzivanje... vise se bira sta je nekom lakse da pije, jer treba to piti mesec, koliko vec dana... meni je cak neutral izolat klot da ga pijem sa hladnom vodom cak najbolja varijanta, kada bih morao jedan whey da biram, to bi bilo to...

Kakav je neutral? Nisam ga do sada pio ali se apsolutno slazem sa svim sto si napisao
That wee lassie got glassed, and no cunt leaves till I find out what cunt did it!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: AMINO WHEY 3.5 - VANILA
« Odgovor #21 poslato: Decembar 21, 2017, 08:45:38 posle podne »
Meni odlicna stvar, znaci osetis blago sirkast ukus , tacnije blago slankast i to ne u losem smislu, u pitanju je izolat i to stvarno moze da se pije koliko hoces , na keto dodas lesnike ili mlevene bademe i vozis... mislim em cist izolat em bez nekih aroma itd, cistije od toga ne moze biti, na kraju dana necu piti sejk 100 godina nakon tr. Sunem to i idemo dalje...

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: AMINO WHEY 3.5 - VANILA
« Odgovor #22 poslato: Decembar 21, 2017, 08:51:34 posle podne »
Meni ne... jbg opet stvar ukusa.

Baš tako...
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AMINO WHEY 3.5 - VANILA
« Odgovor #23 poslato: Decembar 22, 2017, 06:15:02 pre podne »
Meni odlicna stvar, znaci osetis blago sirkast ukus , tacnije blago slankast i to ne u losem smislu, u pitanju je izolat i to stvarno moze da se pije koliko hoces , na keto dodas lesnike ili mlevene bademe i vozis... mislim em cist izolat em bez nekih aroma itd, cistije od toga ne moze biti, na kraju dana necu piti sejk 100 godina nakon tr. Sunem to i idemo dalje...

Dobro, ovisi sta je IZVOR
ja licno pri kraju dijeta isto tesko podnosim ukuse bilo koje, pa mi tako neutral ISOLAT kao melem na ranu sa hladnom vodom posle trneinga.....
Medjutim, probao sam jednom (necu imenovati firmu da ne bude odmah za oci)...koncnetrat neutral.....JA NESTO UZASNIJE u svom zivotu nisam pio. Naravno, i dan danas ga imam i ostavio sam ga kao dokaz KAKVA VRSTA SIROVINE se koristi u tom proteinu, posto i da je cisti WPC, nije MOGUCE da bude takvog ukusa (naranvo, govorim iz empirije posto sam veoma dobro upoznat sa tehnologijom prizvidnje) te je ovo bio jednostavno "pepeo" tj ostatak od filtracije surutke, totalno dgradiran sto se tice AK....UZAS...cak i kod tri merice...ccca skoro 100 gr...na 3 dcl vode on je bio REDAK i modre boje..FUJ..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: AMINO WHEY 3.5 - VANILA
« Odgovor #24 poslato: Decembar 22, 2017, 08:34:22 pre podne »
Samo sam od THE probao, nije bilo potrebno dalje traziti...jer vidi se po samom prahu da je kvalitetna sirovina i da je to isolat, tj. da je dobro obradjen whey,kao i da je to sto je u kanti SVEZE sto mnogo znaci! Ali eto vidis to sto ti kazes da si probao... Realno, trebalo bi svaka firma da ima neutralan ukus prota tj tu bazu, da moze svako da vidi i proba sta se krije iza ostalih ukusa gde se dodaju arome itd...   

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AMINO WHEY 3.5 - VANILA
« Odgovor #25 poslato: Decembar 22, 2017, 10:25:54 pre podne »
Samo sam od THE probao, nije bilo potrebno dalje traziti...jer vidi se po samom prahu da je kvalitetna sirovina i da je to isolat, tj. da je dobro obradjen whey,kao i da je to sto je u kanti SVEZE sto mnogo znaci! Ali eto vidis to sto ti kazes da si probao... Realno, trebalo bi svaka firma da ima neutralan ukus prota tj tu bazu, da moze svako da vidi i proba sta se krije iza ostalih ukusa gde se dodaju arome itd...   

pa bas iz RAZLOGA sto si naveo - ne zele da imaju netural taste, posto i onda bi se svasta nesto znalo :D

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: AMINO WHEY 3.5 - VANILA
« Odgovor #26 poslato: Januar 06, 2018, 10:36:46 posle podne »
Danas uzeo Amino Whey Hydro Vanilu i odusevljen. Znaci i ukis i sama smesa priteina. Znaci prvi put sam uze Amino i posle ultimate nutritiona prostar cini mi se kao pravi prasak, onaj mi je bio previse gust za prasak kao pesak kada se pomesa sa vodom. Sad sam ceo opremljen do proleca sa THE Nutition proizvodima :D Bcaa, Beast, ZMA, Whey :D Sledece cu najverovatnije lesnik da uzmem. Vidim hvale ga ;)

Van mreže ultradisaster

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 440
  • Visina 193 cm, Težina 92 kg
Odg: AMINO WHEY 3.5 - VANILA
« Odgovor #27 poslato: Januar 07, 2018, 01:01:20 pre podne »
Jos jedno pitanje ja ga pijem 3 merice dnevno, ujutru posle treninga i uvece. Da li je to ok za ovaj Hydro?

Van mreže Alex_R

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.113
  • IG: rista.fitness
Odg: AMINO WHEY 3.5 - VANILA
« Odgovor #28 poslato: Januar 07, 2018, 03:01:15 pre podne »
Jos jedno pitanje ja ga pijem 3 merice dnevno, ujutru posle treninga i uvece. Da li je to ok za ovaj Hydro?

Što ne bi bilo ok, posle treninga je da kažemo must have, a ako tebi lično odgovara da pijes whey umesto obroka ti idi tako, ja recimo volim da jedem :) nemoj me pogrešno shvatiti svakome se desi da je u žurbi pa cepne sejk umesto obroka ali hrana je uvek br 1....
My biggest competition is always myself. I mean no disrespect, but I do not look at any of the guys as being my competition for the simple reason that I can't control how they're going to look. I can only control how I look.
Ronnie Coleman

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AMINO WHEY 3.5 - VANILA
« Odgovor #29 poslato: Januar 07, 2018, 11:18:24 pre podne »
Jos jedno pitanje ja ga pijem 3 merice dnevno, ujutru posle treninga i uvece. Da li je to ok za ovaj Hydro?

Vise nego korketno